Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/Проекти и Колеги /Тема 8

  • 27 399
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 848
Новата корица на Афра за Harper's Bazaar Cupid

# 691
  • София
  • Мнения: 30 261
Скрит текст:
Не съм гледала последните 4-5 епизода, но ви чета тук в темата. И се замислих, че ако разведат Сейран и Ферит и оженят Пелин за Ферит и Сейран за онзи, както някой беше писал в темата да не вземе Ферит да почне да изневерява на Пелин и да ходи тайно при Сейран.
И после Феро като е женен за Пелин постоянно да иска да е със Сейран, ама Сейран понеже не е такава, да се влюби в онзи и да забрави за Ферит и да не го иска повече. И накрая Феро пак ще достигне до 'Имаме ли нещо не ценим, изгубим ли го плачем'
Това ще е една голяма тъпотия, ако го направят.

# 692
  • Мнения: 1 311
Рени, благодаря за превода Heart
Вече минаваме в зоната на здрача. Интересно, коя е жената в кафето?
Диди, тази история не може да е истинска, дори и да е на Гюлсерен!
Помните ли момичето, което Пелин се опита да удари пред дискотека, папаракът Тайлан ги снима, после снимката беше във вестника, заминаването на Ферит... ТА, ТОВА Е ТЯ, Гюлша, приятелката на Ферит.

Казват, че сега ще се срещне с него в ролята на адвокат.

Да, това е девойката от бара.

# 693
  • Мнения: 1 827
Ситуацията е такава според мен:
Сейран набира,набира,набира няколко серии без да се опита дори за една секунда да се замисли дали е права,дали не и в 27-ми епизод си тръгна
Без оглед на това,дали ще страда,дали някой друг ще страда,дали няма да си навреди,дали няма да навреди на друг/в случая на майка си,на сестра си/
Решена да си тръгне....
Ами добре,тръгвай!
Как обаче ще живееш с половин сърце?
И как ще си върнеш другата половина?
И въобще,разбираш ли,че си го загубила това твое половин сърце?
Най се ядосвам на ината и!Голям,много голям инат
Преди писах,че се чудя как успя да влюби в себе си Ферит?
Е,още се чудя
Даже след серията в петък ще се чудя още повече
За Ферит:
Виновен дотолкова,доколкото не се е замислял с какъв човек е прекарал последните 3 години от живота си
Даже и да се събере със Сейран /в което не вярвам,че ще се случи в 28-ма серия/-какво ще получи?
Едва ли,като я метне през рамо ще оправи всичко
Даже мисля,че този път няма да може да я вземе-ще му попречат
Ако се съберат-ще има отново крясъци и обиди.Този път той ще търпи до дупка
Намесват се адвокати,намесват се все по-големи залози
Пустата Сейран-цял Истанбул в краката на баща и.Голяма работа е туй "антепско фъстъче"!
Ферит трябваше доста да заобиколи този магазин в началото на сериала
Предполагам,че така ще ни мъчат до края на сезона
Много тягостно,трудно ,чак неприятно за гледане ще бъде
Дано да не съм права,но Кязъм лесно няма да се даде
Предполагах,че ще постави Зерин на мястото и,но забравих колко алчен може да бъде
И въпреки всичко,ако Сейран беше отговорила на въпроса му дали иска да се разведе с колебание,той можеше и да не постъпи по този начин
Сейран да бере плодовете от постъпките си
Жалкото е,че много хора около нея ще ги берат също /че и ние с нея/

# 694
  • Мнения: 793
Рени, благодаря за превода Heart
Вече минаваме в зоната на здрача. Интересно, коя е жената в кафето?
Диди, тази история не може да е истинска, дори и да е на Гюлсерен!
Помните ли момичето, което Пелин се опита да удари пред дискотека, папаракът Тайлан ги снима, после снимката беше във вестника, заминаването на Ферит... ТА, ТОВА Е ТЯ, Гюлша, приятелката на Ферит.

Казват, че сега ще се срещне с него в ролята на адвокат.

Да, това е девойката от бара.




Артистката , която играе тази Гюлшах е написала в стори , че много ще ни ядоса , но такъв бил сценария
Явно и преди и сега ще е в комбина с Пелин .

# 695
  • Мнения: 1 827
И още нещо
Какво правят семейството на Сейран все още в дома на Корхан?
Хем там да живеят,хем искат да се разведат
Не трябваше ли веднага да си потеглят за Антеп?

# 696
  • София
  • Мнения: 30 261
Артистката , която играе тази Гюлшах е написала в стори , че много ще ни ядоса , но такъв бил сценария
Явно и преди и сега ще е в комбина с Пелин .
О, не! Аман вече.

# 697
  • Мнения: 2 320
Сейран хваща ръката на Ферит във въздуха, но за нея това е точката на пречупване и веднага отива в къщата на Казъм.

Ох, много тъжно...
Задавам си въпроса, кой се връща доброволно, там където го смазват от бой?
И си размишлявам... Вероятно онзи, който е много по- наранен от намерението за шамар на един човек, отколкото от напълно реалното душенето и бой с колан от друг...
Гюлсерен ни направи да си говорим сами Grinning
Ах бе Сейро..., каква е тази съдба...Worried



Ако Ферит види раните на Сейран и не я отведе от там по някаква причина, без значение каква, няма да му простя. Дори и тя да не иска трябва да я вземе от там. Доказано е, че Сейран понякога не знае какво иска.
Случаите, в които някой му казва, че не е мъж чувствително зачестиха, донякъде с право, трябва да ги опровергае. Това би бил чудесен начин, според мен.

Последна редакция: чт, 06 апр 2023, 17:21 от Juliya*

# 698
  • Мнения: 2 572
Радвам се,че не само аз мисля над това.
Мисля,че сценаристите пишат епизод за епизод. Така,че не търся логика в  горките ни герои.  
В патрес съм от нечовешкото  отношение, от баща към дъщеря.  Разменна монета ли е, негова стока или добитък за продаване и откупуване.
Дано не разбере за Суна, макар че ще я налага и нея.
На Дъртаняна само пуканки й липсват. Какво все седи отстрани и гледа?  Четири жени като го запукат с по един тиган.  Да му дойде акъла.

Последна редакция: чт, 06 апр 2023, 17:27 от Nina_richi

# 699
  • Мнения: 2 497
Според мен Сейран се върна с идеята, че този път няма да яде бой, а напротив, баща й ще я подкрепи, както я подкрепи предишният път и лично я изведе от къщата. А си тръгна не само защото Ферит й посегна, но и при предишното й напускане й каза доста обидни неща, пак свързани с баща й и с това, че е в безизходица, ще стои при него и ще се примири или ще търпи, нещо такова беше. И двамата са за бой. Най-много сценаристите естествено.
И бащата на Сейран и дядото на Ферит за мен са един дол дренки. Дъртия Корхан може да не бие Ферит, но го смазва с думи, Казъм ги смазва с колана.
Интересно дали Ферит ще разбере за раните на Сейран. А тази в заведението наистина си е пуснала стори, че се е върнала и ще ядоса много зрителите, но такъв е сценария. Демек, още дърва в огъня. Кой ще изгори и кой само ще се опари да видим.
Щом ще влиза нов чапкънин явно Сейран ще си остане у дома и този ще се захласне по нея покрай брат му и Суна. Предвиждам трагичен край на първи сезон.

Някой знае ли колко епизода ще е 1ви сезон?

# 700
  • София
  • Мнения: 30 261
Цитат
Ферит научава за ситуацията със Суна и реакцията му е да потърси сметка на Абидин, така между двамата започва кавга.
т.е. да разбираме, че Ферит е против тази връзка? Странно, бях убедена, че Сейран и Ферит биха се радвали и помогнали на Суна и Аби, но явно съм грешала.

# 701
  • Мнения: 2 572
Мишенце. Не бързам  да коментирам,но  във времето видяхме едва здрава  връзка между  него и Аби. Доверие,уважение, голямо приятелство , като братя са уж.
Аби би  поел и куршум заради  Ферит. А до къде стига приятелството на Ферит?  Предстой да разберем.
Много ще ме разочарова Ферит,ако  мислите му са подобни, като тези на Ификат.

# 702
  • Мнения: 4 681


Сладури

Последна редакция: чт, 06 апр 2023, 19:02 от azisiq

# 703
  • Мнения: 9 631
Видяхте ли черепа
Гюнгер хич не ме шашка върви точно по моите предположения



Ферит няма да е против връзката боли го че не му е казал нали го вижда като брат той всичко знае за него
Демек аз за теб кой съм?

# 704
  • Мнения: 2 497
Ферит го цапардоса, защото Аби му каза, че обича истински, не като него, а по мъжки, демек Феро е л@йно. Така мисля аз, а не, че е със Суна.

Общи условия

Активация на акаунт