Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/Проекти и Колеги /Тема 8

  • 27 398
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 572
Резме 27 епизод

Ферит научава за ситуацията със Суна и реакцията му е да потърси сметка на Абидин, така между двамата започва кавга.


Геюмиш олсун - Ферит ще го оженят за Пельо Joy

Сърдечни благодарности за превода. Рени
 Не знам дами,нищо не гадая, споделих мнение.
 Ако търси сметка значи не е доволен.  
Аз очаквах подкрепа, не да му търси сметка.  Иначе да видяхме защо го удари Blush
Май бъркам моя свят с техния.

Не виждам, как ще застане Ферит  и ще каже женя балдъзата  за моя приятел шофьор.
Може би затова Аби не му споделя.  Защото Ферит  няма да и очарован. Все пак със Суна са от различни социални класи Confused

Последна редакция: чт, 06 апр 2023, 19:46 от Nina_richi

# 706
  • София
  • Мнения: 30 260
Все си мисля, че Абидин е нещо повече от шофьор, но да видим откъде ще излезе заякът.

# 707
  • Мнения: 22 252
Първа снимка на Баран в образа на Тарък

# 708
  • Мнения: 2 497
Ох, и с обичка. Мамин златен хубавец!
 Нямам търпение да ги видя на ресторант със Сейран, Суна и зетя, а Феро на съседната маса с Пелин. Не знам на кой ще му се вдигне кръвното и на кой ще му панде шикера, но ще е веселба Grinning

# 709
  • Мнения: 793
Добре е като Тарък . В инста му едни мазни коси и физиономии сложил Grinning

Еми дано има късмет най-после и Сейран .
Мен ме е яд , не , че ги разделиха , а че никаква любов не дадоха на СейФер Да видим и разберем  кога се влюби Ферит , кога Сейран. Да видим  защо сега ще са поредните мъки , съчетани с нелепи действия
Няма да забележи Ферит нищо от побоя За продукцията е важно да покаже проблема , за да има рейтинг , но реално 6 месеца така и не намериха дори и път по,  който да се тръгне за някакъв изход и решение на проблема

# 710
  • Мнения: 848
Ох, и с обичка. Мамин златен хубавец!
 Нямам търпение да ги видя на ресторант със Сейран, Суна и зетя, а Феро на съседната маса с Пелин. Не знам на кой ще му се вдигне кръвното и на кой ще му панде шикера, но ще е веселба Grinning

Такава сцена имаше в Afili Aşk (не знам дали сте го гледали), Керем с Джейда и Айше с Омер на съседната маса...😅
Надявам се нашите да измислят нещо по-оригинално, ако не могат сами, да влязат в twitter, там хората пускат по хиляда теории и идеи! 😂

# 711
  • София
  • Мнения: 30 260
Цитат
че никаква любов не дадоха на СейФер Да видим и разберем  кога се влюби Ферит , кога Сейран.
И аз това не можах да разбера, честно казано.

Не е лош този Тарък на първо четене.

# 712
  • Мнения: 2 572
Хубав  е,но изобщо не съм възхитена. Надявах  се на Сейфер,но явно  нямя да  го бъде.    Саффет и Тарък споделят една обща майка  и различни бащи.  Съдейки по външния им вид.Joy

# 713
  • Мнения: 2 497
Да, това е най-тъпото, че реално не дадоха и една серия на някаква обич и близост между тях. Някакви 10-15 минути, в които тя го целува на летището, събуждат се в едно легло и той я е прегърнал, хващат си ръцете под масата, празнуват нова година и това е. 27 епизода. Аха да стане работата, тамън Сейро избра нощница и греда Sad За това Тарък да я грабва!

Бившият Мерт отследвал Афра, но тя него още не е. Какви неща дебнат рускините. Падам от смях с тях понякога.
Сега щял Ферит да пие приспивателно, щото ще го тресе нервата и Султан щяла да легне при него Joy

Последна редакция: чт, 06 апр 2023, 22:30 от Бл@гуна

# 714
  • Мнения: 1 650
За мен Сейро си търсеше причина , за да не консумира брака.За това все и се чудя на претенциите и, че му е жена.Жена на хартия. Един подпис не я прави съпруга. Няма такъв филм, хем съпруга, хем девствена.Никъде го няма това.Така че, да се развежда, след като и е толкова пилешкия мозък.Аз на нейно място, никога нямаше да го поднеса на тепсия на Пелин.Да не говорим за риска, лудия и баща да я продаде на някой дзвер като него.И тогава, хем бой и ебън, хем Суна и майка и медицински сестри. Много глупаво момиче.Когато враговете ти искат да постигнат нещо и се борят със зъби и нокти за това, не им го подарявай .Теб никой не те улеснява, нито пък те жали

# 715
  • София
  • Мнения: 30 260
Скрит текст:
Да, това е най-тъпото, че реално не дадоха и една серия на някаква обич и близост между тях. Някакви 10-15 минути, в които тя го целува на летището, събуждат се в едно легло и той я е прегърнал, хващат си ръцете под масата, празнуват нова година и това е. 27 епизода. Аха да стане работата, тамън Сейро избра нощница и греда Sad За това Тарък да я грабва!

Бившият Мерт отследвал Афра, но тя него още не е. Какви неща дебнат рускините. Падам от смях с тях понякога.

Сега щял Ферит да пие приспивателно, щото ще го тресе нервата и Султан щяла да легне при него Joy
Това вече ще е безобразие. Scream

# 716
  • Мнения: 712
Първо Ферит никога не би седнал с Пелин в ресторант, защото там разговорите в момента биха били на доста високо ниво и няма да са лицеприятни.

Второ Сейран не мисля, че би се пуснала толкова лесно на мазньо- стиска се за собствения си мъж, сега на тоя от раз няма шанс....Плюс това развода да не става от днес за утре. Поне месец два ще се съдят- през това време какъв мъж? Нали ако я хване някой папарак и стотинка няма да види Кязъмчо, защото адвокатите само това и чакат. ( нали, това би било в реалния живот, то тука логика мн няма )

Трето - Халис ага, защо се мазни на Хаатуч,? Според мен каквото е текло е изтекло, 50 години са минали. Той така я обгрижва и й трепери защото знае, че тя го е предпазила от проблеми като млад, че това и е струвало и целия живот. Сега той се чувства длъжен да я обезоечи по някакъв начин 🤔Ще видим на къде ще избие там.!?

# 717
  • Мнения: 9 630
Тюх само ние не си легнах е до Феро
Язък! Шегата настрана

https://northamericaten.com/meet-burcu-alptekin-interview/

Интервю на Бурджу Алптекин

И днес е петък Чапкъново-СейФеров ден



# 718
  • Дубай
  • Мнения: 3 781
Привет,момичета
Да се активизираме малко да пусна новата тема😍🤗

# 719
  • Мнения: 712
Пускай я направо, че за довечвра ще трябва.... . Таааа, той мей не е толкова неуспешен сценария си мисля- дразнят яко, но пак те викат пред екрана Wink

Общи условия

Активация на акаунт