Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, Пролетна (Тема 29)

  • 176 940
  • 1 420
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 453
Аз имам няколко безуспешни опити с гликоловата киселина, но сега ще си запазя този серум и ще го пробвам. Поне както казва Дез не е скъп. При мен хубавото е, че каквото не ми хареса заминава при мама. Тя маже всичко с удоволствие, въпреки че е на 76 Simple Smile Без крем и червило не излиза.

Днес малко светна времето и ми оправи вчерашното мрачно настроение. Прегледах пролетния гардероб, но май още няма да прибирам плътните дрехи. Сутрин си е още под 10 градуса и си признавам, че съм зиморничева и ми е студено още.
Колкото до бялата козметика и аз спирам известно време, че имам много неща за измазване. Единствено съм решила да пробвам едно ББ с 50 фактор и друго няма да купувам.
Що ми трябваше обаче вчера да пробвам новите Градини на Хермес, та сега ме сърбят ръцете да го поръчам, обаче мнооого ми хареса https://www.fragrantica.com/perfume/Hermes/Un-Jardin-a-Cythere-79225.html

# 31
  • София
  • Мнения: 11 707
Благодаря и аз за новата пролетна тема! Flowers Hibiscus
Това от което имам нужда е да разчистя гардероба от ненужни дрехи,уж съм се заела вече.Така де трябва да имам къде да трупам новите попълнения.
Пролетта асоциирам с повече свежест и светлина вкл.и в модата.Част от последните ми покупки са в по-свежи тонове.Козметика имам и не мисля засега да купувам.Но бих пробвала балмът за почистване на лице.Мисля си дали и той няма да стане новата страст на тази тема. Wink
Интересно ми е в какъв аспект ще се наложи дантелата.Харесва ми и нося такива дрехи.Както и дънки нося много,според ситуацията/повода.
И не на последно място и на мен ми прави впечатление липсата на някои активни съфорумки в тази тема.Дно всичко е наред при тях!

# 32
  • Мнения: 3 771
За дантелата - мисля, че в предната тема споделих една супер интересна комбинация - дантела, плат, кожа.
А вчера видях една интересна блуза, но много голяма ми беше - бял суетшърт, на който ръкавите бяха дантела.
Пак роклята показвам, за идеята

# 33
  • Мнения: 2 492
Спомням си тази рокля, Мариета. 😍
Освен с кожа аз харесвам и дантела с тюл. Още една любима материя.


Тъкмо вчера исках да пробвам новата градина на Ермес, но нямаха тестер. Нямам изкушения по отношение на парфюмите. Новият на Живанши тествах пак и не ми хареса и това е, даже името му не запомних. Станала съм много претенциозна. Не искам да се напръскам и да си кажа “прилича ми на този или онзи”.

И аз забелязвам, че няма доста от активните момичета. Липсва ми Ал. Дано всички са добре. 🤗

Последна редакция: нд, 19 мар 2023, 14:47 от cloè

# 34
  • София
  • Мнения: 9 475
Аз съм явно друга кръвна група…..Относно сенките и гримирането.
За мен е типично - цвят и на очите и на устните, много руж и хайлайтер. А ако не се гримирам, само балсам слънцезащитен за устни слагам. Но владеенето на четките, мога да кажа, вече е на ниво профи при мен. На снимката, която показах в предишната тема съм с много от всичко. И фдт и пудра и руж и хайлайт, сенки, молив, вежди помада, течно червило. Имам грим, купувам и обичам да си го нося.
За фдт-на ИСЛ и на мен ми стана интересно. Ползвам само ЕЛ, ДУ и стик-фдта на ТФ. На ИСЛ преди години носех и много харесвах Туш Екла.

Последна редакция: нд, 19 мар 2023, 15:58 от kopche

# 35
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
И аз се надявам момичетата, които не се отбиват в темата да са добре!
Извадих една палитра със сенки в розово и пролетно ще си я ползвам редовно.
Ще се опитам да вмъкна в гардероба си по-светли дрехи.
Обичам дантела, деним не чак толкова. Също тези преливащи, пастелни тенденции ми изглеждат привлекателни. Идва времето на по-романтичните рокли, макар че през пролетта нося най-малко рокли, заради нуждата от тънки чорапогащници, които не са ми изобщо любими...

Поръчах си онези светли лоуфъри и утре ще ходя да си ги взема от офиса на куриера.
И една светла рокличка си поръчах - да видим дали ще се одобря:



На мен ще ми е значително по-дълга, че манекенката е висока 178 см, а аз 160. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 492
Копче, подозирам, че е All hours на YSL. Хубави отзиви чета за него, но не съм го пробвала.
Имам неотварян на Dior Backstage, а в същото време се изкушавам да пробвам новият на Герлен, два на Живанши, които не са нови, но все хубави отзиви.

Аз едно се чудя как са толкова ярки и наситени снимките от грима на Лъвица? Как ги качва какво прави незная, но аз като сложа нещо изглежда бледо и измито.

# 37
  • Мнения: 11 004
Днес ме прибираха с пътна помощ, та ще поръчвам нови гуми и временно замразявам спонтанните покупки Grinning Не правя компромис при избора на качествени обувки за децата и за себе си, същото се отнася и за машинките ми.

# 38
  • София
  • Мнения: 11 987
Какво се случи?

За такива случаи имам златни членски карти в СБА. С едни гуми се кара не повече от 3 сезона. Масло се сменя на 10К км, ангренажен ремък максимум на 60К км.
Няма компромис с поддръжката на МПС-тата.
На скутера маслото се сменя всяка година.

# 39
  • Мнения: 11 004
Пирон в задната гума и сега е мека, като палачинка Grinning
През април ще сменям масло, но първо гумите. На колата се сменя веднъж в годината, а на малкия звяр двукратно.

# 40
  • Мнения: 39 330
Моля, профитата в темата да пуснат няколко примерни снимки на дантелени ризи, които сега са на мода и да ги сравнят с демоде такива!

# 41
  • София
  • Мнения: 11 987
Пирон в задната гума и сега е мека, като палачинка Grinning
През април ще сменям масло, но първо гумите. На колата се сменя веднъж в годината, а на малкия звяр двукратно.

Дупка от пирон се оправя с мустаци.

# 42
  • Мнения: 9 181
Блузи 2023




80-90г.






80-90 г. дантела


2023

Последна редакция: нд, 19 мар 2023, 19:12 от pinko

# 43
  • Мнения: 28 479
Оф, аз пък нямам и една палитра даже, хич не ме бива в гримирането. И ФДТ ползвам само за повод! Но както казва мойта щерка, който има зелени очи няма нужда да се гримира много! Wink
Мижду другото нещата на Лореал не са никак лоши!

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Напоследък ходя без никакъв грим, обаче си поръчах една палитра на YSL , защото много ми хареса кутията и. Joy Това жълто не знам какво да го правя.



Ленена рокля за лятото . Надявам се с токчета и бюст да стои по- добре.



И ветробран за кабриото поръчах.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт