Отговори
# 75
  • Мнения: 1 416
Само не и разумът...  Grinning

# 76
  • Мнения: 1 263
Не мисля,че въпросът е тъп и наличието на най-различни отговори доказва това.Ако при един са били водещи чувствата,при други съдбата или при трети е бил разума или пък при четвърти и трите заедно.За тъп въпрос на една тема аз определям,когато отговорите са само еднотипни т.е.всички са на едно мнение.Мисти,не е уважително да даваш такива определения за хората намерили отговор различен от твоя.
Аз лично преди да срещна половинката си много пъти съм се питала къде е истината и кое може да накара някой човек да вземе такова важно решение и това решение да се окаже,че е било правилното,пътят на щастие в живота.
Е,когато се омъжих разбрах моя отговор,но ми стана интересно дали той се припокрива с отговора,който са намерили другите за себе си.Това беше причината и да пусна темата.
Пожелавам много семейно щастие и любов на всички!

Последна редакция: нд, 21 яну 2007, 10:23 от bori7

# 77
  • Мнения: 2 161
Как мислите, коя беше главната причина да създадете семейство-разума,чуствата или съдбата?
Доколко като се обърнете назад виждате,че сте вземали правилното решение?
Доколко това решение ви е накарало да се чуствате щастлива и  жена в пълния смисъл на думата-такава каквато винаги сте искали да бъдете или поне такава,на която ви се е искало поне малко да приличате?
Ох,на 19 какъв ти разум!Съдбата мож да е имала пръст,защото запознанството ни беше много интересно,но чувствата,чувствата бяха тези,дето ме подтикнаха.

# 78
  • Мнения: 1 612
Ами може да се каже всичко наведнъж - срещнахме се случайно на купон, влюбихме се от пръв поглед и не след дълго разумът също ни проговори, че сме направили правилния избор!

# 79
  • Мнения: 2 891
В моя случай постъпих изключително и само разумно.

Общи условия

Активация на акаунт