Запознанство в социалните мрежи

  • 17 090
  • 583
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 4 072
На мен ако някой на втората среща ми каже, че иска да се женим, ще си помисля сериозно, че не му е чиста работата и явно такива приказки са му в репертоара за омайване или че е на някакви субстанции или медикаменти кандидатът

# 16
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 965
Така, темата върви към повтаряне на всичко дъвкано в предишната...

# 17
  • Мнения: 4 961
Няма правилна формула.
Бъди себе си и ако се случи.
Не се фокусирай над търсене и начин да общуваш, да отсяваш.
Връзка от далеч иска да сте по-разчупени ( в ежедневието) за реални срещи, не приказки по телефон. Ако можеш дерзай, ако не..търси в твоето населено място.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 168
Тези неща ги дискутирахме. Стига с тези чатове продължаващи седмици и месеци наред с телефонни разговори.  Изведете мъжа на истинска среща възможно най-скоро и разберете какво представлява, а не Жоро от Люлин 4 да се вживява и филмира като Дон Жуан в чата и по телефона...

# 19
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 293
Вързваш се на сладките приказки на човек,когото всъщност не познаваш .
Искал е секс,получил го е и те е зарязал.

Следващия път не се доверявай толкова бързо и не вярвай на всичко ,което чуваш.Бъди по-внимателна.

# 20
  • Мнения: 937
Ами ето, че има смисъл от това, като си пиша с вас и получавам съвети, ошамаросвате ме и ми е много по-лесно. Вече знам за в бъдеще, повече срещи да инициирам и да не отлагам. За тази между другото мисля, че първата среща беше бърза, след 3-4 седмици, все пак в началото не проявявах особен интерес, но в последствие от разговорите ме заинтригува.

# 21
  • Мнения: 1 445
Не вярвам много на интернет запознанствата, не ми се получава, само разни навлеци. Веднъж обаче дадох шанс на един. Писане - грамотно, перфектен, при разговори по телефона - перфектен. Нямаше лигавене, излишна романтика, никакви намеци за интимност и т.н. Абе много точен. Водили сме дълги разговори на всякакви теми и така, около 2 месеца. После решихме да се видим. Ами, пълен потрес и в разрез с образа, който очаквах Simple Smile Simple Smile На снимките изглеждаше доста по-добре. Не знам дали нарочно, с някаква цел, но беше дошъл на срещата в ужасен вид Simple Smile Кой го знае. Втора среща нямаше, разбира се, и прекратих всякаква комуникация с него, но не съм останала с лоши чувства към този човек. Той беше откровен, просто не ми допадна, не се появи искрата, така да се каже.
От тогава съм се отказала от всякакви онлайн запознанства. Явно не става така при мен.

Последна редакция: нд, 19 мар 2023, 16:25 от Space_woman

# 22
  • Мнения: 19 981
Размишлявам си как така изведнъж се отказа, а преди това ми казва, че иска да се оженим… В един от разговорите ни, без аз да съм намеквала или каквото и да било по тази тема, тъй като самата аз, за да поискам такова нещо, трябва да поживея малко с този човек, за да го кажа, да го опозная. А той сам си каза, искам да се оженим…. И знаете от там в мислите започвате да си представяте разни неща и изведнъж всичко на 360 градуса. Знам, че няма друга.
Циклиш на едно и също като развалена плоча. Как така, как така?! Ами, така – здравомислието е в посока, ок, натам, не търсиш под вола теле.
360 градуса си е баш за теб – на същото място. 180 градуса е, ако имаш предвид другата посока.

# 23
  • Мнения: 18 326
В какъв смисъл знаеш, че няма друга? Grinning
И да ти е казал някой от обкръжението му, може да не знае.

# 24
  • Мнения: 2 175
...заложих на поддържане на себе си и визията, въпреки че винаги съм го правила, сега се заех още повече (то е ясно, че по-красива няма как да стана, но колкото мога да подобря, в случай че това е била причината). ...А той сам си каза, искам да се оженим…. И знаете от там в мислите започвате да си представяте разни неща и изведнъж всичко на 360 градуса.
Не е външността. Мъжете харесват и не толкова красиви жени, и не толкова слаби, и не толкова сексуално атрактивни. Просто защото над 90 процента от хората не са това, което е прието за мъжки или женски идеал за красота. Другаде търси причината - дали не се държиш обсебващо, дали не залагаш всичките си чипове на едно единствено число в тая рулетка.
Второ - 360 градуса е равно на 0 градуса - тоест никаква промяна. Освен ако не искаш да кажеш, че както си си вървяла и си отскочила за един пирует, след което си продължила в същата посока.

ПП Василка ме е изпреварила с математиката.

# 25
  • София
  • Мнения: 38 595
Ох, пак повтарям - ако не излезе бързо на среща, има нещо гнило от самото начало. Бързо - седмица макс.
Има изключения, но те са много редки, след множество опити.

# 26
  • Мнения: 7 457
В предишната ти тема, много обстойно ти обясних положението.
Имам такива познати, женени и с дълги връзки от нета. Но, повечето търсят бърз секс без ангажименти. Проумей тая истина.
Лично аз,преди  две години, срещнах много стойностен човек, с който и до ден днешен поддържаме връзка и приятелство. Беше чиста случайност. Но, повечето са несериозници.

# 27
  • Мнения: 14 905
Ти не беше ли на средна възраст от някакъв малък град и да сте се разписали с някакъв набор от по-голям град и нещата се бяха разсъхнали след 2 секса? Съжалявам, но не си атрактивен профил. Каквито и подобрения да си направиш, колкото и да се разкрасяваш, да ходиш на спорт и т.н., си оставаш една женица в малък град, която е изпуснала влака. Премести се в по-голям град, поне ще се виждаш по-бързо с кандидатите.

Излез от интернет като начало, поживей в реалния свят.
В реалния свят са същите келемета, но малко по-страхливи.

# 28
  • Мнения: 937
И двамата искахме едно и също, целите бяха еднакви. Иначе съм на друго мнение, много хора търсят запознанство с по-дългосрочни цели. Запознах се вече с няколко такива мъже, но просто не ме кефят визуално и затова не мисля да се стига до среща. Пишем си чисто приятелски с тях. Не ми пречи да се видя с тях, но не искам нищо повече. Аз съм на мнение, че да излезеш с някой, значи ти е симпатичен поне, вече като поговорите се вижда какъв е човека. Сега поне в социалните мрежи се качват достатъчно много снимки, клипчета и тн, за да придобиеш представа.

# 29
  • Мнения: 3 841
Проблемът не е социалната мрежа, а човекът. Излъгал те е или си е променил впоследствие мнението! Не си виновна ти!
Просто го приеми и продължи нататък!

Общи условия

Активация на акаунт