🔥 Survivor: В непознати води (Сезон 7: Доминикана' 2023) - тема 5 (17.03 - 02.04) 🌴

  • 42 097
  • 1 195
  •   1
Отговори

Анкета

* За острова на отшелника / За личния имунитет / Снежа - Божана / Благо и Едис *

Опции:

* Може да изберете максимум 6 опции.

# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 432
Брей, не само аз харесвам три часа маратон 😉

# 16
  • София
  • Мнения: 68
Привет, според мен ще е доста интересно, разместването на племената, бих искала 3 пъти седмично да го дават за по 2 часа, следя с интетес Тино, Снежана и Елина как се развиват в социалната игра. Някак тъкмо започнах по-задълбочено да го гледам, по-къси игри, повече кадри от лагерите на племената, отпадането на смс гласуването и изненада, няма да го дават следващите 2 съботи, това не ми допада никак. Миналата година не пропусках епизод, жалко, че не съм знаела за тази тема, но се поправям. Ще видим как ще е, за момента виждам подобрение.

# 17
  • Мнения: 3 674
Благодаря за новата тема!

Интересно ми е как ще подходят с разджуркването на племената. Ако не е с жребий или на късмет, язък за хубавата идея.

За пореден път казвам, че три часа ми е прекалено, прекалено дълго и в резултата предаването върви за фон. Оптималната продължителност за мен е един час (с рекламите). При добър монтаж, могат да включат всичко съществено. Справка - американския Сървайвър.

Размечтах се за скрити идоли... ама наистина скрити, а не като миналата година - племе, бия гонга, за да обявя, че в играта има идол!
Отплесвам се пак към американския, където тази година заедно със скрития идол им дадоха и по един фалшив такъв с инструкции да го ползват, както намерят за добре. Двама участници вече "намериха" два от трите фалшиви идола и скачаха от радост. Подло, зрелищно и много смешно.

# 18
  • Мнения: 447
Гледах и аз малко от предпоследния американски Сървайвър и ми се стори, че при подбора не са наблегнали толкова на спортни личности, както в нашия вариант. Имаше пълнички участници, в един откъс видях и момиче с протеза /не съм сигурна от кой сезон/, а победител станал най-възрастния. В българския вариант има доста професионални спортисти и както най-важни са игрите, е нормално те да имат огромно преимущество.

Според мен най-добра социална игра има Булкин, колкото и да не се вижда нищо от него в епизодите, но излезлите от формата много го хвалят - значи се справя отлично социално. От другото племе според мен най-добър в социалната игра е Павел - май го харесват всички, дори да не е супер в игрите.

За Благой не мисля, че има особено добра социална игра - просто е най-известен и като е в перфектна форма му вървят игрите, та затова изглежда като лидер.

Първоначално не ми хареса да разместват хората в племената, но всъщност си е доста необходимо - особено ако по някакъв начин разделят хората, които са в твърди коалиции засега Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 674
Да, в американския кастът е фокусиран върху характерите, а не върху спортната форма. Тези, които са в добра спортна форма изхвърчат скоропостижно като най-голяма заплаха.
Участничката с протезата беше в миналия сезон. Изгониха я след една игра, която спечели след невъзможно изоставане и безброй падания от гредата. Решиха, че не могат да я победят на финала.
В нашия формат не виждам ни един участник да си задава въпроса "кого мога да бия на финал?" Вместо това бръщолевят за силни и достойни, а когато вземат, че ги изгонят, се сърдят, че са били излъгани.

# 20
  • Мнения: 2 002
Излиза че съм гласувала по всички параграфи както мнозинството.


Цитат на: Мerri_An
Аз ви казах, че не са три часа, разбира се, ако се гледа на запис.
Максимум два и 15-20 минути.
Което за мен също е много, и е основната причина да не мога да го следя редовно, защото заложих на редовно следене на конкурентния формат.

Именно - 2:20 е при гледане "едно към едно" офлайн. Обаче:

1. Повечето време, над 90% от времето, може да се гледа на 130% скорост. Когато говорят, понеже почти всички говорят бавно, даже не се усеща ускорено. Понякога Ваня като им говори на терен, минавам на 120%.  Понякога, ако няма какво да се изтърве в бързината, минавам на 140 и даже 150%.   
Ускоряването и забавянето се правят във VLC Player с клавишите за квадратни скоби (т.е. изключена кирилица)

2. Когато се появи надпис "След малко" - натискам директно дясна стрелка. Четири пъти. Изпитано - нищо ценно не се изпуска. Всяко натискане на дясна стрелка е скок с 10 секунди напред.

Така целия епизод се гледа за около час и 45 минути без да изпуснете нищо.

# 21
  • Мнения: 6 611
Благодаря за новата тема!
И аз съм гласувала като мнозинството, с изключение на това, че не посочих Благо за добра социална игра. Той по-скоро е лидер в своето племе, макар че и това може да се определи като социална игра.
В отбора на Воините Павел е с добра социална игра. Сякаш с всички се разбира. Също и Тино. Добре се ориентира, не се набиваше на очи, за разлика от Алекс, която може би заради професията си, беше много директна и не премълчаваше.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 929
Благодаря,момчета!

По анкетата:
Одобрявам разместването.
Около 100мин.епизод,четири пъти в седмицата.
И - Благо и Павел.

Според промото,май Благо и Едис решават разместването в племената.

# 23
  • Другата България
  • Мнения: 36 882
И пак Благо....Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 5 551
Не знам за разместването в племената, но поредното разместване в програмата на bTV е повече от непрофесионално. Утре ще има ли епизод?

---
Трима оцеляващи:



Edit: Току-що видях в програмата на bTV, че утре от 20 ч. ще дават "Такси 5", промяната едва ли има общо с предстоящите избори. Sob

Последна редакция: пт, 17 мар 2023, 23:04 от La Vikinga

# 25
  • София
  • Мнения: 746
Благодаря за темата!
Одобрявам разместването на племената, 3 часа са прекалено много, предпочитам 100 минути в 3 или 4 епизода на седмица.
За добри в социалната игра гласувах много непопулярно - Георги и друг - визирам Снежана тук. Георги според мен  е харесван от всички в отбора, а Снежана от номинирана от голяма част, така си изигра картите, че успя да обърне нещата и да бъде не само номинирана Божана, но и да предизвика разрив в отношенията с досегашната и "коалиция". За което не отричам, че самата Божана много и помогна 😊, но за момента Снежана добре играе социалната част.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 1 929
Получават писма да изберат по един човек от племе,без да знаят за какво.
И... Благо,естествено. Wink За него не се учудих.
По-скоро се изненадах на Едис,ама той си е хитрец. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 532
За разместването съм, ще стане по-интересно. Ще видим дали известните ще успеят да преглътнат силното си его и да общуват с войните.
 Винаги гледам със закъснение поне 1 час и съответно си превъртам рекламите или нещо ако не ми се интересно, така че не са ми проблем тричасовите епизоди, при мен излизат час и половина - два.
Някой уау в социалната игра не виждам все още, слаб ми е каста. Тайно се надявах да има скрити лимонки, но все още са ми разочарование. Може  би Благо, който между другото много ми напомня на Бърканичков, дали защото е футболист, дали самата му игра.
Като споменах Бърканичков, чудя се дали след 10-15 години ще гледаме тазгодишния и миналогодишния сезон с тази носталгия, с каквато гледаме старите сезони.

# 28
  • SF
  • Мнения: 20 771
Много са ми 3 часа вечер. Нямам такова време.
Не знам какво се случва с хората 5 дни в седмицата, когато на нас ни излъчват 2 дни. Висят там, за да генерират материал за 2 епизода?

# 29
  • Мнения: 9 700
Според промото,май Благо и Едис решават разместването в племената.

Хмммм ...
Това е изцяло против принципите на Сървайвър да се дава толкова много власт в ръцете само на двама от играчите.

Искрено се надявам да процедират по стандартната за Сървайвър схема - мъж избира жена, жена избира мъж, като племената се редуват.
В момента са десет мъже и осем жени, схемата е приложима, ако двама мъже започнат въртележката на изборите. Което и предполагам ще се случи.

Общи условия

Активация на акаунт