Като две капки вода - сезон 11 - НЕДЕЛЯ, тема 3

  • 38 497
  • 970
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 2 526
На Дара , ми се струва,  ѝ отива този цвят на косата и вежди  повече, беше красива, вкл. с бретона.

Последна редакция: пн, 10 апр 2023, 13:18 от Elena Atanasova 707909

# 946
  • Мнения: 5 450
Трябва да обмисли тази прическа с бретона Дара. Вдига обема на челото и изглежда по- нормална. Иначе челцето е приплеснато и без пропорция.

# 947
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Снощи на мен Дара ми хареса най-много.
Останалите са ми средна работа. Дъщеря ми/17г/ пееше с Тома-значи не е чак толкова неизвестна песен. Аз не я бях чувала, но с още 2-3 прослушвания може и да ми хареса.
Мислех че Христо Гърбов ще е по-обран, ама не би.
Яна... оф просто гледах китаристите когато бяха в кадър и беше много яко. Още ми е симпатична от "И аз го мога". Пък и с този глас няма как да пропее. Ако може и да не говори толкова...... когато не е на представление.

# 948
  • Мнения: 3 424
Владо и Керана имат огромните ми симпатии, след като ги гледах в "Исус Христос суперзвезда". Стискам палци на Владо да спечели формата, а на Керана стискам палци да ѝ се падне песен, с която да покаже наистина най-доброто от себе си, досега като че ли не ѝ се получава много.
И аз го гледах онзи ден мюзикъла, но не разпознах в коя роля е Владо. Може ли жокер?
О, да не би да беше Юда?

# 949
  • Мнения: 4 524
Владо и Керана имат огромните ми симпатии, след като ги гледах в "Исус Христос суперзвезда". Стискам палци на Владо да спечели формата, а на Керана стискам палци да ѝ се падне песен, с която да покаже наистина най-доброто от себе си, досега като че ли не ѝ се получава много.
И аз го гледах онзи ден мюзикъла, но не разпознах в коя роля е Владо. Може ли жокер?
В ролята на Юда

# 950
  • Мнения: 3 424
Владо и Керана имат огромните ми симпатии, след като ги гледах в "Исус Христос суперзвезда". Стискам палци на Владо да спечели формата, а на Керана стискам палци да ѝ се падне песен, с която да покаже наистина най-доброто от себе си, досега като че ли не ѝ се получава много.
И аз го гледах онзи ден мюзикъла, но не разпознах в коя роля е Владо. Може ли жокер?
В ролята на Юда
Да! Той беше най-добрият.

# 951
  • Мнения: 113
Относно песента на Тома - числата в ютуб не мисля, че доказват кой знае какво в случая, защото, това, че е толкова слушана в световен мащаб, не я прави толкова известна в България. Като цяло на Тома рано или късно щеше да му се падне рок и ако беше някоя от масово обичаните и слушаните класики, щеше, дето се казва, да избие рибата.

# 952
  • София
  • Мнения: 9 942
Тома не мога и не мога да го харесам. Винаги съм виждала противоречие между рокаджийския имидж, който има/иска да наложи, и антимъжкото му излъчване. Винаги ми е приличал на беззъба баба. Сигурно съм предубедена заради историите с Албена Михова, но някак все не успявам да го възприема. Ако направи някое изключително за мен изпълнение, може би ще си променя мнението.

Владо и Керана имат огромните ми симпатии, след като ги гледах в "Исус Христос суперзвезда". Стискам палци на Владо да спечели формата, а на Керана стискам палци да ѝ се падне песен, с която да покаже наистина най-доброто от себе си, досега като че ли не ѝ се получава много.

Христо Гърбов няма да коментирам, той предимно се гаври с песните, които трябва да имитира, а това е гавра с музиката изобщо.
какво за Албена и Тома?
А Фънки какво се превъзнасяше за изпълнението на Гърбов че даже и Маринов... (Издържах гюбеците му до средата)...

# 953
  • Мнения: 3 424
Е, нали Дони подбирал песните. Нищо чудно, че са толкова екстравагантни някои от тях.

# 954
  • Мнения: 2 526
Относно песента на Тома - числата в ютуб не мисля, че доказват кой знае какво в случая, защото, това, че е толкова слушана в световен мащаб, не я прави толкова известна в България. Като цяло на Тома рано или късно щеше да му се падне рок и ако беше някоя от масово обичаните и слушаните класики, щеше, дето се казва, да избие рибата.
Когато говорим за цифри над 1млрд, тогава доказват, не случайно преди много години PSY май беше първият, който достигна тази бройка и брояха- с Gangnam style. Не е кой знае какво, но всеки го знаеше. Обикновено са или съвременни песни, които са viral,или доста утвърдени и вече познати. Тази песен е именно такава, една от все пак по- съвременните класики е, без да е съвсем нова. Крайно време е да се разбере , че този жанр на музиката не се изчерпва само твърде- въртяните
групи на 80-те, а дали някой ще  ги харесва SOAD, вече е личен избор и го уважавам. Банално стана да дъвчим една и съща тема, но личното непознаване на тази група, не я прави непопулярна и в България , особено когато твърдението идва от хора, които принципно не слушат жанра.

# 955
  • Мнения: 113
Относно песента на Тома - числата в ютуб не мисля, че доказват кой знае какво в случая, защото, това, че е толкова слушана в световен мащаб, не я прави толкова известна в България. Като цяло на Тома рано или късно щеше да му се падне рок и ако беше някоя от масово обичаните и слушаните класики, щеше, дето се казва, да избие рибата.
Когато говорим за цифри над 1млрд, тогава доказват, не случайно преди много години PSY май беше първият, който достигна тази бройка и брояха- с Gangnam style. Не е кой знае какво, но всеки го знаеше. Обикновено са или съвременни песни, които са viral,или доста утвърдени и вече познати. Тази песен е именно такава, една от все пак по- съвременните класики е, без да е съвсем нова. Крайно време е да се разбере , че този жанр на музиката не се изчерпва само твърде- въртяните
групи на 80-те, а дали някой ще  ги харесва SOAD, вече е личен избор и го уважавам. Банално стана да дъвчим една и съща тема, но личното непознаване на тази група, не я прави непопулярна и в България , особено когато твърдението идва от хора, които принципно не слушат жанра.

Аз не твърдя, че не е известна в България, а че по общата цифра не може да се отсъди колко точно е известна конкретно тук. За мен спор колко е изестна песента няма смисъл да има. Идеята ми беше друга - има известен брой хора, за които песента не е известна (без значение от причините), съответно те няма как да оценят имитацията. В този ред на мисли, ако беше масово известно парче, Тома вероятно щеше да спечели вота на публиката, а вероятно и лайфа въобще (ако не е бил предварително зачислен на Кали).

# 956
  • Мнения: 1 520
По SOAD ме запали дъщерята още като беше в младежките си години. Сега съм на възраст, която ме е срам да назова, но продължавам да си ги слушам с огромен кеф. Ако решат да дойдат в БГ,дори и да съм прегърнала бастун, там съм.Тома се справи прилично,но Серж има едни специфични извивки, които не чух.А Христо Петков ми беше по- добър от Кали.

# 957
  • Мнения: 15 708
Тома не мога и не мога да го харесам. Винаги съм виждала противоречие между рокаджийския имидж, който има/иска да наложи, и антимъжкото му излъчване. Винаги ми е приличал на беззъба баба. Сигурно съм предубедена заради историите с Албена Михова, но някак все не успявам да го възприема. Ако направи някое изключително за мен изпълнение, може би ще си променя мнението.

Владо и Керана имат огромните ми симпатии, след като ги гледах в "Исус Христос суперзвезда". Стискам палци на Владо да спечели формата, а на Керана стискам палци да ѝ се падне песен, с която да покаже наистина най-доброто от себе си, досега като че ли не ѝ се получава много.

Христо Гърбов няма да коментирам, той предимно се гаври с песните, които трябва да имитира, а това е гавра с музиката изобщо.
какво за Албена и Тома?

Имам спомен от едно нейно интервю, че се беше разделила с него, защото не успял да свикне със сина й, не го приемал, държал се лошо с него..... Нещо такова беше

# 958
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Мисля, че следващият лайф ще е скучен... 😐

# 959
  • Мнения: 5 713
Сега почвам да ви чета и съм на 42ра стр. Не знам дали някой е отговорил на следващите, но да си кажа: в САЩ и Канада с  Николай Урумов - Хайде да убием Матилда. Ако не бяха изборите, щеше и на 2ри да отсъства.

Общи условия

Активация на акаунт