Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, Пролетна (Тема 29)

  • 186 008
  • 1 420
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 11 239
На слънчеви 3500 метра височина в алпите ми се напукаха ужасно устните и херпясах доста неприятно. Може ли някой да ми препоръча слънцезащитен стик за устни.

За мен Ultrasun са най-добрите в слънцезащитата, швейцарски са, предполагам лесни за намиране в Алпите Wink

Последна редакция: пн, 20 мар 2023, 15:18 от nad_tab

# 61
  • София
  • Мнения: 12 345
Коментирахте дантелите.
Какво ще кажете за тези двете

# 62
  • София
  • Мнения: 20 636
Ох бе Змия 🤣🤣🤣🤣. Как ги изрови само. Без коментар съм.

# 63
  • Мнения: 34 234
Онемях, после много се смях! Ох, Змия! Joy

# 64
  • Мнения: 3 332
То не са само дантелите, да отдадем нужното внимание и на косите, и на герданчетата.

# 65
  • Мнения: 2 940
Умишлено ли са облечени като близначки?
Първо спонтанно ми дойде фраза, но не е за форум Wink

# 66
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 9 935
Добре де, толкова ли не се е намерил един човек да им каже колко нелепо изглеждат. Едва ли на живо положението е по-добре, отколкото на снимката

# 67
  • Мнения: 2 935
От къде ги намери Змия? Като от архивите са.
Цялостното излъчване е без коментар.
Срам не срам ще си призная кой са двете дами? 🙈

# 68
  • София
  • Мнения: 12 345
Във фейса ми попаднаха.
Cloè,  т.нар. Първа дама и вицепрезидентът.

# 69
  • Мнения: 2 935
Не можах да ги позная, то вярно от доста дълго не живея в БГ. Нямат ли си някой, който да се грижи за външният им вид? Оле, малко ако така се обличат и на международни срещи.
Точно излезли от архивите са двете.

Последна редакция: пн, 20 мар 2023, 17:00 от cloè

# 70
  • София
  • Мнения: 4 244
Дантели харесвам само памучни. Май повече бродерии ги водят. Другите, като на каките по-горе ми приличат на найлонови пердета от Турция. В момента и Цветанка Ризова е с дантела, амии.. перде си е.

# 71
  • София
  • Мнения: 11 239
Тази снимка по спомен е мноооооого стара, но е факт, че явно няма кой да се грижи за имиджа на дамите в политиката... май не съм попадала на нито една, която да се облича/изглежда добре.

Относно дантелите, според мен са демоде.

Но пък последната ми нощница има уникален дантелен гръб, харесва ми как стои Mr. Green

Последна редакция: пн, 20 мар 2023, 18:53 от nad_tab

# 72
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 186
А, снимката не е чак толкова стара. Прием по случай 3ти март през 2018 година... Simple Smile))

# 73
  • Мнения: 4 609
Змия,ужасни са. но това не е дантела. Това е някаква бродерия върху шифон. Харесва ми понякога. Дантела е съвсем друго нещо. Рядко  ми харесва,собено изкуствената такава.
По въпроса за новите придобивки-аз ги купувам отдалече..Имам няколко "чакащи" кожени якета ,няколко чифта кецове и обувки,дънки... и може и други неща да имам и да ги изровя ,като им свърши сезона.  Иначе искам някаква хубава рокля,но нищо не ми харесва.. И не знам с какво да нося рокля при сегашните температури-с кожено яке ми е банално,за палто е топло,шлиферитее.. са ми олд скул ,сака не харесвам в този сезон..,за жилетка е хлагно..,,дънково яке ...мммне за сега...

Последна редакция: пн, 20 мар 2023, 20:36 от sasi6

# 74
  • Мнения: 44 464
To, зависи и от роклята, но пробвай с ризо-яке.

Общи условия

Активация на акаунт