Като две капки вода - сезон 11 - НЕДЕЛЯ, тема 3

  • 38 455
  • 970
  •   2
Отговори
# 960
  • Мнения: 1 132
Lady Cassiopeia Duval, нещо такова си спомням и аз. Но все пак най-важното е какво показва като изпълнител, може и да си променя мнението, както написах.

Скрит текст:
Владо и Керана имат огромните ми симпатии, след като ги гледах в "Исус Христос суперзвезда". Стискам палци на Владо да спечели формата, а на Керана стискам палци да ѝ се падне песен, с която да покаже наистина най-доброто от себе си, досега като че ли не ѝ се получава много.
И аз го гледах онзи ден мюзикъла, но не разпознах в коя роля е Владо. Може ли жокер?
В ролята на Юда
Да! Той беше най-добрият.
И според мен беше най-добрият. Керана също ми хареса, макар че ми звучеше малко по-енергично, по-джазово, отколкото очаквах. Владо беше супер. Затова се надявам и тук да го покаже.

Поздрав за всички в темата с едно от ранните изпълнения на оригинала на "Избрах нарочно вас" на Братя Аргирови и Росица Кирилова:

The Exciters – Tell Him (1962)
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 11 апр 2023, 12:10 от Ditto.

# 961
  • Мнения: 3 625
Аз сега пускам епизода от неделя.
Не знам дали сте го коментирали, не съм ви чела, но не мога да не отбележа, че Геро са го облекли като торбичка на Гучи 😂😂😂

# 962
  • София
  • Мнения: 488
На мен Геро ми приличаше на леприкон Joy

# 963
  • Мнения: 5 442
За мен костюмът на Геро беше малко" българи от старо време" или егерските австрийски костюми. Забравих да добавя съжалението, което изпитвам към Дара. Толкова негативизъм отнесе заради майка си. От друга страна коя майка не иска детето и да успява. Но какъв специалист по ПР може да е Екимова, ако не може да оцели ваксата именно на това "подкрепяне", което вбесява хората. Като добавим, че последната прическа от изпълненито имитация на Мими Иванова и по-успешна от зализаните образи без вежди- какво правим с децата си? Дано се осъзнае и я остави поне публично да се развива сама.

# 964
  • Мнения: 1 444
Чак сега можах да изгледам класирането, не че не разбрах кой е победител (браво на Кали, действително най-добрата ѝ имитация досега) от темата Simple Smile Ама как е възможно Гърбов и Петков да имат еднакъв брой точки в генералното класиране? Изобщо не могат да се сравняват двамата според мен.

Харесва ми идеята за следващия епизод, засега Гърбов и Дара са прецакани, да видим кой още. ;р

Прогнозирам победа на дуета. Ако дойдат двама трима члена на Тоника + Ралица и Димо (да си пеят според пола), ще се получи много хубаво. Simple Smile

# 965
  • Берлин
  • Мнения: 4 488
Сега изгледахме шоуто. Моята класация е такава:
1.Петков
2.Владо /мнооого голяма слабост ми е/
3. Керана, дует, Дара
4.Кали
5.Тома
Минус безкрайност -Яна
Тук ще ми простите грубия език, но изпълнението на Гърбов беше повърня-гнусно,пошло, отвратително.

Не вярвам в зрителския вот, а менторският често е неадекватен.

Защо обличат Геро така???

Следващото шоу ще е като великденски концерт на БНТ.

Светли празници!

# 966
  • Мнения: 27 510
Бекстейдж като две капки вода

# 967
  • Мнения: 795
Харесвам Яна Маринова, като човек.Позитивна,упорита, спортен дух...В едно предаване като танцьорка и на обръч,цирково изпълнение,беше великолепна! Но в Капките се изложи много.Не,за пеенето.И аз не мога да пея,че и по зле.Държанието и е ужасно, безотговорно и несериозно! Физиономии,реплики не на място.С две думи,поизложи се доста.

# 968
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Аз пак неразбрала, че днес няма предаване!

# 969
  • Мнения: 5 144
И аз. Със закъснение "стоплих", че е неделя и има Капки. Пуснах нова тв, а там -  филм някакъв.

# 970
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 816
НОВА  ТЕМА

https://www.bg-mamma.com/?topic=1545864.new#new

Общи условия

Активация на акаунт