С подаръци любими, ЮЛЧЕ влезе в Новата година!

  • 7 981
  • 311
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 751
честита половин годинка на Венци!Много да слуша и толкова да е палав!
Аз о няколко дни съм без клавиатура чак снощи ми донесоха!И само чета...
Да се оплача опитвам се от една седмица да си купя палто обаче...едно си харесах то пък ми малко  Shocked нещо което ми се случва за първи път!Ама като съм още с 13 отгоре!Ботуши реших и там на камък ударих-няма моя номер!Егати късмета!А мъжо за трети път пари ми дава и този път каза че е за последно!
А сега кажеге кой си беше поръчал снимки онлайн!Дойдоха ли и какво е качеството че да пускам и аз!
Тази мойта щерка не спира да реве  #Cussing out вече имам хронично главоболие!
Вчера правих домашно пюре с пуешко картоф и морков че друго нямах!То месото си пусна някаква мазнинка и не съм добавяла нищо.Е,щипка сол де Rolling Eyes че то иначе много гадно!Ами хапна малко щерката но като цяло си предпочита цицата!

# 16
  • Мнения: 751
При нас и проходилката и столчето за хранене и това за колата са на бертони!Но всичко и е подарък още при раждането!Има и люлка(води се градинска)и тя на бертони!Добре че и нашия хол е голям иначе...
Ох и аз ще посрещам гости утре а вече се изнервих!Може ли кажете вчера ходили с мъжо да пазарувати цепили стотинката на3 не на2!Купили наще лимонада щото кой щял да пие сок?Крайно съм разочарована и вече съжалявам!Е.ати купона ще бъде Crossing Arms

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Честита половин годинка на Венци,да е жив и здрав за радост на мама и тати.Благодаря ,че сте ни добавили към общата снимка,много мил спомен.
Желая ви весело посрещане на Новата година .  bigdance2 santa2

# 18
  • Мнения: 359
Весело посрещане на новата година.
MARIAELI нищо пак ще си изкарате добре само трябва да се настоиш да ти е хубаво. Ние с мъжът ми и Цвети май ще сме си самичка за нова година, както писах не можем да я оставим на свекървата и няма да можем да отидем на вилата където ни поканиха. Нищо какво да се прави така пък ще сме си с бебка това и е първата нова година.
Искам и аз да попитам за снимките как са станали.
Eli83Нещо май всички са ни погнали хормоните и ние с мъжът ми се сдърпахме сутринта, е ще се оправим ама нещо започна доста често да ми се случва да избухвам.
Искам да попитам захранилите мами правите ли пюре за 2 дни - двойно количество и половината да го давате на другия ден и в какви бурканчета го съхранявате тези на хип не стават не може да им се затвори капачето след като се отворят.

Последна редакция: сб, 30 дек 2006, 16:48 от st.g

# 19
  • Варна
  • Мнения: 485
Здравейте,
благодаря на всички, които дадоха мнението си по темата за "баба свеки гледа внуче".
Ето как го измислихме със съпруга ми: Аз ще почна работа, понеже ни трябват пари /жилищни кредити и т.н./. Свекито ще гледа внучето си, но у нас във Варна. Ще я настаним във всекидновнокухнята. През деня ще се грижи за Еми, вечер си я поемаме ние, а weekend-а ще си ходи при мъжа си /ще й поемаме пътните/.
Както казва mim_pl ще си поставя точно и ясно условията, макар че не вярвам да хванат дикиш, но нали все пак съм работодател. Ми тъй де, 130 лв. плащам  Laughing
biboshka и мен това ме притесняваше. Сестра ми е забравила майка ми за 10 дни, докато последната се е готвила за изпити а свекърва й /т.е. баба ми/ е гледала кака.
Знам, че няма да се разминем без нерви и кавги, но и аз не мога да оставя дъщеря си далеч от мен - ще умра.

Благодаря на всички още веднъж.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 485
Искам да ви питам.
Нали преди време говорихме, че много ни тежала темичката. Аз тогава си махнах всички снимки и линийки, за да не натоварвам. Съществува ли още проблема.

Ние Нова година ще празнуваме със свекър ми и свекито - страхотно  Sad

# 21
  • Мнения: 747
Ей как ги пускате тия темички, евалата! Аз ако барна, нещо непременно ще оплескам Joy
Ето сега пак гафче Laughing
Искаш да кажеш че аз не си получих смс-а newsm78 много чудно ми е как го направи тоз номер. Нали натискаш отговор и това е. Връщаш др. смс на същият номер. Ма ти си майстор  Joy
Синеоче, ти получи 1 смс от мен, аз- 2 смс-а от теб, ма имах предвид, че този на който първоначално си пратила смс, нищо не е получил.  А иначе как хем ми пращаш смс, хем не ме познаваш?newsm78 Joy
Виж к'во, не се притеснявай, на почетната стълбичка на зевзеците винаги има място за повече от един. Ний с тебе си оставаме там, няма що да менкаме щафетата и прочие усложнения. Joy Докъде я докарахте с акция гардероб?
По-късно ще пиша, че сега се давя от смях Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 688
 wavey
записвам се и отивам да гоня Яна по спалнята, че само се търкаля, ще стане белята накрая

# 23
  • Мнения: 1 184
Нека и аз се разпиша преди да отида да дочета предишната тема.
Искам да ви питам относно оризовите каши. Вчера обиколих хиляди места и не открих безмлечна каша. Всички са с АМ. Не знам дали сте обсъждали въпроса, но бихте ли ми казали с две думи каква е разликата с и без мляко.
Лека вечер на вас и сладки сънища на бебоците.

# 24
  • Мнения: 590
уж щяхме да си седем вкъщи утре, в последния момент се разбрахме с моята приятелка да се съберем в тях. Много съм доволна. Хич не исках да сме вкъщи като всеки ден. Естествено Ева идва с нас. Е това е похвалих се. Чао засега

# 25
  • Мнения: 867
Божке Хриси, нищо не разбрах!!!!! Един единствен смс ти пратих! И кво стана, аз ли не вдявам newsm78 newsm78 Демек аз ли съм объркала нещо пак..Казвай да не съм се изложила Crazy

Емили, браво! Това е май най-удачното решение.

Марийке, не се ядосвай муце. Следвай принципа на шопа: "Що да се косим, като че ми мине?" Joy Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 512
ВЕСЕЛА КОЛЕДА И ЧУДНО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА!

ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА ВЕНЦИ!

Dunda, още като навършихме 4 месеца и преминахме на Аптамил 2.
Jorjito, пюре само от картоф и морков има на ХИП.
А на въпросите за мазнината в пюретата, аз купувм само готови и ми се струва, че имат някаква мазнина, ама не знам каква е точно.
Emilly, съчувствам ти, че трябва да вземеш толкова трудно решение за гледането на бебчо. Аз трябва да тръгна на работа, когато Цецко стане на 1 годинка и отсега го мисля, ама тогава и яслата е вариант, а на 6 месеца нямаш голям избор.
Синеочка, честито жилище, със здраве да си живеете там. И ние имаме ново жилище и всеки момент ще започваме да го правим (че е на шпакловка и замаска), че вече нямаме търпение да се преместя на новичко, ама като знам колко работа има.....не ми се мисли.

А столче за хранене и проходилка си нямаме още, аз си мислех, че е рано, ама като ви гледам вас започнах да се замислям. А за гърнета мисля, че няма да ги научим толкова рано, ама щом сте си взели, ще взимам и аз.

И Цецко беше малко хремав, само сополки му течаха. Дадохме осцилукокцинум- по едно сутрин и вечер. Освен него даваме витамин С.
Пръскаме в нослето солен разтвор. Миля че му премина вече.
Бързо оздравяваме на болните бебчовци Hug

А общата картичка е много хубава, въпреки, че ни няма Cry

# 27
  • Мнения: 590
Емили, аз не бих си оставила детето да го гледа някой друг, но това си е твоя решение. Столчето за хранене е cam, подарък ми е и ми харесва. След един месец живот и здраве ще си го ползвам. А Ева как се кефи като я сложих вчера, за половин минутка само, да го пробвам.

# 28
  • Мнения: 82
    Emilly,мисля че си взела добро решение.Аз работя вече 1 месец,през деня Ния я гледат моите родители,които идват у нас,а вечер си я гледаме ние с мъжа ми.Събота и неделя също ние.Аз съм доволна от този вариянт. Ния се чувства добре и е спокойна и весела.Малко е мъчно в началото, но се свиква.
  Ния е на Фризолак и нейната докторка каза на 5 месеца и половина да мине на Фризо 2.Сега сме на Фризо 2 и смятам че много и харесва.Пюрета давам купени.Специално при тези на Ганчев си пише кои са с масло.
  На Нова година ще сме в къщи с приятелско семейство.Те чакат бебе през юли 2007:)
  Весело посрещане на Новата година на всички мами,бебчовци и техните семейства.

# 29
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 091
Здравейте,момичета! Hug Аз се завърнах и само се записвам и отивам да чета старата тема. Crazy
st.g,, не за два дни,за две седмици ги правя пюретата. Съхранявам във фризера Peace
Емили, слагай си спокойно подписи и ленти. Не те натоварват сървар ако са в определените граници. Другите снимки и картинки,които пускаме в постовете си, натоварват.

Общи условия

Активация на акаунт