Barefoot shoes/ Минималистични "боси" обувки

  • 11 299
  • 164
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 053
Супер, благодаря!
Аз днес получих Зизу шел, но за пореден път се убеждавам, че за моите деца или Корал, или нищо(от сандалите).

# 76
  • София
  • Мнения: 8 718
Fila купих миналата година и са за много висок свод. На моите въобще не им пасваха. Плата е мек, не е като на старите sunray protect и стои халтаво. Тазгодишния модел е различен и подметката е странна на снимка, изглежда задигната и отпред, и при петата, ръбеста. МИналогодишните бяха ок, просто плата отгоре е за много обемен крак.

# 77
  • Мнения: 7 053
Видях ги тазгодишните, не ми изглеждат добре на снимка, аз купих стар модел втора употреба и не са за висок свод определено.

# 78
  • София
  • Мнения: 8 718
Моите са с висок свод- там, където е костта. Бяха им изключително широки там, и с лепка до край пак им бяха широки и плата се набръчкваше.

# 79
  • Мнения: 7 053
Като писа ги загледах-бръчка си се доста, да. Аз днес ги оставих на шивач, че велкрото не им е ок и поръчах да сложат по-дълго парче на лепката, че при нас има нужда от по-голяма обиколка 😁
Хубавото е, че платът е мек и се огъва и мен лично сбръчканото не ме дразни, поне има начин да прилепнат по крака, че аман вече.

# 80
  • Мнения: 1 186
В obuvki.bg знаете ли кои марки са боси, за детски става въпрос. Не съм запозната с марките, за това питам, видях, че предлагат Froddo например. Просто ми се струва бърз и лесен вариант за поръчка, ако предлагат добър избор, както и връщане. About you също би бил вариант.

# 81
  • София, България
  • Мнения: 3 629
Obuvki.bg имат и Camper (само Peu серията са боси) и DDStep детски, но трябва да внимавате кои са barefoot сериите им Simple Smile

# 82
  • Мнения: 487
Не всички Фродо са боси. Особено от този сайт. Влезте в сайтовете на Piedo и Little whale, там имат боси и фродо.

# 83
  • Мнения: 1 186
Здравейте, търся боси ботуши 21 номер, никъде не мога да намеря. В момента детето ми носи Tikki боси обувки 21, с аванс около 1 см. Чудя се, ако взема 22 номер дали няма да са огромни?

Моля, кажете ми марки, за да търся и по чуждите сайтове. Без онези ботуши с жабите.

# 84
  • Мнения: 7 053
https://www.obushteta.com/detski-obuvki/tikki-beetle-brown-22-eu … 2/?v=dccbe2e74685

За момера-има си доза риск винаги. Но тези са с много козинка(не ми се чете сега какъв е точно материала) от вътре така че реално е малко по-тясно, отколкото го дават. А и ботушите ще се носят да речем до края на март, което си е след 6м, по-добре малко по-големи сега и да изкарат зимата.

# 85
  • Мнения: 487
За чужд сайт мога да препоръчам Barefoot hedvika. Най-малкото, за да се разгледат различните модели. Има много хубави. И зареждат нови колекции. За себе си и голямото дете съм поръчвала 3-4 пъти, доставката е 7 евро.

# 86
  • Мнения: 7 053
Bosonozka, bosorka, maxatko, littleshoes, naboso.
Общо взето като напишете "barefoot cz", излизат доста.

# 87
  • Мнения: 2 524
Аз бих взела по-големия номер, когато става дума за ботуши.

# 88
  • София
  • Мнения: 8 718
Пиша тук, защото в темата за бебеносене обсуждахме новите вълнени ботушки на Зизу. Но последното мнение е мое и не ми дава да пусна ново. Знам, че някои от другата тема пишат и тук. Снимах ги в каталога.
Скрит текст:
За топлеща обувка за мъници, с която спокойно могат и да стъпват, мисля че са чудесни.
Миналата зима имаха и мостри на вълнени филцови стелки, не помня дали ги пускаха тогава, ако не са- ще е тази зима.

# 89
  • Мнения: 4 831
Тези зизу за носене вътре ли са предназначени? Ако да, няма ли да се сварят краката на детето с тази вълна?

Общи условия

Активация на акаунт