🔥 Survivor: В непознати води (Сезон 7: Доминикана' 2023) - тема 5 (17.03 - 02.04) 🌴

  • 42 182
  • 1 195
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 782
Какво публикация на Елина обсъждаха, че после съжалила че я е пуснала?

# 601
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Абсолютно сигурна съм, че участникът, или поне един от участниците, интервюиран от Чакалов, е Златомира.
Така цветно обясни познанството на Божана и Златомира, и че отдавна е известно на публиката, че няма как да не е тя.

# 602
  • Мнения: 4 403
Така ми се гледаше днес, ама 🥲

# 603
  • Мнения: 30
Забелязахте ли кои са най-резултатните играчи в таблицата на Бенгън, предпоследна колона?  На първо място Тино, второ Божана, трето Благо и Станилия.
Това зависи и от това срещу кого играят. Трябва нещо като ЕЛО, за да се определи относителната сила. Допълнително, някои игри не са индивидуални. Няколко % разлика в таблицата  не са съществени.

# 604
  • Мнения: 1 723
Ахахаххахахаха, аз се шегувах преди седмица, че ще се появи скрит идол, те наистина го направиха.


Внимавайте с каквонсе шегувате, че всичко. Което се пише тук, продуцентите го правят. Сървайвър по желание на бг мама:)

# 605
  • Мнения: 2 032
ТатИяна си е излагация разбира се, но ако трябваше да кажем някоя адвокатска дума в защита, щеше да е, че може да си е правила аналогия с Мариана, Марияна, където излагацията  е  "Маряна".

# 606
  • София
  • Мнения: 5 551
Абсолютно сигурна съм, че участникът, или поне един от участниците, интервюиран от Чакалов, е Златомира.
Така цветно обясни познанството на Божана и Златомира, и че отдавна е известно на публиката, че няма как да не е тя.
Да, интервюираният участник е Златомира, а този, който са помолили да излъже, че е болен и да не отиде на интервю за подкаста, е Крум.

# 607
  • SF
  • Мнения: 21 167
ТатИяна си е излагация разбира се, но ако трябваше да кажем някоя адвокатска дума в защита, щеше да е, че може да си е правила аналогия с Мариана, Марияна, където излагацията  е  "Маряна".


Това са резултати от писането на латиница.
В Холандия имаше много Катя и Татяна, които се изписват Katya, Tatyana. Може да стане объркване.
Колко бебета се народиха с правописна грешка в името - Лиа, Леа и от сорта.

# 608
  • Мнения: 169
Гледахте ли промото за утре? Светльо нещо се закани на Станилия 😬😬

# 609
  • София
  • Мнения: 7 886
Гледахте ли промото за утре? Светльо нещо се закани на Станилия 😬😬
https://www.facebook.com/survivor.btv.bg/videos/176933428476057

# 610
  • София
  • Мнения: 27 175
Филип при надкастърите!
Най-накрая имаме подкаст с някой отпаднал участник... 🙂

# 611
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 202
последно - надкаст или подкаст е това ? Smiley

# 612
  • Мнения: 1 375
Много интересен подкаст, който има време да го изгледа.

Благодаря, Дяволо!

# 613
  • Мнения: 2 107
За хигиената, нали Стефани се отказа заради липсата на условия за хигиена. Тя се разхожда с червения парцал две седмици. Не ми изглежда особено чистоплътна, така че може да е само оправдание.
Филип ми е любимец, но ако има някой, който да разкаже подкаста ще е супер.

# 614
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Много интересен подкаст, който има време да го изгледа.

Благодаря, Дяволо!
Дай кратък преразказ за тези, които нямат време да го изслушат, ако ти се занимава, разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт