2007 идва,живи-здрави да сме дано,а кое Януарче ще кръстим ЕвроБЕБЕ номер 1?

  • 10 440
  • 266
  •   1
Отговори
# 90
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Честито на Аника и на Сетакап! Да са им живи и здрави и послушни бебчовците и да им носят много радости и щастие!

Прави ми впечатление, че и нашата тема много славно се превръща в подобна на декемврийската тема преди около месец - или че постингите се състоят главно от поздравления и пожелания Laughing Ама то това си е напълно в реда на нещата Laughing Ех, само като си помисля, че може и това да ми е последна бременност и не ми се иска да свършва.... а как от друга страна нямам вече търпение да си гушна бебчо....

# 91
  • Мнения: 228
Честита кукличка на Setakap!!

Аз преди малко се чух със Sasha - тя е добре, в Майчин дом е.Утре ще й правят изследвания и ще решават какво да я правят, ако не се обеби до тогава де.... Grinning Каза , че си има болезнени контракции, ама не са постоянни, така че......И праща много поздрави н всички.

Stiliana, това с обиколката на корема не е ли малко относително?....Щото и моя е 104см, ама мисля, че си имам и тлъстинки по корема де.....

Ним, аз също днес бях на тонове, но съм отишла малко след теб.......разбира ли се по някакъв начин на диаграмата, че имаш контракции?...... на мен ми казват, че са добре и толкоз..........предния път като ходих тоновете бяха средно 150, сега бяха около 140......при теб как е, менят ли се?

# 92
  • Мнения: 871
Честита кукличка на Setakap!!
Stiliana, това с обиколката на корема не е ли малко относително?....Щото и моя е 104см, ама мисля, че си имам и тлъстинки по корема де.....

Нямам идея дали е верен критерий, цитирах док.

# 93
  • София
  • Мнения: 3 249
Ним, аз също днес бях на тонове, но съм отишла малко след теб.......разбира ли се по някакъв начин на диаграмата, че имаш контракции?...... на мен ми казват, че са добре и толкоз..........предния път като ходих тоновете бяха средно 150, сега бяха около 140......при теб как е, менят ли се?

Ами на диаграмата това второто отдолу мисля, че отчита маточната активност. При мен винаги е било почти равно с малко криволичения. Днес обаче на едно място се надига много като парабола и накрая спада. Та това трябва да е индикатор за контракции, защото в същото време си я усетих и аз. Тамън спря и ме откачиха от апарата, на записа параболата тамън свършва и свършва и записа. От максимум скала 100 (ама не знам какви единици  newsm78 ) моята контракция достига до 40. Освен това в същото време тоновете на беба се вдигат над 160 за момент, после падат до под 140, но лекарката каза, че е ОК.

# 94
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ивонска, що бе,да не си заета нещо напоследък Mr. Green Mr. Green Joy  hahaha

 smile3534

 smile3515 Смей се ти, смей се! На теб второ ще ти се ражда - ще видим кой последен ще се смее!!!  newsm48

DaVinci , твоят разказ на мен ми звучи доста болезнено преживяване... Не, че от моето тая мили, носталгични чувства де...



 smile3516 E,sega taka li shte si govorim smile3511

Mi to e iasno,4e me 4aka veselba,ama za sega .....niakak si ti se radvam,4e si tolkova zaeta naposleduk smile3532 smile3534 smile3534

# 95
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Айде 4естито и на Сетакап за бебе Дара! Да са най-ве4е живи и здрави, а другото ще си го купят  bouquet

# 96
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Абе май4ета,някой още ходи ли на училище 9 месеца newsm78 Утре ще има ли??? newsm78 newsm78

# 97
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Утре не, във вторник. Аз мисля да съм там Mr. Green ако и бебата мисли така де

# 98
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Утре не, във вторник. Аз мисля да съм там Mr. Green ако и бебата мисли така де


Утре няма да има,или ти няма да идваш Crazy А във вторник къде е и каква е темата,знаеш ли newsm78

# 99
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Утре не, във вторник. Аз мисля да съм там Mr. Green ако и бебата мисли така де


Утре няма да има,или ти няма да идваш Crazy А във вторник къде е и каква е темата,знаеш ли newsm78
Ъъъъ утре няма да има, а във вторник знам, че са девойките от училище Мама, но темата не мога да ти кажа Thinking В сайта на 9 месеца трябва да я има мисля

# 100
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Утре не, във вторник. Аз мисля да съм там Mr. Green ако и бебата мисли така де


Утре няма да има,или ти няма да идваш Crazy А във вторник къде е и каква е темата,знаеш ли newsm78
Ъъъъ утре няма да има, а във вторник знам, че са девойките от училище Мама, но темата не мога да ти кажа Thinking В сайта на 9 месеца трябва да я има мисля


Тенкю ти,че се бях засилила за утре,а ме мързеше да проверявам, и щях да си кукам в пицарийката самичко Mr. Green

# 101
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Утре не, във вторник. Аз мисля да съм там Mr. Green ако и бебата мисли така де


Утре няма да има,или ти няма да идваш Crazy А във вторник къде е и каква е темата,знаеш ли newsm78
Ъъъъ утре няма да има, а във вторник знам, че са девойките от училище Мама, но темата не мога да ти кажа Thinking В сайта на 9 месеца трябва да я има мисля


Тенкю ти,че се бях засилила за утре,а ме мързеше да проверявам, и щях да си кукам в пицарийката самичко Mr. Green

Ма моля Mr. Green Можеше да стресираш горките сервитьори Laughing
Аз повличам корем към кревата, че нещо бая силничко ме стяга, а и дребната рита кат за световно

# 102
  • София
  • Мнения: 572
Здравейте бъдещи и настоящи майки! Аз съм една гостенка в ролята на щъркел  Grinning .
Имам честта да съобщя,че днес barbi се сдоби с дъщеричка  Grinning .Малката принцеса се казва Рая и тежи 3,520 кг(ако може да се вярва на развълнуваният татко  Wink ) .Раждането е минало нормално,но тя ще ви разкаже като се върне.
Това не е всичко  Grinning Lorry 78 днес роди момченце: Виктор .

# 103
  • Мнения: 100
Здравейте бъдещи и настоящи мами!
И ние сме вече с един повече. На 02.01.2006 ни се роди момиченце - Ема, 4055 кг, 55 см. Вече ни изписаха понеже тук е такъв реда и има възможност. Целувки на всички бебета и успех на тези, на които предстои най-хубавото изживяване!!!  bouquet

# 104
  • Мнения: 141
Един ден не съм влизала във форума и валят януарчета!  Grinning
Честито на Мими, Аника и Ели!   bouquet  bouquet  bouquet
Да са им живи и здрави бебчетата! Бръзо възстановяване!
Мама, тати и  Евангелина са вече прочути:
 http://rousse.dir.bg/2007/01/03/news1137793.html


http://www.pyce.info/news,1,2905.htm     
tuk nashte geroini Eli i Evangelina se vijdat po-dobre Wink

Общи условия

Активация на акаунт