Глиобластом - тема 2

  • 27 127
  • 455
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 401
Операцията е невъзможна заради показателите и .Какво да очаквам-болки,гадене?

# 91
  • Мнения: 636
Ох...съжалявам! То...и операцията не е оправия. При всички е различно предвид локацията и общото състояние, но вероятно ще е на дексаметазон, т.е.- ще получи мускулна слабост и са възможни всякакъв тип инфекции и лимфен застой. Възможни тежки падания, пневмония...като цяло, когато туморната маса засегне центърът на дишането идва краят.
Не може да се остави без надзор. Обслужване, пазене и болкоуспокояващи.
И все пак - без хистология, дано не е това!🙏

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 401
Тумора е много голям.64мм/49мм.
Реално тя има пареза на десни крайници и е на легло.Биохимията и е потресаваща според лекарите.Само се моля  да не се мъчи много.Тази гад е огромна..идея нямам откога е,защото тя се оплакване от болките  от артрозата.Глава не я е боляло

# 93
  • Мнения: 636
Ужас...
Ами...не мисля,че ще е дълго при тази големина. Без лечение, дават около 3 месеца максимално. Щом не става, поне падания няма да има. Възможно е бълнуване. От болки в костите и мама се оплакваше. Мазането с разни кремчета за мускули и стави я облекчаваше краткотрайно, но мисля, че беше по- скоро охлаждащият им ефект. Говори с личния, дано успее да ви пусне рецепта за нещо по- силно и...Господ, ако го има да с теб! Дано има кой да помага и физически и психически. Подготви децата...доколкото можеш. И, както съветва Архинора, ако имаш опция- психолог за теб. Тежко, жестоко и безмилостно ще е. Тук сме! С теб сме!

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 401
Голяма упора сте,благодаря!Мама рязко се влоши...Моля се!Бъдете здрави!

# 95
  • Мнения: 636
Дано не се мъчи! Пусни я с душата си...малкото, което би ви дало "лечението" не знам струва ли си...за всички. Нещата винаги имат собствен път някак си, въпреки усилията ни. Когато те блъсне челно такова нещо- преобръща животи. Минала си го...знаеш! Това сме- крехка плът. Остава любовта! Дадената и получената! Достойно изпрати милото си майче и се стегни жестоко за децата си! Тя иска това!

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 401
Свърши се.

# 97
  • Мнения: 221
Съболезнования за загубата на майка Ви!
Отървала се е от мъките женичката, светла и памет. Кураж, имате задължения и към дечицата си!

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 401
Трябва да се събера.Викнахме Бърза помощ ,сатурацията  падаше..Отиде си.Децата питат,аз  казвам че  баба сега спи.Легнаха спокойни.

# 99
  • Мнения: 221
Вземи си нещо успокоително да изкараш нощта. Не е леко, но така е по добре в предвид случващата се безпомощност за всички Ви. Кураж и що годе спокойствие.

# 100
  • Мнения: 243
Съболезнования! Светъл път на душата и!

# 101
  • Мнения: 636
Охх...съболезнования, мила! Отървала се е бързо. Вече няма болка- само за това мисли. Много, много ти спести. Предстоят ти тежки дни...
Тя ще те пази и си спомняй често, че би искала да си много силна. Ти си следващата майка, това ти е най- сериозната роля. Опази се, за тях!
Силна прегръдка! Пиши винаги, когато имаш нужда, за каквото и да ти се поиска!

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 401
Благодаря ви,мили момичета!Утехата ми е,че вече душичката и е свободна и  ще са заедно с тате и сестричето ми.
Бъдете благословени  всички и семействата ви.

# 103
  • в пералнята
  • Мнения: 1 050
Съжалявам за загубата. Светло да й е на майчицата ти. Не я е боляло и сте си спестили много мъка и тъга, надявам се това да те крепи.

# 104
  • Мнения: 23
Съболезнования! Светъл полет!

Общи условия

Активация на акаунт