Работа в Първа Инвестициона Банка

  • 1 474
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте искам да попитам за мнение ако имате познати или вие знаете . Имам предложение за работа в ПИБ в ОПЕРАТОР „ДИГИТАЛНИ ПРИЛОЖЕНИЯ”, ДИРЕКЦИЯ “ДИГИТАЛНО БАНКИРАНЕ . 1800 бруто и 1285 лв нето . Дневни и нощни смени по 12 ч . Но виждам че всяка седмица пускат обяви за тая длъжност (позиция) . Да споделите мнение , ако имате идея или представа дали си заслужава изобщо .

# 1
# 2
  • Мнения: 2 899
Тая позиция на мен ми звучи като оператор в кол център. За работа на смени са доста малко парите. Ако знаеш някакъв чужд език на що годе добро ниво  можеш да вземеш доста повече в някои кол център.

# 3
  • Мнения: 14 843
Защо ти е такава разликата бруто-нето? Смисъл, голяма е.

# 4
  • Мнения: 8
Защо ти е такава разликата бруто-нето? Смисъл, голяма е.
Ами пише индивидуална добавка 515 лв върху тия 1800

# 5
  • Мнения: 711
Е, тогава вече става 2315 лв.? Явно не разчиташ обявата правилно.

А встрани от тези детайли - ПИБ е една от най-калпавите банки като отношение към служителите. Бих я избягвал всячески.

# 6
  • Мнения: 8
Е, тогава вече става 2315 лв.? Явно не разчиташ обявата правилно.


От 1800 спират 515 и става нето 1285
А встрани от тези детайли - ПИБ е една от най-калпавите банки като отношение към служителите. Бих я избягвал всячески.

# 7
  • Мнения: 14 843
Трябва да е ок.1400 ± няколко левчета нетото, ако 1800 ти е бруто.

# 8
  • Мнения: 8
Трябва да е ок.1400 ± няколко левчета нетото, ако 1800 ти е бруто.

Ами в офертата ми пише 1285 нето , бруто 1800 . Индивидуална добавка 515 (дефакто разликата между тях)

# 9
  • Мнения: 14 843
Добавка е нещо, което ти си взимаш в джоба, няма как да е разликата бруто-нето, защото тази разлика са всъщност осигуровките ти, които на такова нето са доста по-малко от 515 най-малкото.

# 10
  • Мнения: 2 899
Красимире, май значенията на бруто и нето не са ти много ясни, а си тръгнал в банка да работиш.
99% съм сигурен, че всичко в офертата е или само бруто, или само нето. По-вероятно е първото.
Остава си вярно, че в кол центровете, дори само с английски, плащат по-добре.

# 11
  • Мнения: 8
Красимире, май значенията на бруто и нето не са ти много ясни, а си тръгнал в банка да работиш.
99% съм сигурен, че всичко в офертата е или само бруто, или само нето. По-вероятно е първото.
Остава си вярно, че в кол центровете, дори само с английски, плащат по-добре.

азмерът на месечното Ви индивидуално възнаграждение е 1800 лв., в т.ч. основна работна заплата 1285 лева и индивидуална добавка 515 лева, детайлно описани в трудовия договор

Хайде преведи го , че явно аз не мога!
Трудов стаж имам 8 г , запознат съм с бруто и нето и какво влиза в разликата . Но тук че разбера подробно чак когато приема офертата . Защото е толкова голяма разликата , а и никъде не съм питал Защо аджаба има тая разлика . Въпроса ми беше като мнение за самата позиция дали някой има представа ! Дано си разбрал вече въпроса ми .

# 12
  • Мнения: 2 899
1285 лева брутна заплата и 515 лева бонус (пак бруто), ако се наредят звездите. Тоест само първата част - 1285 ти е гарантирана.
Значи корекция - в кол центровете плащат много много по-добре.

# 13
  • Мнения: 8
1285 лева брутна заплата и 515 лева бонус (пак бруто), ако се наредят звездите. Тоест само първата част - 1285 ти е гарантирана.
Значи корекция - в кол центровете плащат много много по-добре.
Съгласен съм , но просто Английския ми е слаб все още .

# 14
  • Мнения: 711
Ако тази индивидуална добавка е разписана в договора, то тя вероятно е с постоянен характер, а не е просто бонус, който се плаща по усмотрение на работодателя. Всъщност е разбираемо - едва ли някой би приел тази работа за 1250 лв. основна заплата.

Общи условия

Активация на акаунт