Извеждате ли децата навън , когато са болни ?

  • 2 963
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 015
И аз мисля, че трябва да диша чист въздух.

# 16
  • Мнения: 101
Малката в момента е болна,но я извеждаме за малко поне навън. Peace

# 17
  • Мнения: 147
и ние сме с бронхиолит и също сме постоянно на вънка...педиатърът ни е казал, а и от моята маика знам, че дете не се извежда само при силен вятър и при дъжд...чистият въздух винаги действа добре на децата, дори и когато са болни, а и така по се каляват, докато ако ги държиш повече вътре стават по болнави

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ако няма висок температур я извеждам навън, щото да се разведрява и да диша въздух, ако е възможно (щот напоследък много мъгли у нашто село и много кюмюр се гори в печката..).
 

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Страх ме е ,обаче и аз я извеждам.В голям студ не бих посмяла,но сега времето е добре.

# 20
  • Мнения: 3 835
Ако е меко времето, и детето няма Т, може да се извежда, чистия въздух действа добре. Нашата педиатърка ми го повтаря всеки път.

# 21
  • Мнения: 5 362
Ако е меко времето, и детето няма Т, може да се извежда, чистия въздух действа добре.
Така е. Peace

# 22
  • Мнения: 999
Напротив!По-добре е да дишат свеж въздух.Това ми го е казвала нашата педиат6ърка
и аз така мисля. сомо не я водя при други деца

# 23
  • Мнения: 326
задължително

# 24
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Напротив!По-добре е да дишат свеж въздух.Това ми го е казвала нашата педиат6ърка
и аз така мисля. сомо не я водя при други деца
Да, така е правилно!

# 25
  • Мнения: 2 922
Стига да няма температура и да не е отпаднал.

# 26
  • Мнения: 8 505
Изваждам я,да.Стига да не е отпаднала,да не е с много висока Т и да не вали навън.

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Изваждам я,да.Стига да не е отпаднала,да не е с много висока Т и да не вали навън.

И да няма мъгла  Peace

Общи условия

Активация на акаунт