🔥 Survivor: В непознати води (Сезон 7: Доминикана' 2023) - тема 5 (17.03 - 02.04) 🌴

  • 42 183
  • 1 195
  •   1
Отговори
# 1 185
  • София
  • Мнения: 27 175
То и в наш Сървайвър този с Ники Мартинов нямаше дуели за отстраняване на "Острова на изгнаника".
Така, че не е чудо невиждано това.
...............................
Много ще ми е приятно отново да видя Бо Heart Eyes

Да, вярно всъщност. Ники бе победен веднъж и не напусна играта, а бе разкаран от самия остров, като после си го върна отново вземайки реванш.

# 1 186
  • Мнения: 9 700
Истина е, че в сезона на НМ острова на изгнаника никак не беше лош.  Имаше стратегически елемент, защото спасява от съвет, имаше и битка, която може да коства отпадане на загубилия, защото се прибира като жертва при племето за следващия съвет, но въпреки всичко дава шанс на загубилия дуела на острова на отшелника да се пребори за личен имунитет за следващия съвет. Хубав туист беше, за мен лично много по-добър от просто дуел за оставане.

# 1 187
  • София
  • Мнения: 27 175
Да, на мен много ми хареса. Някакъв микс от всичко. Най-добрия о-в на отшелника. И все пак имаше дуели, екшън...
Докато тук явно няма да има никакви такива, а само оцеляване. Но да видим де, засега това са само предположения, няма нищо сигурно. Simple Smile

# 1 188
  • Мнения: 351
Наскоро даваха американски сървайвър по нашата телевизия (живея в чужбина), но точно по това време нямах време да го следя. Гледах една серия и то за фон, докато правих нещо друго. И ако правилно разбрах - отпадналите участници отиваха на трети остров, където живееха като трето племе и точно преди сливането имаше игра, а победителят се върна в играта. Евентуално да има нещо такова и в нашия Сървайвър, защото не мога да си представя Божана да остане, а всички отпаднали след нея да си отидат вкъщи. Ще е най-очевидното побутване.

Много съм разочарована от каста, какви са тези шуробаджанащини. Щях да го призная  Благо за играч, ако не се познаваше с никой преди играта. Сега става супер скучно, защото изходът е предизвестен. Хареса ми спойлера, когато Станилия говори с Георги. Точно там и аз смятам, че може да се пропука коалицията им. Но дали ще рискува Жоро, след като тъкмо се е сдобрил със стария си приятел?

Едис е най-голямото ми разочарование. Сам даде заявка за стратегически играч, в началото много добро впечатление ми направи, а вече с втори човек  се конфронтира пред погледа на всички. Не знам какво смята, че печели по този начин освен негативи. Някой спомена, че иска да срине психически Снежана/Елина. Щях да разбера тази тактика, ако той беше в неизгодната позиция и прави всякакви опити, за да издрапа от дъното.

Надеждите ми са в Станилия и Тино, симпатизирам и на Павел. Дано пък и Иван по-нататък да му светне лампата и да се обърне срещу Благо. Ако пък гледаме и към финала - не знам кой би гласувал накрая за Благо, аз не бих, при условие че на всички им е ясно, че там коалициите са на приятелска основа, а не създадени в играта.

# 1 189
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 203
Наскоро даваха американски сървайвър по нашата телевизия (живея в чужбина), но точно по това време нямах време да го следя. Гледах една серия и то за фон, докато правих нещо друго. И ако правилно разбрах - отпадналите участници отиваха на трети остров, където живееха като трето племе и точно преди сливането имаше игра, а победителят се върна в играта. Евентуално да има нещо такова и в нашия Сървайвър, защото не мога да си представя Божана да остане, а всички отпаднали след нея да си отидат вкъщи. Ще е най-очевидното побутване.
ако и тук беше както при тях щеше да е добре. но всички отпаднали преди Божка не са на остров. с какво са заслужили да бъдат прецакани ?

# 1 190
  • Мнения: 3 361
Този въпрос се задава още от времето на Ники Мартинов.

# 1 191
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 203
Този въпрос се задава още от времето на Ники Мартинов.
при него не ходиха ли отпадналите ? после имаха игра и отпадналия си отиваше. а победителя избираше дали да остане на острова или да се върни при другите.

# 1 192
  • Мнения: 9 700
Този въпрос се задава още от времето на Ники Мартинов.
Не е същото със сигурност.
НМ първо се бори със Силвия Радулова ( друга моя любима участничка от БГ сезоните) за правото си да продължи играта и да отиде на острова. Това си беше чиста елиминация, макар и без игра. А глобално погледнато според мен тяхното седене в клетките е най-тежкото изпитание през което са преминавали участниците от всички сезони в БГ Сървайвър.
А след това е история пребиваването му на острова. Най-добре се описва с думите на Спас, които сподели в един от синхроните си - "Две племена се опитваме да го изгоним .. и не можем Joy "

Ако Божана получи само престой без битки няма да изглежда добре, направо ще си мирише отвсякъде. Дано не сглупят с такова решение от Продукцията, искрено се надявам.

# 1 193
  • Мнения: 3 361
Имам предвид, че отпадналите преди НМ не получаваха този шанс.

# 1 194
  • Мнения: 9 700
Имам предвид, че отпадналите преди НМ не получаваха този шанс.
През трети сезон острова се появи при обединяването на племената, да.

# 1 195

Общи условия

Активация на акаунт