Пречила ли ви е бременността?

  • 3 836
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 204
да !!! Ужасно много ! Това беше най-отвратителното преживяване в моя живот, и няма никакво отношение към това колко желана е била бременността.
1 седмица след като заченах циците ми се подуха кошмарно и болезнено. 3 седмици по-късно вече повръщах всичко, не можех нищо да ям, да пътувам,да лежа по гръб, да стоя права , да седя, да пия вода, да си мия ръцете, мъжът ми да си слага гел или да някой около мен да простира пране.... да зареждам колата на бензиностанция....

Ако знаеш как с глас съм се смяла, съвсем чистосърдечно на това, което си написала Simple Smile Съвсем точно и на място Peace


# 76
  • Мнения: 2 897
Не ми пречеше, единствения дискомфорт ми беше притаискането на ребрата от бебето.Качих 12кг, но до последно си се движих нормално.Имаш още малко мъчения, успех!

Същото беше и при мен,но освен ребрата,бебето ми притискаше и стомаха,диафрагмата...доста беше подвижен и ме подлудяваше на моменти Crazy
Предимството беше,че не ми оставаше място да похапвам повече Laughing

# 77
  • Мнения: 155
Ад не е било, но определено от един момент нататък започна да ми тежи. Особено като спрях да хода на работа 40 дни преди раждането. Хванах жегите, едва дишах. Не качих много/общо 14 кг./, но коремът ми си беше доста голям. Тежеше ми по-скоро емоционалността/страхът, притеснението от раждането, за бебето/. Едва се навеждах да си лакирам ноктите, но не се отказвах.
Още малко ти останало, но е най-напрегнатото. Кураж и успех!!!

# 78
  • Мнения: 2 677
Никога не ми е пречела. Вярно, качих повече от 20 кила и последния месец ходих като водородна бомба, защото бебето ми беше притиснало седалищен нерв, но никога не съм мислела за тези неудобства като за тежест. А и хормоните ми се бяха толкова чалнали, че непрекъснато бях в някаква неописуема еуфория.  Party
Супер ми беше!  Peace Искам пак!  Joy

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 19:13 от Пуполино

# 79
  • Мнения: 4 784
Определено ми тежи, особено 20 кг в плюс, но пък имам и много моменти пълни с очарование, както и мъж, въоръжен явно с много търпение спрямо капризите ми.

# 80
  • Мнения: 6 627
Е, не беше най-приятното ми изживяване ,но като зърнах бебчето си не ми пукаше не за килцата ни за нищо.

# 81
  • София
  • Мнения: 3 787
Беше ми тежко накрая,в 9 месец,но чак толкова не.Дори се молех бебо да се задържи в коремчето някои и друг ден повече.Бих преживяла с удоволствие още един-два пъти тези "мъки" Joy Joy Joy

# 82
  • Разград
  • Мнения: 3 110
При първата си бременност,след отвратителното повръщане бях много активна.До последно бях по улиците.Обаче с втората,пак повръщане до припадък,като излезех се чудех дали ще мога да се прибера.Много трудно ми беше.

# 83
  • Мнения: 393
   Наистина всяка бременност е различна-с първата не разбрах,че съм бременна,а сега я карам с всички "екстри" и броя дните до термин!

# 84
  • Мнения: 1 866
При първата си бременност,след отвратителното повръщане бях много активна.До последно бях по улиците.Обаче с втората,пак повръщане до припадък,като излезех се чудех дали ще мога да се прибера.Много трудно ми беше.
Точно така бях и аз.

# 85
  • Madrid
  • Мнения: 514
Първите 6 месеца не,но после...аз качих 18 кг.,имах просто огромен корем и като родих така ми олекна! GrinningИзпитвах страхотно удоволствие от това,ме мога спокойно да се вдигна от дивана,без да се подпирам! Laughing

# 86
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Не ми пречеше.Не съм повръщала и нямах никакви проблеми през бременността.Аз бях като една голяма меца и всепак не ми пречеше корема,аз преносих с 7 дни а ми се искаше още да си го нося.След като бебето излезе аз си останах с корем но както знаете всички нее същото без бебе в теб.За това мисля че имах доста лека бременност.

# 87
  • Мнения: 113
Колкото и смешно да звучи на мен не ми се раждаше още Laughing,защото ме беше страх от самото раждане.Можех да си ходя така бременна още толкова месеци Laughing.Е,да ама беба друго беше решила.Та аз дори +25 кг си бях много подвижна и на ден си вървях по 1 час,дори и повече,вършех си без проблем домакинските задължения.

# 88
  • Мнения: 1 425
Тежеше ми втората бременност, защото съвпадна с големите жеги лятот. Тъкмо взе да се захлажда и аз родих  Laughing Но не ми е пречила.

# 89
  • Мнения: 4 621
Имах доста лека бременност. Работих до последно, винаги бях в движение и общо взето се стремях да си водя нормалния си начин на живот. За щастие повечето от проблемите на бременността ме подминаха и се чувствах много добре Hug

Общи условия

Активация на акаунт