🔥 Survivor: В непознати води (Сезон 7: Доминикана' 2023) - тема 5 (17.03 - 02.04) 🌴

  • 42 250
  • 1 195
  •   1
Отговори
# 1 140
  • София
  • Мнения: 27 227
Ауткаста с новото си видео. 😊

# 1 141
  • Мнения: 353
Има разлика в качеството на игрите между миналия сезон и този. През този сезон са много повече и много по-добри. Продължавам да стоя на мнението, че им трябва по-добър каст на стратегически играчи с добра обща физическа подготовка, за да се получи идеалната комбинация.

Може би ако направят игрите като последните американски сезони, би се възприело що-годе добре. Разбира се не са толкова тежки, колкото Игри на волята, но наподобяват, защото са трасета с няколко компонента и накрая пъзел или нещо за баланс и търпение като змейка, лабиринт. Но това с турските продуценти няма как да стане, не може ли БТВ да направят нещо с американците да ходят във Фиджи да снимат. Grinning

# 1 142
  • Мнения: 1 726
Скрит текст:
Жалко за хората през сезона, които не получиха възможност да играят дуел за елиминация и да попаднат на острова на отшелника.
Но за съжаление този сезон стана повече търсещ работещата формула на предаването, а сметката я платиха част от участниците в него. Сега с тази формула и един доста по-стратегически насочен каст имаме шанс за много добро предаване в ефира догодина.


Турците направиха сегашният сезон същият като миналогодишният. Само, че миналата година сезона беше провал от към гледаемост. Ако и тази година е така, може и да няма друг сезон.
Има разлика в качеството на игрите между миналия сезон и този. През този сезон са много повече и много по-добри. Продължавам да стоя на мнението, че им трябва по-добър каст на стратегически играчи с добра обща физическа подготовка, за да се получи идеалната комбинация.

Каквато и разлика да има, процентите гледаемост показват пълен провал. Ако ти си на мястото на телевизията и имаш толкова катастрофално ниски проценти, ще ти пука ли, че игрите били по-добри от миналият сезон?И добър каст да има, и комбинация да се получи, няма ли кой да го гледа, няма и кой да го прави този сървайвър.

# 1 143
  • Мнения: 9 700
Обективно старта на този сезон беше огромна верижна катастрофа, причинена от челен сблъсък. Но вече разчистват пътя и скоро ще е проходим отново Simple Smile
Жалко, че Nielsen покриха седмичните проучвания на зрителската аудитория, поне аз в момента все още не успявам да намеря инфо за 11 седмица, а вече трябва да е излязло.

# 1 144
  • София
  • Мнения: 27 227
Дано това скриване е временно. Много странно поведение. Премахнали са си всички новини със седмичния рейтинг?! Що за простотия? Може би от телевизиите са протестирали, че ги коментираме и злепоставяме по този начин, защото и тук и в ютюб и във фейсбук се пише за тези неща.

Ето за седмица 11

# 1 145
  • Мнения: 9 700
Много интересно.
През десета седмица един от епизодите на Сървайвър се завърна в топ25 на 23 място, през 11 отново всички епизоди са изпаднали. Интересна динамика.

А защо скриха към момента статистиката можем само да гадаем. Логично е, че bTV не искат много хора да са свидетели документирано на провала им през тази пролет, но едва ли е само това причината.

Последна редакция: пт, 31 мар 2023, 14:14 от Bengun

# 1 146
  • Мнения: 169
Има ново промо. Бившите Воини обмислят да присъединят 6-ти човек?? Споменаха Дани. Май ще се опитат да сринат Снежи

https://fb.watch/jCwAcyfZ3O/

# 1 147
  • Другата България
  • Мнения: 37 458
Дани, защото е най-лесно манипулируем. Според тях.
А може би и наистина. Той самия надали ще знае как да играе двойна игра, с което да “разбуни кошера“.

# 1 148
  • Мнения: 9 700
Както писах и в другата тема
Цитат
А Дани е гола вода - и като атлет, и в отношенията си с хората. Едно голямо непораснало дете ми е той, което не е много наясно къде е попаднало.
Нормално е да са се усетили и да опитат да го присъединят чалгарите. Най-лесната мишена от двете племена е. Дано покаже мисъл в играта си Дани, защото реално такова стечение на обстоятелствата би му осигурило още една възможност за ход. Но лично аз не съм оптимист.

# 1 149
  • Мнения: 3 388
Охохо, Станилия подхвана Жорко! Очевидно е решила, че той е най-слабото звено за пробив. Според мен е отчаян ход и не виждам шанс.
https://www.facebook.com/watch/?v=1241770683414552

За Светльо:
https://www.facebook.com/watch/?v=726176479295721

# 1 150
  • Мнения: 3 151
Станилия може да успее да отлюспи Георги, защото е доказана спортистка и той може да се припознае в нея, ако много му е писнала Татяна. За него е важна победата, а каквото и да дрънка Даньова мама, загубите ѝ са много повече от победите.

Едис май все по-усилено крои шапката на Снежана. Иска да я изкара от равновесие и от играта.

Много ми се иска Булкин да получи някакво вселенско прозрение и да надцака Благо, защото има всички предпоставки да направи успешен преврат, но както в случая на Ермина, така и в неговия, имам усещането, че асансьорът не се качва до последния етаж.

# 1 151
  • Мнения: 9 700
Много ми се иска Булкин да получи някакво вселенско прозрение и да надцака Благо, защото има всички предпоставки да направи успешен преврат, но както в случая на Ермина, така и в неговия, имам усещането, че асансьорът не се качва до последния етаж.
Аз лично не бих сравнявал обзавеждането на втория етаж при двамата.
При Ермина е доста по-бедна мебелировката, каквото и да си говорим. Поне моето мнение е такова след видяното дотук.
Съдя за това по оценката, която Булкин направи на ситуацията в племето си, докато бяха седнали на една поляна след една игра - доста точна и трезва. Вярно е, че не се говори много и не се набива в очите на останалите, но обстановката му е ясна и преценката точна.

# 1 152
  • Мнения: 3 151
Bengun, надявам се ти да си прав, не аз, защото в противен случай би ми било много тъжно толкова мускули, физическа сила и експлозивност да са похабени за толкова оскъдна мозъчна дейност.

# 1 153
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз пък се надявам на още едно разджуркване на племената,но вече на случаен принцип.

# 1 154
  • Мнения: 9 700
Аз пък се надявам на още едно разджуркване на племената,но вече на случаен принцип.
Мхм, плачат за още едно разместване преди обединението племената, но този път на принципа мъж избира жена, после жената избира мъж и т.н.

Последна редакция: пт, 31 мар 2023, 20:08 от Bengun

Общи условия

Активация на акаунт