КАУФЛАНД - тема 65

  • 53 324
  • 781
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 230
Аз днес взех царевица в кутийка.Уж пише намалена,а на касата ми е чукнала на 3 лева.Прибирам се,поглеждам бележката и виждам,че е 425 гр,а намалената била 340 грама,а сложени на едно.Не ми се връщаше да се разправям,но вече и грамажа трябва да гледам.

Тази от 340 грама не успях да я намеря, а търсих много усърдно, пиши ако я намериш, че аз вече се съмнявам дали я има изобщо

# 751
  • Мнения: 3 452
Търся мнение за този шкаф който е в брошурата в момента.
Скрит текст:
Дали е възможно използването му на открита тераса с цел прибиране на възглавници, декорации и други градински неща. Като е рециклирана пластмасата дали не е онази като найлонова и да се огъне като го напече слънцето.
В магазина го има, но са запечатани и обемни кашоните и не ми се разхвърляше на място.
Благодаря предварително!

Здравей, имам го от 8 год.купих го от Карфур Wink и за същите пари го платих. Смятай колко е стар - седи от тогава на терасата със същата цел!
Не е мръднал!! Само на цвят е поизбелял, но не ме бърка.
А не изгаря ли от слънцето? Имаме нужда от нещо такова, но все си мисля, че ще изгори пластмасата, терасата ни е южна.

# 752
  • Мнения: 1 767
Този номер с разместването на стоките, разликата в грамажа е редовен .Миналата седмица за едни яйца 6 бр., намалени се оглеждах няколко минути и установих, че липсват, но етикетът стои с голямата промоция и хората вземат ли вземат. Питах една служителка, която зареждаше регалите наблизо и тя ми отговори, че свършили още в понеделник, а въпросната случка става в четвъртък. Ами, да ви питам тогава защо не махнахте етикета, а заредихте друг вид, също 6 броя, чийто етикет  е поставен в края на реда, не под яйцата? Класически номер на подвеждаща информация.

# 753
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 899
Аз миналата седмица бях се понабрала малко. Майка ми искаше да си купи моп. Ходила в петък, казали й, че е на цена 13.99 лв., сложени в коридора, където се слагат промоционални стоки. Наистина - на касата излизал на 13.99 лв. Отивам в събота сутринта - моповете си стоят в кашона.

Скрит текст:
     

Питам една служителка това ли са промоционалните мопове тип "Пеперуда". Тя казва, че били свършили, а тези са от 13.99 лв. След като поговорихме и тя направи справка на касата, се оказа, че са точно промоционалните. А колко жени ги оглеждаха и не смееха да си купят.
Не мога да разбера нарочно ли го правят или просто не ги интересува.

# 754
  • Мнения: 54 976
Според мен не всички служители знаят всички промоции. Не, че го правят умишлено, просто толкова си могат.

# 755
  • Мнения: 3 774
Аз снощи взех пастърма, и тя не беше намалена по етикет, но на касата си излезе намалението.
Обикновено бих казала на информация да си поправят етикета, но снощи там беше един адски киселяк, който ми крещя като на ненормална по-рано, така че реших да си спестя добрината.

Хубави намаления на плод-зеленчука имаше, взех червени чушки, сиврия, моркови, ябълки, розови домати и чери на сносни цени.

# 756
  • София
  • Мнения: 617
Който зарежда трябва да знае каква е цената и да се погрижи за коректен етикет.
Във всички големи магазни умишлено ни подмамват с цените на продукти в еднаква опаковка, но различен грамаж, като ги слагат едни до други. Понякога и опаковките са разлчини, но стоката е от един и същи вид.

# 757
  • София
  • Мнения: 19 445
Затова са баркод четците, поне в К. съм ползвала.

# 758
  • Мнения: 27 944
Шарпи, не знам дали въобще са пускали тази шевна машина досега.
Относно моповете тип пеперуда- ако промоцията е с Кауфланд кард, то такива промо цени не излизат на сканиращите машинки (при проверка на цената), а се виждат редовните цени.
А моповете с двойна ролка откога са (и дали въобще са с двойна ролка или само снимката в брошурата е такава)? Вчера не видях да има /не че много съм търсила де/.🤔
Вчера при нас е имало големи разпродажби.😅 Заварих много празни рафтове- различни видове лук по 20-30 ст./кг, моркови и портокали по 20 ст./кг...
Не знам защо и морковите станаха по 3-4 лв/кг?🤔🤔

# 759
  • Пловдив
  • Мнения: 3 366
sharpy,
Скрит текст:
в Метро има Лучник на подобна цена Wink

# 760
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 899
Според мен не всички служители знаят всички промоции. Не, че го правят умишлено, просто толкова си могат.

Дано си права, макар че и това не го смятам за успокояващо и нормално.
Когато не знаеш, просто казваш, че не знаеш, а не да твърдиш, че промоционалните мопове са свършили. Просто си е некомпетентност или липса на желание за съдействие на клиента. И ако той не каже какви права има, просто нищо няма да последва като действие от страна на служителя на К.
За хубаво или лошо К. си ми е на една ръка разстояние, та като ме поизнервят, комуникацията ни е малко по-твърда и с факти. Simple Smile 
В последно време имам чувството, че Билла като промоции и обслужване се справят по-добре от Кауфланд.

# 761
  • Мнения: 822
Видях моповете  миналата седмица, но не купих защото ми се видяха направени от много слаба пластмаса и не си заслужават дори и промоционалната цена.  Преди съм купувала пеперуди и бяха по-стабилни, дори още ги имам, но трябва да купя резервни гъби.

# 762
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 899
На мен ми харесаха, но аз имам от поне 5 години два мопа, които са здрави и само им сменям гъбите, та затова не си купих.
Дано не съжалявам.

# 763
  • София
  • Мнения: 617
Затова са баркод четците, поне в К. съм ползвала.
Аха, и аз ги използвам, но я използвайте четеца за продукт с намаление с ККАРТА.
Става ли?
В Билла намираме доста стоки с изтекъл срок,  правят и номера с разместените стоки на промоционална и редован цена, както и намалени стоки по брошура да се появяват в касовата бележка с пълната си цена.

Последна редакция: вт, 16 май 2023, 19:45 от geos

# 764
  • Мнения: 6 916
Не, това което е намалено с кауфланд карта, излиза на четеца на редовна цена.

Общи условия

Активация на акаунт