Като две капки вода - сезон 11 - НЕДЕЛЯ, тема 3

  • 40 274
  • 970
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 9 931
Миро и Любо Киров ще покрият 1/3 и готово. Лесна работа.

# 901
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
stef4o9919, отговорът на въпроса е малко по-нагоре. Направили са си сметка кого евентуално могат да осигурят като дуетна половинка и тези дуети са сложили.

femmi2, реално на Кали не казаха дали ще имитира Галена, но и на мен ми се струва, че да осигурят участието на Криско ще им е далеч по-лесно. Все пак той участва вече в Капките, свързан е по някакъв начин с тях.

Мен първоначално ме изненада, че при наличието на Миро заради дуета му с Алма, Тома ще имитира именно него, но се сетих, че и Анелия вече участва, така че и с нея няма да им е трудно.

G&B, не се знае дали Любо Киров ще участва и в двете изпълнения. Михаела Маринова също няма да им откаже, ако я поканят, мисля.

# 902
  • Мнения: 9 931
Мишето умира да се показва, права си.

# 903
  • Мнения: 5 372
А, в чужбина! В България си е Георги  Христов. Бях му фен, но напоследък от него едни неприятни изцепки само. Можеха да го пропуснат в дуетите, че сега пак очаквам да има претенции.

# 904
  • Мнения: 27 915
За Анелия и Михаела няма да е проблем участието в капките.
Аргирови се  разбират с Халваджиян и много пъти са били в капките.

# 905
  • Мнения: 2 094
Почти всички ми харесаха днес, без Гърбов и Яна.
Дара, Кали, Владо, Христо Петков и дуетът
 за мен бяха много добри. Ралица и Димо имаха сложна задача в един образ. Не знам Фънки какво очакваше, може би да подскачат повече и  да се потят на сцената ( без да обиждам Веселин Маринов).

# 906
  • София
  • Мнения: 7 170
Горките братя Аргирови, ще се видят в чудо с Янка...Много я харесвам тази песен, но тя ще я съсипе. Братятя ще спасяват положението.

# 907
  • София
  • Мнения: 5 320
Редно е да слагат еднакви подложки или на всички или на никой. Микрофоните на Димо и Ралица сякаш бяха микрофони на беквокали - 30% от микрофона на водещия певец и всичко друго беше Веско Маринов. Така се дават предимства на едни и се ощетяват други.
Аз Принс тази вечер не чух и са ми чудни тези припадъци от екипа. Не че е длъжен и съм очаквал да го докара, но когато така и така не е, то да бълват хуморески по с сценарий ми е глупаво.
Дара е кадърна вокалистка и много усърдие влага. Кали ми хареса. Яна ми е все така симпатична лудетина и не заслужаваше по-малко точки от Гърбов, а Керана най ми приличаше на Руслан Мъйнов.

# 908
  • Мнения: 1 681
И за мен мача е свирен, самият избор на песни го предопределя. Слабо известна рок песен срещу Лили Иванова. Айде, моля. Аз смушам рок, но тази песен не бях я чувала. Може и да съм изостанала, ама масовата публика не би я избрала със сигурност.
Без значение колко добра имитация е.

Ами очеизвадно: явно масовата публика в Б-я слуша чалга. Факт. System of a down Chop Suey е известна песен.

# 909
  • Враца
  • Мнения: 2 735
Алекс Енева няма ли да махне вече "пиргите" от главата си и този ужасен тен?

# 910
  • Мнения: 5 372
И за мен мача е свирен, самият избор на песни го предопределя. Слабо известна рок песен срещу Лили Иванова. Айде, моля. Аз смушам рок, но тази песен не бях я чувала. Може и да съм изостанала, ама масовата публика не би я избрала със сигурност.
Без значение колко добра имитация е.

Ами очеизвадно: явно масовата публика в Б-я слуша чалга. Факт. System of a down Chop Suey е известна песен.
Айде сега. brumm много добре е мотивирал мнението си, с което аз съм съфласна. Ние тук, дето не я знаем тази известна песен, в България  или извън нея, не всички сме чалга фенове.

Последна редакция: пн, 10 апр 2023, 10:42 от cardhu

# 911
  • софия
  • Мнения: 25 953
Георги Христов няма да го навият да участва в имитациите, затова  Дара ще имитира него.
Не съм сигурна дали и е в България.  Мисля, че живее в чужбина.
Живее във Волуяк.

Физиономията на Дара беше безценна като разбра, че ще пее Г. Христов с Петя Буюклиева.

# 912
  • Мнения: 3 113
Напоследък не следя темата внимателно,  Мари качва ли предаването?

# 913
  • Мнения: 15 450
Най обичам някой като каже - щом не слушате хард рок, значи сте чалгаджии. То, разбира се, други стилове музика не съществуват и щом не сме рокаджии, значи какво.. сме чалгаджии.
Аз не слушам хард рок, за мен мелодичност в истерясалите абстинентни викове няма и ако трябва да избирам от двете злини по малката, ще предпочета чалгата. От нея поне не ме заболява главата. Сори нот сори.

# 914
  • earth
  • Мнения: 1 334
Нещо, което ми направи впечатление днес. Коментарът на Джуди след изпълнението на Тома днес беше класически пример за backhanded compliment - каза нещо от рода на "Тома, ти заслужаваш много повече от кариерата, която имаш" Simple Smile
Да, това и на мен ми направи впечатление. Обидно е. За “обигран” човек, който говори често публично, това е недопустимо.

Журито както винаги са трагедия с изказа си. Защо не се подготвят поне малко?

Общи условия

Активация на акаунт