Модни консултации - 72

  • 76 156
  • 752
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 38 419
Да, нося много такива ризи, имам няколко, вкл една синьо райе, която я купих по повод, а сега си я нося аз.

# 661
  • Мнения: 1 585
Сандалите са R.Polanski от обувки.бг.
Поръчах ги зимата и бяха около 90 лева, в моемнта са 140 🙄

# 662
  • София
  • Мнения: 6 189
Харесвам овърсайз ризи, мъжки също нося, но няма смисъл според мен 4 номера по- голяма. Щом като модела е овърсайз, твоя си размер също ще седи балонесто и шевовете няма да са като на втората снимка.

# 663
  • Мнения: 772
Наскоро си купих оувърсайз риза в небесно на ситно бяло райе и много ми харесва,показаните по-горе ризи също ми харесват!

# 664
  • София
  • Мнения: 2 003
Аз разбрах, че ризата ще се носи овързайз, а не че е овърсайз модела.
Иначе аз овързайз модели връхни дрехи взимам XS, за да не се загубя в тях.
Ризата ако е XL и наистина овързай модел, то тя ще седи като палатка.

# 665
  • София
  • Мнения: 2 934
На мен ми харесва идеята, но също според мен леко прекаляваш в размера. Ако си е овърсайз модела, а ти искаш още малко да е по голяма според мен заложи на не повече от М размер..
Аз съм ХL и съм 100кг, имам приятелка ХS и просто не виждам как би носила моя дреха, било то и овърсайз.

# 666
  • София
  • Мнения: 38 419
А, да. Аз всички овърсайз ризи съм си ги взимала в реален магазин с пробване!
Много от тях са съобразени със специфичната кройка - гръдната обиколка е по-голяма, но ръкавите са скъсени като за точния размер. Ето тук се вижда:

# 667
  • Мнения: 144
Благодаря за отговорите. Ризата я намерих в Marshalls (аутлет с по-стари колекции) буквално за някакви долари, и не съм сигурна дали е точно XL, защото няма етикет с размер, но беше на  XL закачалка, та не се знае. Иначе наистина стои малко като палатка, но някак това й е чарът, много е бохо, чувствам се като пират 😅 Ако намерим път натам днес, ще постна снимка от съблекалнята.

# 668
  • Мнения: 7 244
Нищо размъкнато и разплуто не харесвам. Дрехите трябва да подчертават добрите ми извивки, не да ги скриват.

# 669
  • Мнения: 2 435
Тенденции за зимата при обувките.
https://fashionista.com/2023/03/best-shoes-fashion-week-fall-2023

За овърсайз ризата съм. След пране едва ли ще стърчи така при рамото.

# 670
  • Мнения: 2 559
Имам риза овърсайз XS. Нося дрехи 36.  Добре ми е, но ако имах избор бих взела S или дори M.

# 671
# 672
  • Мнения: 9 669
Второто.

# 673
  • Мнения: 2 691
Зависи с какво сте намислили да го носите.
Първото е по-добре, ако е в комбинация с рокля или някаква дълга пола, както е показано и по принцип за някакъв повод е повече.
Второто е по-ежедневно и става в комбинация с дънки, може и с рокля, но не толкова официална.
Ако няма повод, а просто се чудите, на мен първото повече ми харесва.

# 674
  • Мнения: 144
Отскочих днес след работа и ризата бе най-нагло заграбена.😤 😄 Имаше подобна по-малък размер, но с черни ръбове, което я правеше малко пижаместа, та се отказах окончателно.
За саката - второто с две ръце. Зеленото колкото е по-светло, толкова повече евтинее, а и текстурата на второто придава на материята по-плътен вид.

Общи условия

Активация на акаунт