Модни консултации - 72

  • 77 492
  • 752
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 576
Ами модата стана съвсем разнопосочна и преди всичко удобна Wink

# 646
  • Мнения: 2 507
Да, но едно е модерно, а съвсем друго стилно. 😉

# 647
  • Мнения: 5 713
Ами, да , всъщност street модата си е в реда на нещата да е съобразена с удобството. Не ми е съвсем ясно, защо големите модни брандове следват тези тенденции, вместо да е обратното 😉. Всъщност, ясно ми е, но ме натъжава. Някога модата е била изкуство...

# 648
  • Мнения: 2 576
Стилното (каквото и да означава) е леко скучно. Много по-вълнуващо е да си rebelle в модата, а не "женичка".

# 649
  • Мнения: 2 659
Аз такива топузи ненавиждам, но имам ниска приятелка, която си добавя височина с тях.
От двата чифта първият по се ядва.

# 650
  • Мнения: 2 847
Винаги ми е било чудно, кой освен зомбитата от ревютата на Баленсияга носи тези извращения. Satisfied
За сметка на това, "специфичният модел" сандали ми харесва и бях на крачка да си купя, но погледът на половинът ми беше толкова красноречив Flushed, че от раз ме отказа от инициативата ми. Joy

Та всеки с предпочитанията си, а хубавото е, че има богат избор за всички. Grinning

Последна редакция: сб, 03 юни 2023, 17:36 от Sysly

# 651
  • Мнения: 1 362
Като бях тийн точно такива обувки бяха на мода.
Харесвах ги и още ги харесвам. Хем са удобни, хем са високи!
От миналата година издирвам номер 37 на розови MIU MIU, но няма и няма:

# 652
  • Мнения: 1 611
И аз не си падам по толкова груби обувки, специално пък за сандали - харесвам нежни и равни или на малък ток. Нооо показаните първи от Агента са страхотни (бежовите) 🥰

Аз много се радвам на тази продобивка


И им намерих червена чанта

# 653
  • Мнения: 7 303
Една голяма част от тези грубите ми харесват.

# 654
  • Мнения: 3 727
Нищо им няма на сандалите показани от Полина. Дебелите подметки са удобни за носене,не се усещат камъчета,не ти се подбиват краката. За пешеходец.какъвто съм аз ,са супер. Нямам такива,защото съм зарината със сандали ,но веднага си представям доста неща,кото ще се вържат чудесно с първите. Всеки модел си има предназначение-затова има голямо разнообразие. Аз харесвам груби подметки,но също и  елегантни,също равни,също с платформа и т.н...,зависи от толета,случая и настроенито.

# 655
  • София
  • Мнения: 6 281
viara1912, поръча ли роклите, на които се беше спряла?
И моля те ползвай някакви препинателни знаци, че да ти се разбира.

# 656
  • Мнения: 799
viara1912, поръча ли роклите, на които се беше спряла?
И моля те ползвай някакви препинателни знаци, че да ти се разбира.
едната и ми е супер удобна много добре ми стои благодаря много

# 657
  • София
  • Мнения: 11 715
Аз много се радвам на тази продобивка

Откъде са сандалите?
Предварително благодаря!

# 658
  • Мнения: 155
Харесвате ли oversized/boyfriend ризата като идея? Чудя се на една - бяла, памучна, на Sandro - в XL размер (аз съм XS). Харесва ми как стои като балон и, загащена в ултра скини светли дънки с висока талия и с навити ръкави, създава много шик контрастиращ силует. Онагледявам с примери максимално близо до това как изглежда.
Ще ли е нелепо, питам аз. Точно нещо подобно, дори може би малко по-балонесто е на мен, ръбовете на раменете ми висят колкото на втората снимка (самият модел си се води oversized по принцип):

Скрит текст:









# 659
  • Мнения: 39 401
Е, ако ръбовете стоят така, както си казала- за мен не е красиво. Може би трябва по- мека материя/или кройка, за да пада добре.

Общи условия

Активация на акаунт