Barefoot shoes/ Минималистични "боси" обувки

  • 10 806
  • 160
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 8 680
Не, това е обувка за навън. За бебеносене, в количката и стъпване. Имат два милиметра подметка от релефната им, която слагат на други по-бебешки обувки.
Вълната не сварява, тя регулира телесната температура, когато е до кожата. Носи се и пролет, и лято. Моите деца имат тениски и потници от мерино и си ги носят лятото.

Последна редакция: вт, 05 сеп 2023, 13:46 от Дези.

# 91
  • Мнения: 7 001
Чудни са им, браво. Мога само да съжалявам, че ги нямаха миналата зима Simple Smile

# 92
  • Мнения: 4 812
Не, това е обувка за навън. За бебеносене, в количката и стъпване. Имат два милиметра подметка от релефната им, която слагат на други по-бебешки подметки.
Вълната не сварява, тя регулира телесната температура, когато е до кожата. Носи се и пролет, и лято. Моите деца имат тениски и потници от мерино и си ги носят лятото.

Щом са за навън, може. Някакси не ми изглеждат като за навън.

# 93
  • Мнения: 2
Здравейте, нова съм в темата, но през пролетта купих първите боси обувки за дъщеря ми от bosi.bg. Там дамата измери крачето и каза, че е по-широко от стандартното. Ще ми се да купя есенни обувки втора ръка или на промоция по интернет, но не знам кои марки са за по-широк крак.
Имате ли наблюдение дали дадени сериии / марки произвеждат обувки за по-широки крачета? Тя в момента е размер 24.
Благодаря Simple Smile

# 94
  • София
  • Мнения: 8 680
То има за широки, има и з амного широки. Сводът също е от значение. Пухкаво ли е отгоре или е плоско крачето?
Be Lenka стават за широки крачета, но са плоски.
3F barefoot е за широки и пухкави крачета, но повечето им модели май бяха текстилни или с малко кожа.
D.D. step също вижте, ако е пухкаво крачето...тях ги има и в доста магазини.
Blifestyle имат серии за различна ширина на стъпалото, имат и широки или тесни при глезена.
Fare Bare са за широки стъпала, разперени пръсти...но и те са по-скоро плоски, като при някои модели може малко да се играе с лепките и да поберат и леко по-висок свод.
В първия пост има линкове към магазини, но май не са всички.

# 95
  • Мнения: 2
Сякаш е по-пухкаво крачето, но не съм се заглеждала да сравнявам. Наблизо имаме магазин с обувки DD Step и можем да отидем с нея да пробва. Благодаря за отговора.

# 96
  • Мнения: 478
Ето по тази таблица може да изчислите дали крачетата са тесни, средни или широки.

# 97
  • Мнения: 1 178
Покрай черния петък дали ще има намаления? И по-конкретно се интересувам от ботушките на affenzahn.

# 98
  • София
  • Мнения: 8 680
В България по-скоро от Humanic...малките магазини за barefoot обувки не могат да си позволяват големи отстъпки. 10-15% евентуално, но обикновено се намаляват миналиколекции(вероятно ще е на есенни или изостанали зимни).
Във Footic може да има нещо.
Някои марки не правят черен петък, защото им противоречи на философията.

# 99
  • Мнения: 1 178
В сайта на tikki има намаления, но не мога да финализирам поръчката, толкова им е зле сайтът. Каква е магията, за да успея да поръчам?

Искам да въведа град Пловдив, излиза само Петрич. В крайна сметка излезе една направена поръчка, но без да е платена и сега нищо.

# 100
  • Мнения: 924
И аз с 300 мъки поръчах. Направих си регистрация първо, там успях да напиша адреса и после за поръчката автоматично го въведе. За колко време пристигат поръчките с DPD? Това Спиди ли е, мога ли някъде да си проследя пратката?

# 101
  • София, България
  • Мнения: 3 623
Направете го през компютър. Аз винаги имам драма с техния сайт и за това само на компютър поръчвам Grin

# 102
  • Мнения: 924
Поръчах от сайта на Тики миналата седмица. Пратиха ми номер за проследяване и пише това. Къде трябва да си търся пратката?

# 103
  • София, България
  • Мнения: 3 623
Ще дойде при вас до 2-3 дни. На мен винаги така ми излиза от Тики за непредвидено забавяне. Според мен е някакво условие поставено от изпращача да бъде доставена на определена дата.

# 104
  • Мнения: 1
Алоха на всички та имам една молба става на въпрос за vivobarefoot по точно tracker моделите да ли някой е имал опит със техните точно този модел и изобщо vivo обувки плюсове и минуси впечатлениния слухове и каквото се сетите . Нов съм във този тип истински нормални обувки от година съм със vibram five fingers v-treck и съм много доволен обаче трябва да се пробват защото имат разлика във дължината на пръстите както някой спомена в коментарите  ,а също и injinji чорапите са много добри ползвам един чифт от 2 години и не са мръднали по изтъркали са се но са далече от скъсване , та на въпроса отново колебая се  първо да си взема merrell vapor barefoot или подобни преди да дам почти 500 кинта за tracker vivo  и така Много ще съм ви благодарен на който може да помогне по въпроса и се Извинявам ако нещо съм сбъркал или съм обидил някой нямах такова намерение Simple Smile Благодаря за вниманието .

Общи условия

Активация на акаунт