Промоции на книги - тема 17

  • 44 953
  • 722
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 392
Записвам се и аз. Благодаря за темата 💓
Поръчах си 3 книги от Озон, дойдоха вчера, а днес и от Хеликон дойдоха, но ще ги взема други ден. Ще разгледам сега ориндж

# 46
  • Мнения: 3 037
Моят озон този път се забави супер много. Исках утре да подаря единия подарък, ама няма да го бъде. 🙄

Ако ми е важно някакво обстоятелство - пиша им го като забележка при поръчката; ако възникне впоследствие - по имейл. Досега винаги са се съобразявали!

# 47
  • София
  • Мнения: 22 935
Не съм очаквала, че доставката ще отнеме седмица. Grinning В офис са вече, иначе.

# 48
  • Мнения: 221
От 04.04 до 23.04, издателство "Пан" с до 50 % отстъпка!
Изборът е ограничен и не най-добрият!

# 49
# 50
  • Мнения: 3 037
Ера се гласят от 7-9.4 50 % на някои да пускат

# 51
# 52
  • Мнения: 221
Много ме радва промоцията на Бард. Сега ще попълня някои липси. Така или иначе до панаира на книгата има време, а и там повече от 20 % не се сещам да са имали.

# 53
  • София
  • Мнения: 22 935
Подаръци от Озон.

# 54
  • Мнения: 36 446
Мисля, че Озон ме мразят, ще взема да поръчам нещо, за да видя ще ми сложат ли бонуси...

# 55
  • Мнения: 3 037
Дайте препоръки за Бард, моля Simple Smile

# 56
  • Мнения: 36 446
Не познах - ще има подаръци, уж:
Скрит текст:

Миналата година имаше игра с тези стикери - на самите тях имаше инструкции.

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 6 880
Дайте препоръки за Бард, моля Simple Smile

Аз се колебая дали да си поръчам всичко на Стивън Хокинг.

# 58
  • Мнения: 221
Дайте препоръки за Бард, моля Simple Smile

Бард имат невероятна колекция и страхотни поредици. Всичко зависи от вкус и предпочитания. Книгите на Рей Бредбъри, особено трите тома избрани съчинения; Майкъл Конъли - поредицата за Хари Бош; Джефри Арчър - общо взето почти всичко от него, като най-любимите са ми "Затворник по рождение" и трилогията "Каин и Авел". Аз съм любител на криминалния жанр и такива много мога да препоръчам.
Сега съм в чуденка, дали да си взема на Стивън Кинг "Били Съмърс" и "Приказка". Обожавам старите му произведения, но новите нещо не могат да ме грабнат. Последно четох "Романът на Лизи", "Другият" (и двете издания на "Плеяда") и "Институтът" (издание на "Бард"), и хич не ме впечатлиха, особено последната. Преди не помня вече колко години, си купих трилогията за "Мистър Мерцедес" и стои и ме гледа на рафта оттогава. Сега с 30-те процента може и да се излъжа.

Последна редакция: ср, 05 апр 2023, 23:50 от bile_1984

# 59
  • Мнения: 10 134
За Бард- “Махалото на Фуко”, но само ако имате нагласата за такъв тип книга. Замислям се дали да не допълня библиотеката си освен с нея  (вече я имам) и с “Пражкото гробище”.

Общи условия

Активация на акаунт