Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/Проекти и Колеги /Тема 8

  • 27 422
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 794
Есме,  Сейран и Ферит пред къщата на Пелин. Явно Есме е ходила на крака при майката на Пело  До вчера Есме не излизаше никъде сама в Антеб  , сега  по токчета се разхожда из Истамбул
Имало някой фен ,   които е видял Ферит на колене да се моли на Сейран
На луд го направиха Ферит

# 61
  • Мнения: 5 723
Толкова много истина ,дори мъдрост   има в думите на Сейран ... едно дете пораснало въпреки  пороците на възрастните......хора ,само  опаковка изпразнена  от съдържание .........

Болка , обида ,унижение ,вменяване на ВИНА .. и трябва да мълчи и търпи заради една илюзия ...."елитен " СОЙ ...Корхан ....

Ферит е продукт на своя РОД ,наследил най-долните  МУ погубващи човешкото достойнство  "морал и принципи   " !!!!!!

# 62
  • Мнения: 9 670
Есме,  Сейран и Ферит пред къщата на Пелин. Явно Есме е ходила на крака при майката на Пело  До вчера Есме не излизаше никъде сама в Антеб  , сега  по токчета се разхожда из Истамбул
Имало някой фен ,   които е видял Ферит на колене да се моли на Сейран
На луд го направиха Ферит

Не че преди беше нормален ,но любовта не му се отразява добре
Да пише,че на Есме и е станало лошо тримата излизали от дома на Пело.От вчере е сета.Така като гледам Сейран е с якето от яхтата значи ще ни прекъснат яхтената разходка.Ферит щом е на колене шикера е паднал 100 %
Сега знам,че някой от вас не ги е жал ама мен ми дожаля всякакъв може да е нека ,но това което изживява е живо унижение.Особено когато наистина се старае за тях.
Съжалявам и аз съм жена не бих оставила мъжа който обичам да падне до там да ми пада на колене и да ме моли и умолява.

# 63
  • Мнения: 5 723
x BlaskRoze x, ами с голямата " грижа " и правилно възпитание Корхан -ови са го моделирали такъв ...
Безкраен път няма ,все свършва  някъде .....и е време за изход....в правилната посока ,стига да можеш да я избереш .
А на него му е време ....има много по -ценностни неща в живота ....ЛЮБОВ , ДОВЕРИЕ ,УВАЖЕНИЕ истинско , а не по команда ... А може би УНИЖЕНИЕ-то е ПРЕЧИСТВАНЕ-то ,което му е наложително ,за да бъде  ИСТИНСКИ ЩАСТЛИВ !!!

# 64
  • Мнения: 9 670
x BlaskRoze x, ами с голямата " грижа " и правилно възпитание Корхан -ови са го моделирали такъв ...
Безкраен път няма ,все свършва  някъде .....и е време за изход....в правилната посока ,стига да можеш да я избереш .
А на него му е време ....има много по -ценностни неща в живота ....ЛЮБОВ , ДОВЕРИЕ ,УВАЖЕНИЕ истинско , а не по команда ... А може би УНИЖЕНИЕ-то е ПРЕЧИСТВАНЕ-то ,което му е наложително ,за да бъде  ИСТИНСКИ ЩАСТЛИВ !!!

Подкрепям те ,но ми идва прекалено!

# 65
  • Мнения: 2 575
Диди..  И на мен ми е жал,но Ферит много се увлече в лъжите си. Още преди да се появи майката на Пелин тайно й звънеше.
Според мен вече не трябва да се крие и да чака удобен момент да звънне  или да  й отиде на гости,на  тайна среща.  
 Как ще му вярва Сейран?  И да се влачи на земята,това не променя фактите.  Защо не изпрати Пелин извън живота си?
 А просто я е скрил  под друго име в телефона си?  За всичко  сам си е виновен.
Пелин още повече се амбицира докато той се държи така.

# 66
  • Мнения: 1 838
x BlaskRoze x, ами с голямата " грижа " и правилно възпитание Корхан -ови са го моделирали такъв ...
Безкраен път няма ,все свършва  някъде .....и е време за изход....в правилната посока ,стига да можеш да я избереш .
А на него му е време ....има много по -ценностни неща в живота ....ЛЮБОВ , ДОВЕРИЕ ,УВАЖЕНИЕ истинско , а не по команда ... А може би УНИЖЕНИЕ-то е ПРЕЧИСТВАНЕ-то ,което му е наложително ,за да бъде  ИСТИНСКИ ЩАСТЛИВ !!!

Подкрепям те ,но ми идва прекалено!



И аз така мисля Диди,
sofia 26 е много крайна.Ферит не е чак толкова черен,лош,и нетърпим,колкото го изкарваш,Sofi.
Даже се замислих по повод "Шербета",който не гледам,но чета разни мнения,как момичета,които са омъжени насила са писали на ГГероиня и са споделили своите съдби.
Та същите тези момичета със сигурност искат да са на мястото на Сейран,щом така са ги омъжили.
И даже може да си казват-"Какво толкова се превзема пък тая Сейран!Този мъж дава мило и драго за нея!"
В интерес на истината и аз така смятам.
Има  двойки,които разбира се се женят с любов,но жените от тези двойки не са и сънували за толкова внимание от страна на съпрузите си
Та наш Ферит,колкото и зле да е семейството му е запазил не само доброто си сърце,ами и човещина,внимание,уважение и обич към всички около него

# 67
  • Мнения: 9 670
Докато Ферит умолява Сейран на колене ПелЮ ще види абсолютно всичко

# 68
  • Мнения: 2 497
На мен ми е жал за Ферит, много, но това не пречи на моменти да ми идва да взема пръчката и бой по канчето.
На мен друго ми е интересно. Майката на Пелин заплашва, че разкаже на Есме, че Сейран е знаела от самото начало за любовницата на мъжа си и даже го е прикрилвала. И? Какво от това? Реално и двамата ги ожениха на сила, в Корханови няма ни един без любовница, нямам идея Казъм как е по тази част, но нищо чудно и той да си е разигравал коня. Явно всичко се знае, но се замита под килима. Майката обича дъщеря си и ще я подкрепи смятам поне по този въпрос. Та защо толкова се страхува Сейран? Всяка майка ще застане зад детето си. Да, знаела е, да помагала му е, но вече са семейство и трети човек място няма. Не знам, не разбирам. Виж ако я заплаши, че ще каже на бащата, но и там пак какво толкова. Ще седнат на масата, ще му се накрещят, те ще гледат с наведени глави и кой от къде е.

# 69
  • Мнения: 9 670
На мен ми е жал за Ферит, много, но това не пречи на моменти да ми идва да взема пръчката и бой по канчето.
На мен друго ми е интересно. Майката на Пелин заплашва, че разкаже на Есме, че Сейран е знаела от самото начало за любовницата на мъжа си и даже го е прикрилвала. И? Какво от това? Реално и двамата ги ожениха на сила, в Корханови няма ни един без любовница, нямам идея Казъм как е по тази част, но нищо чудно и той да си е разигравал коня. Явно всичко се знае, но се замита под килима. Майката обича дъщеря си и ще я подкрепи смятам поне по този въпрос. Та защо толкова се страхува Сейран? Всяка майка ще застане зад детето си. Да, знаела е, да помагала му е, но вече са семейство и трети човек място няма. Не знам, не разбирам. Виж ако я заплаши, че ще каже на бащата, но и там пак какво толкова. Ще седнат на масата, ще му се накрещят, те ще гледат с наведени глави и кой от къде е.

Последната серия в стаята на Феро имаше детайл със самолет всички знаем какво означава той освен това
Подигравката му ако искаш пак да тръгна към чужбина.Мисля,че пак ще сме по летищата до 3-4 серии.Аз го псувам мислено не мога на глас.

Мерт

# 70
  • Мнения: 794
Бл@гуна ,  и аз това още по време на серията не можах да разбера  Защо Сейран се страхува от майка си да разбере , че Ферит е имал любовница и тя е знаела и се е съгласила на това Те всички от снимките още разбраха , че Ферит не света вода  До сега Есме не е имала мнение за нищо , винаги ги е  разбирала и подкрепяла . Аз един разговор майка и дъщеря не помня
И мен ми е жал за Ферит , и не защото не заслужава покаяние , а защото Сейран го отблъсква То няма един мил жест от нейна страна. Хора са все пак

# 71
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 951
Сейран ще покаже и обяви любовта си в най-неочаквания момент. Споко. Феро бей ще пострада малко, ред му е и му се пада.

Какво ще кажете за Гюлгюн в тази серия?

Напълниха Туитър с тая шапка Joy


# 72
  • Мнения: 852
Искам да внеса корекция по спойлера по-горе, от феновете, които са видели сцената в Бебек пред дома на Пелин.
Сейран, Есме, Ферит излизат от дома на Пелин. Обстановката била напрегната, Есме била много ядосана, викала на Ферит. Станало ѝ лошо и двете седнали на една  пейка. Сейран прегръщала майка си докато седят. Ферит клекнал пред пейката, пред Сейран и се извинявал и умолявал.

(от Туитър)

# 73
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 951
По-добре да нямаше спойлери...

# 74
  • Мнения: 9 670
Каквото ще кажа за синилата по врата на Мерт тази серия малко фон дю тенчи и аз не знам...
АфРам има ли няма ли не знам,но ако има нека не е на зорлама ако те го искат да е.Не искам ПР зорлами да гледам охладнявам към актьорите.



Ренка , има хора които знаят къде е точно къщата на Пело и ходят там да дебнат ,но спойлери ще има докато някой не си върши работата като хората.

Общи условия

Активация на акаунт