Дългото чакане след трансфер – тема 104

  • 39 320
  • 749
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 33
Здравейте борбени момичета. Включвам се с въпрос, който може би вече е задаван назад из темите, но ровенето ми не даде резултат.
Та, колко време е нужно на поставения 36 часа преди пункция хориомон/овитрел да напусне кръвообращението ни/тялото ни?

Благодаря Ви предварително ❤

# 16
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Зависи колко единици е,по спомен се изчиства за 10 дни,но не помня дали 5000 или 10000(това за Прегнил/Хориомон,за Овитрел не знам,имам само един свеж трансфер и съответно Овитрел преди него и тестът ми бе назначен след 14 дни и напълно отрицателен).

# 17
  • Мнения: 5
Здравейте групичка.
Иии късмет на всички! 🍀💚

Въпроса ми е малко глупав, но бях чела някъде, че яденето на ананас помага за имплантацията и няколко дни хапвам по половин ананас на ден!
Сега четох, че бил даже в забранените храни по  време на ин витро.

Та въпроса ми може ли да навреди ? Не ми се вярва, но като че ли търся успокоение от Вас!

# 18
  • Мнения: 166
Chapka, съжалявам.
Последно време не са малко отрицателните резултати нещо...
Някакви изследвания правили ли сте?
Аз пуснах НК клетки на своя глава защото никакви изследвания не искат да ми пускат а смятам, че трябва след биохимична. Четох просто какво може да е довело до това и почнах сама да пускам. Чакам още резултата от НК клетките. Тсх ми беше висок от естрофема 3 дни преди трансфера беше 6.41. Казаха, че нямало проблем за инплантацията, но не знам тока ли е защото 2 месеца по-рано ми казаха, че трябва да е 1.5-2

# 19
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Ананаса е полезен няколко дни след трансфер,после не.

# 20
  • Мнения: 848
Момичета , днес мина и моя преглед след първо неуспешни ин витро - биохимична .
Назначиха чи имунологични изследвания , кариотип и хистероскопия .
Може ли някоя , която е пускала кариотип да ми каже за какво служи ? Колко време отнема резултата ?

# 21
  • Мнения: 2 638
Ние пускахме в Надежда- около 1 мес ни отне резултата. Проверяват се определени нарушения, общо взето- дали хромозомите ви нямат някаква аномалия, подари която е възможно, когато има бременност- плодът да е с на съвместими с живота аномалии. Това съм запомнила аз.

# 22
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Кариотипът ще покаже дали някъде има хромозомен проблем при теб или партньорът ти(и той трябва да го направи задължително).Обаче обикновено се прави след много време без успех и/или няколко загуби.Става за 10-14 дни и е малко по-евтино в Майчин дом.

# 23
  • Мнения: 2 638
Наистина, имам 2 мисед и 1 ИМ.

# 24
  • Мнения: 38
Здравейте групичка.
Иии късмет на всички! 🍀💚

Въпроса ми е малко глупав, но бях чела някъде, че яденето на ананас помага за имплантацията и няколко дни хапвам по половин ананас на ден!
Сега четох, че бил даже в забранените храни по  време на ин витро.

Та въпроса ми може ли да навреди ? Не ми се вярва, но като че ли търся успокоение от Вас!
Здравей, аз си хапвах няколко дни след трансфера ананас и нар. Резулатът е положителен, така че не мисля, че може да навреди. Успех!🍀

# 25
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Нарът е изключително полезен.Ако не беше това плодче Росенче нямаше да го има(много ми помогна за подобряване на кръвотока към бебето,който ми бе много проблемен).

# 26
  • София
  • Мнения: 303
Да се запиша и аз -днес ЗЕТ трансфер на един пет дневен.Втори опит ми е ,първият ЗЕТ-биохимична.Не знаех ,че ананаса и нара са полезни в този период-утре отивам за ананас и дано намеря някъде нар.Въпроса ми е какво количество се консумира на ден?

# 27
  • Мнения: 236
Записвам се и аз в новата тема, дано има само положителни резултати

# 28
  • Мнения: 163
здр момичета днеска ми е 9 ден от трансфера имали вероятност до 5 дена да се увеличи стойностите.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 188
здр момичета днеска ми е 9 ден от трансфера имали вероятност до 5 дена да се увеличи стойностите.

Не. И при мен бяха същите стойности на 9ти ден.

Общи условия

Активация на акаунт