Промоции на книги - тема 17

  • 44 988
  • 722
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 6 883
Днес и аз ходих. Всички книги са на Сиела. Явно имат договор с издателството. Аз не си взех нищо, защото тези, които ги исках си ги взех от предни промоции или за 5лв от книжарницата им. От тези, които са се "паднали" в нашия магазин ми харесаха биографията на Джудас Прийст и Звездни Рейнджъри. Дано тази промоция да продължи и за в бъдеще.

# 31
  • София
  • Мнения: 22 947
Ама много изкушаващо просто... 🤣

# 32
  • Мнения: 221
Сърбят ме пръстите да поръчам книги за минимум 100 лв., за да ми дадат подарък книга за 11 лв., която дори аз не съм си избирала. Все пак и те трябваше да се включат с нещо неустоимо.

# 33
  • Мнения: 889
Както винаги, промоциите на Егмонт не са никакви промоции Smile
Днес дойде поръчката ми от Ориндж, та да ги похваля - бърза доставка, добре опакована.

# 34
  • София
  • Мнения: 22 947
Моят озон този път се забави супер много. Исках утре да подаря единия подарък, ама няма да го бъде. 🙄

# 35
  • Мнения: 833
Очарована съм от Кибеа напоследък. Открих намаленията им около нова година. Тематични са и са по 40%. Продуктите извън промоцията задължително са - 10%. Този месец имат 2 промоции, от 1-7 април няколко книги и от 7-16 април, ако не се лъжа на други определени книги. Вече поръчах от първата промоция, като добавих и още до безплатна доставка. Набелязала съм няколко и от следващата. Всеки месец поръчвам от тях.

# 36
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 666
И моята поръчка от ориндж я няма никаква и съответно и вести няма, ще дойде ли, няма ли...

# 37
  • Мнения: 24 332
Ориндж ми бяха пратили мейл, че поръчката ми е в книжарницата половин месец след като я бях взела. Не са много бързи с мейлите

# 38
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 666
Аз мейл не искам, ако може поръчката да ми пратят Simple Smile Няма номер на поръчка за спиди Sad

# 39
  • София
  • Мнения: 22 947
Ориндж ми бяха пратили мейл, че поръчката ми е в книжарницата половин месец след като я бях взела. Не са много бързи с мейлите
Моят имейл веднага го пратиха, явно зависи на кой служител ще попаднеш.

# 40
  • Мнения: 10 162
Вероятно е така, на мен от предната оферта на Ориндж още на същия ден - в деня на онлайн поръчката, я изпратиха, както и мейл с номер за проследяване. На следващия ден беше в Спиди. Супер бързи бяха, но според мен зависи и какви наличности са имали, къде и откъде изпращат (получавала съм и от тяхна книжарница от друг град в страната).

# 41
  • Мнения: 212
☀️🌤 К Н И Ж Н А П Р О Л Е Т 🌞🌼
🏆30% отстъпка в книжарниците на Университетско издателство и онлайн на www.unipress.bg
📆1–7 април
✅Промоцията е актуална само за заглавия на Университетско издателство

# 42
  • Мнения: 1 517
Благодаря за темата! Не искам да ви изпускам Simple Smile

# 43
  • Мнения: 10 162
От Площад Славейков :

“ Пролетният панаир на книгата в София ще се проведе от 29 май до 4 юни, научи „Площад Славейков“.  Организаторите от Асоциация „Българска книга“ го планират на новото предпочитано от издателите място – в парка пред НДК.
     За втори път „Алея на Книгата“ ще се състои не само в Пловдив и София, но и в Габрово. В подбалканския град тя ще стартира на 8 юни и ще продължи до 11 юни.
    От 19 до 25 юни по Главната в Пловдив ще бъдат подредени шатрите на „Алея на книгата 2023“. В София на бул. „Витоша“ те ще се разположат през септември – от 4-и до 10-и.”

# 44
  • Мнения: 221
Пергамент прес до -35% до 18.04.

Общи условия

Активация на акаунт