Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/Проекти и Колеги /Тема 8

  • 27 284
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 874
Еве, на това работа ли му викаш? Joy Ако главата ѝ работеше, вече щеше да е в друга държава, далеч от Ферит. Толкова възможности имаше да стане свободен човек, но тя - не, Ферит е моята любов! Моля?! Човек, който не обича себе си, няма как да обича някого другиго. Манипулира всички наред, но нейният проблем е, че лъже себе си.

С нетърпение чакам да видя как Феро бей ще ги разхвърля всичките Hands MuscleHands MuscleHands Muscle

# 31
  • Мнения: 9 223
Докато не го хване за панталона пардон в нашия случай за шалвара и не го умолява на колене Пелю фен клуб няма да разбере колко е зле положението. Да не коментирам,че има и ПелФери
Аз я разбрах ,че е лисица още веднага ама мисля,че ще е Кума Лиса.
Хайде още гифки от мене...











Последна редакция: нд, 26 мар 2023, 18:02 от x BlackRose x

# 32
  • Мнения: 8 492
Благодаря за новата тема. Дано всичко с Ив е наред.

Докато Сейран не признае, че обича Ферит, нещата няма да тръгнат в правилната посока. А то вече е очевадно - не знам какво я ядоса от това, което чу, след като вече го знаеше? Различното са чувствата. Ферит се мъчи да се промени, нека и тя да покаже стъпка напред.

# 33
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 874
Сейран много добре обясни какво я ядоса в разговора между майка и син. Каза го и на Ферит, и на Гюлгюн.
Аз виждам промяна и в двамата, отстъпки от страна и на двамата, малки крачки в правилната посока.

# 34
  • Мнения: 8 492
Сейран много добре обясни какво я ядоса в разговора между майка и син. Каза го и на Ферит, и на Гюлгюн.
Аз виждам промяна и в двамата, отстъпки от страна и на двамата, малки крачки в правилната посока.

Дано, Рени, че много циклят вече.

# 35
  • Мнения: 1 810
Сейран много добре обясни какво я ядоса в разговора между майка и син. Каза го и на Ферит, и на Гюлгюн.
Аз виждам промяна и в двамата, отстъпки от страна и на двамата, малки крачки в правилната посока.

Дано, Рени, че много циклят вече.

Тя ,че обясни,обясни,но е крайно време вече да забрави това и да върви напред
Защото,ако Пелин излезе от сериала,а Сейран продължава в този дух,феновете ще започнат хейт и по нея.
Наистина много време зациклиха по въпроса с доверието.
В реалния живот или започваш стъпка по стъпка да променяш себе си и човека до теб,или си тръгваш.
Толкова чудене,молене,песни,подаръци......
Едно от нещата,които нямат нищо общо с реалността.
Това започна да дразни

# 36
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 874
Сейран чу, че Ферит е обещал на Пелин да се разведе и да бъде с нея, както преди. На Сейран пък обещава любов до гроб. Сейран чу, че Гюлгюн е обещала на Ферит да си живее както преди, въпреки халката на ръката. Ферит ѝ казва, ама аз това съм го обещал някога си ей така. Демек ей така човекът си хвърлял обещания наляво и надясно, също като майка си, само и само да го оставят на мира или да получи това, което иска. Е как Сейран да вярва? На кое да вярва? Тя пак много отстъпки направи и ги направи, само защото е влюбена. А и Ферит помогна с думите и държанието си.

Мен пък не ме дразни това, ще се разберат. Дразни ме линията на Зеррин. Това е извън реалността.

# 37
  • Мнения: 8 492
Вал, подкрепям. Много е досадно всичко, но... това ни поднасят. Дано се стреснат, че рейтингът драстично падна.

# 38
  • София
  • Мнения: 30 208
Какво да се стряскат? Рейтингът не е чак толкова зле. Няма как за 2 серии всичко да се нареди, нали тогава ще свърши сериалът. Отделно, че в реалния живот доверие не се гради за месец-два-три, но се губи за миг.

# 39
  • Мнения: 9 223
Кой знае какъв кошмар сънува Феро? Душица и с пръстена е заспал

https://twitter.com/Nonighazy1092/status/1640054170056028162

Вече без консумация само един да е ятака...

# 40
  • Мнения: 8 492
Какво да се стряскат? Рейтингът не е чак толкова зле. Няма как за 2 серии всичко да се нареди, нали тогава ще свърши сериалът. Отделно, че в реалния живот доверие не се гради за месец-два-три, но се губи за миг.

Ами да не се стряскат, да си спят зимен сън. За другото и ти си права, но затова са сценаристите да измислят нови интриги, след като всичко между съпрузите се нареди.

# 41
  • Мнения: 3 463
Цитат
Дразни ме линията на Зеррин. Това е извън реалността.

Рени, за съжаление и това го има в реалността. Била съм свидетел както на думи - "Не искам да ме обича, искам да е с мен", така и на подобни "майчини грижи". После цял живот нито я обича, нито е само с нея. Ей така си живеят, ако това е живот... Станаха непоносими не само един за друг, но и за околните.

# 42
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 874
Рени, за съжаление и това го има в реалността. Била съм свидетел както на думи - "Не искам да ме обича, искам да е с мен", така и на подобни "майчини грижи". После цял живот нито я обича, нито е само с нея. Ей така си живеят, ако това е живот... Станаха непоносими не само един за друг, но и за околните.
Разбирам Пелин, не одобрявам зависимостта ѝ от Ферит, но я разбирам. Виждала съм го в реала. Не свърши добре. Но такива "майчини грижи" не съм виждала... Знам ли... Майките обикновено мислят по-трезво от децата си, не са в техните емоции, гледат голямата картинка, именно за да могат да помогнат адекватно.

# 43
  • Мнения: 1 300
Някои виждат Ферит така Joy

# 44
  • Мнения: 5 723
Сейран чу, че Ферит е обещал на Пелин да се разведе и да бъде с нея, както преди. На Сейран пък обещава любов до гроб. Сейран чу, че Гюлгюн е обещала на Ферит да си живее както преди, въпреки халката на ръката. Ферит ѝ казва, ама аз това съм го обещал някога си ей така. Демек ей така човекът си хвърлял обещания наляво и надясно, също като майка си, само и само да го оставят на мира или да получи това, което иска. Е как Сейран да вярва? На кое да вярва? Тя пак много отстъпки направи и ги направи, само защото е влюбена. А и Ферит помогна с думите и държанието си.

Мен пък не ме дразни това, ще се разберат. Дразни ме линията на Зеррин. Това е извън реалността.

Крайно време е Ферит да млъкне и без шум и парадиране да си  изчисти Авгиевите  обори и тогава ДА !. минал през "чистилището " да застане като мъж пред Сейран .
Жалък беше с това ,какво му е обещала Гюлгюн  ,за мен беше повече от унизително. Само този  изказ е достатъчен да го прецениш колко "зрял " мъж е и колко заслужава да бъде уважаван и колко можеш да му се довериш.
Айде де , с цялата налична бъркотия ,в която той държи бъркалката вината е на Сейран ,че не консумира брака си ...С кого да го консумира ?! Със съпруга си или с любовника на Пелин ,за който вече и Зеррин помага да го узаконят ,при все  геч "съпротивата "му ?????
А предстои  това да стигне и  до семейството на Сейран ,явно Зеррин няма да спре ,показа го .
И тогава Феро бей " що ще чиниш ,ти тогаз "-запита баба Мравка Щурчо

Общи условия

Активация на акаунт