Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/Проекти и Колеги /Тема 8

  • 27 289
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 874
В Туитър се шегуват, че най-накрая са видели нещо, което Мерт не прави добре - почеркът му настина е много зле Joy

# 46
  • Мнения: 9 252
В Туитър се шегуват, че най-накрая са видели нещо, което Мерт не прави добре - почеркът му настина е много зле Joy



То като пишеш едно към гьотери може и така да е нали беше и оставял
бележки няколко пъти не е толкова зле почерка му.

# 47
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 874
Диди, простено му е. Прави безупречно много други неща, това да му е кусурът Simple Smile



Я да ги сложим пак Simple Smile Това Диджле много хубаво, бе Heart EyesHeart Eyes

Последна редакция: нд, 26 мар 2023, 21:57 от Reni - BG

# 48
  • Мнения: 22 155
🎥 Рибарче - еп.25 (Бг.суб)
https://cloud.mail.ru/public/yYFD/n6mX2Shdk
https://my.mail.ru/mail/evavili/video/30/654.html
https://videa.hu/videok/film-animacio/.25-..mp4-tJHWCrY7vX_bCg42e
https://archive.org/details/25-._20230326
и в групата "Любими сериали с превод ®"
https://vk.com/club113691288

Последна редакция: пн, 27 мар 2023, 17:56 от Еванджелин

# 49
# 50
  • Мнения: 787
Еванджелин  Благодаря Ви Heart за превода

  missence   Purple Heart за темата

На новата снимка на Афра в инстаграм , не знам защо търсих халката на ръката и Joy

# 51
  • Мнения: 33 427
Кефи ме как показват Сейран и Ферит да постят, но иначе крещят като откачени. Доколкото знам не е ок да ругаеш и крещиш😁

# 52
  • Мнения: 9 252









Последна редакция: нд, 26 мар 2023, 22:40 от x BlackRose x

# 53
  • Мнения: 2 471
Благодаря за превода. Мише, благодаря за темата.
Днес го изгледах на спокойствие епизода, защото, когато го даваха малко прескачах. Да, този ми хареса и то доста.
Диалозите им бяха смислени, повечето действия логични. Имаше от всичко по малко.
Приемам мотивите на Сейран да не вярва на Ферит. За себе си тя е права. Хареса ми и това, което той й каза в края на епизода. "Тогава те нямаше теб. Не, ти вече беше там, но още нямаше нас. Сега ни има, нас." Той го осъзнава и й дава заявка, че иска да се бори за "Нас", тя наистина със сърцето си го приема и иска да му вярва, но парен каша духа. И до там! Дават си обещания да не правят нищо свързано с Пелин и Змия1 и двамата го нарушават-Ферит веднага, Сейран в края на епизода. Е, мила ми Сейран, с какви очи ще държиш сметка на Ферит, че не ти е казал? И ти не му каза. Имаш си своите опрадания и мотиви, но и той има своите. И до къде стигаме? До задънена улица. Да видим как ще преодолеят това.
Пелин, ах, Пелин. Такава драматична актриса. Искам да я дават още и още, във всеки епизод! (но ако може в друг сериал Joy)
Ферит е жив бащичко, после се чудим защо звъни на Пелин при всеки скандал със Сейран. Скара се със Змия2 и веднага се обади на Дафне. Обаче евала им  на любовите. Дядото и бабата 100 години се обичат и ги държи тръпката. Бащата и Дафне тоже. Ти да видиш. Майката на Ферит ми е доста неприятен образ, мрънкащо мекотело, което се подлага за да угоди. Не ме кефи никак.
Хареса ми как игра Афра, но пак много повече Мерт. Този образ е просто уникален. Хем ти идва да го цапнеш с нещо тежко, хем няма как да не се смееш с глас. Как се молеше да си легне в леглото, имах чувството, че и двата показалеца ще си мушне в носа от зор. Това сценарист няма как да му го напише. За мен си е 100% Мерт. Много живот му вдъхва на този Ферит. Много ми харесва.
Кандидат зетя явно идава от вражеска фамилия. Змия2 явно знае, но какъв й е планът ми е чудно и защо дядката й козирува не разбирам.
Дъртата леля и майката на Суна са ми другите противни в тази серия. Побърквам се като ги видя. Ще я женим, тя и Сейран не искаше, но виж я сега, ще поплаче и пак ще се ожени. Точка! Ах! Гиди сопа за вас.
Много драматично завърши серията. Сега се чудя какво е искал да каже сценариста с тези крила пред които стоеше Сейран в края. Ще има пак гръмотевици в чапкънското имение. Доволна съм в крайна сметка.

# 54
  • Мнения: 8 503
Кефи ме как показват Сейран и Ферит да постят, но иначе крещят като откачени. Доколкото знам не е ок да ругаеш и крещиш😁

Мхм, трябва да си спокоен и уравновесен. В противен случай се обезмисля въздържанието от храна. Постът е за душата и тялото.

# 55
  • Мнения: 2 434
Благодаря за новата тема и превод .Flowers Sunflower

# 56
  • Мнения: 9 252
От дни се върти спойлер,че Ферит ще зашлеви плесница на Сейран.
Това не го вярвам и да го видя пак няма да го повярвам пак ще се повторя той до сега не я удари най-много да си прасне ръката в стената или в някое огледало.

# 57
  • Мнения: 708
И аз не вярвам да я удари. После още 358 епизода ще сдобряват. Тя Сейран сега се държи с него като подлога, ако я удари и дацата й няма да му простят. ....Ама те сценаристите са толкова откачени, че може пък тогава да й проблесне и да се влюби в него още повече...
От дни се върти спойлер,че Ферит ще зашлеви плесница на Сейран.
Това не го вярвам и да го видя пак няма да го повярвам пак ще се повторя той до сега не я удари най-много да си прасне ръката в стената или в някое огледало.

# 58
  • Мнения: 1 762
Аз се радвам , че рязко намаляха спойлерите.Според мен оказваха негативно влияние.Всеки се настройва различно и кое варно , кое не .. дизито го отнася.Постоянна смяна на сценария , съответно много недоизмислени ситуации , пълнежи и глупости.
Сега очаквам епизодите с повече вълнение.

# 59
  • Мнения: 9 252


Въх какво пак става в това дизи?

Общи условия

Активация на акаунт