КАУФЛАНД - тема 65

  • 53 323
  • 781
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 987
Тия хора се побъркаха съвсем - отивам за някаква луканка или филе Елена, защото детето все иска мезе Simple Smile - масово по 49-55 лв/кг. Имаше само един червен етикет с цена 30 лв. - даже не помня кое беше като вид и един бабек на Молерите (не съм сигурна за бранда) пак на промо. Нищо не купих - бойкот. После ходих на Лидъл, там една идея по поносимо беше.

В Лидл как вървят цените?

# 736
  • Мнения: 939
Търся мнение за този шкаф който е в брошурата в момента.
Дали е възможно използването му на открита тераса с цел прибиране на възглавници, декорации и други градински неща. Като е рециклирана пластмасата дали не е онази като найлонова и да се огъне като го напече слънцето.
В магазина го има, но са запечатани и обемни кашоните и не ми се разхвърляше на място.
Благодаря предварително!

# 737
  • Мнения: 3 774
Луканка от Кауфланд не помня от кога не съм купувала. Адски скъпи са вече, а за качеството да не говорим. Вземам от фирмен магазин. Пак не е много евтино, около 37-38 лева килото, но поне съставът е добър (месо, сол, подправки, захар, консервант). Като давам маса пари, поне да не е за кожички, грахови фибри или соеви протеини.

# 738
  • София
  • Мнения: 19 445
Откога се опитвам да набия в главата на ММ, че в К. се ходи за промоционалните неща или заради нещо конкретно  от брошурата, защото за ненамалените неща често са по-скъпи от други вериги. Мина времето, когато в К. просто консумативите бяха по всяко време относително по-евтини - боя за коса, шампоани, паста за зъби, дезодоранти.
Ама той се дразнел като обикаля. Може да пътува по 20+ км из София, но за 3-4 км от К. до Лидл или Билла му е много. Frowning1

Последна редакция: пн, 15 май 2023, 14:04 от Cuckoo

# 739
  • Мнения: 489
Луканки и суджуци не бих си причинила да взема от такъв тип магазин никога повече. То е пълна гадост, вътре има и захар, и микроорганизми, отделно че вкусът е отврат. В същотото време е и по-скъпо отколкото да си вземеш от месарски магазин.
Вземам филе Елена от Лидл. Хубаво е, но това е чисто месо, няма какво да му сложат.

# 740
  • Мнения: 54 976
Големите вериги са затова, да ползваш промоциите. Като купуваш конкретна стока, ще си я следиш кога е намалена. Има луканки далеч под 50 лв.

# 741
  • Мнения: 1 171
Аз съм потресена пак. Мин месец купих лазаня болонезе на тяхната марка за 8лв. Много ми допадна и си викам, че пак ще взема, като я пуснат. Е... В тази брошура е 12лв вече. Да си я ядът!!!

# 742
  • Мнения: 3 987
Аз съм потресена пак. Мин месец купих лазаня болонезе на тяхната марка за 8лв. Много ми допадна и си викам, че пак ще взема, като я пуснат. Е... В тази брошура е 12лв вече. Да си я ядът!!!

Миналия месец и аз взех, ама 8 лв е промоционална цена, а 12 лева е редовна. Червените етикети и присъствие в брошура не винаги означава по-ниска цена.

# 743
  • Мнения: 1 171
Ясно. Ем ще чакам пак да я намалят тогава Grinning

# 744
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 825
Луканки и суджуци не бих си причинила да взема от такъв тип магазин никога повече. То е пълна гадост, вътре има и захар, и микроорганизми, отделно че вкусът е отврат. В същотото време е и по-скъпо отколкото да си вземеш от месарски магазин.
Вземам филе Елена от Лидл. Хубаво е, но това е чисто месо, няма какво да му сложат.
Има,има. Сума ти е-та примерно. Wink

# 745
  • Русе
  • Мнения: 5 356
От Лидъл съм ги купила на 35-37 лв/кг, различни видове. На промо са и по-ниски цените.
Днес от Кауфланд уцелих и на 29.99/кг. Непланувано ходих за друго нещо.
Купувам когато има желание за ядене, не дебна специална промоция.
Днес цените най-отпред на витрината гонеха 59.99 ами не го намирам за нормално. Цената не оправдава качеството.

# 746
  • shumen
  • Мнения: 18 259
Аз днес взех царевица в кутийка.Уж пише намалена,а на касата ми е чукнала на 3 лева.Прибирам се,поглеждам бележката и виждам,че е 425 гр,а намалената била 340 грама,а сложени на едно.Не ми се връщаше да се разправям,но вече и грамажа трябва да гледам.

# 747
  • Мнения: 54 976
Да, винаги се гледа и грамажа. Че обикновено хората вземат нещо, после го оставят където им падне.

# 748
  • Мнения: 9 261
Търся мнение за този шкаф който е в брошурата в момента.
Скрит текст:
Дали е възможно използването му на открита тераса с цел прибиране на възглавници, декорации и други градински неща. Като е рециклирана пластмасата дали не е онази като найлонова и да се огъне като го напече слънцето.
В магазина го има, но са запечатани и обемни кашоните и не ми се разхвърляше на място.
Благодаря предварително!

Здравей, имам го от 8 год.купих го от Карфур Wink и за същите пари го платих. Смятай колко е стар - седи от тогава на терасата със същата цел!
Не е мръднал!! Само на цвят е поизбелял, но не ме бърка.

# 749
  • Мнения: 4 636
Момичета, да ви попитам някоя от вас има ли шевната машина от Кауфланд?

Моята се прецака след дълго ползване, програматорът се развали и ми обявиха сума за ремонт повече от нова. Та се оглеждам да купя направо друга. Дали има ползващи тази и доволни ли сте?

Общи условия

Активация на акаунт