Съвет

  • 1 871
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
Здравей мило момиче! Неизвестността усилва  още повече твоите тревоги и притеснения. Сега трябва да посетиш гинеколог. Както казваш учиш в Търново. Направи го по-скоро. След като разбереш защо ти закъснява ще мислиш за вариантите как да постъпиш.  Hug

# 16
миличка Белз, съчувствам ти искрено, но и аз мисля, че трябва да идеш на лекар. и то- колкото по- скоро, толкова по- добре. ако наистина си бременна трябва да кажеш на майка си. сигурна съм, че много се притесняваш, но все пак ти е майка и би направила всичко за твоето добро. аз бях малко по- голяма от теб, когато реших, че съм бременна, защото ми закъсняваше ужасно много и ме боляха гърдите. страха не страх- казах на машехата ми... и знаеш ли какво стана?! тя ме успокои, застана твърдо зад мен и нещата се подредиха в главата ми. направих своя избор, само че то взе че ми дойде и се оказа, че всичко е било фалшива тревога.

така че моят съвет е лекар и дъъъъълъг разговор с майка ти!   bouquet Стискам палци!

# 17
  • Мнения: 83
мила и аз да ти дам съветче  Wink върви на лекар, както те посъветваха и другите, защото може да се окаже, че въобще не си бременна. Когато бях горе-долу на твоите години цикълът ми беше адски нередовен, получавах много често кръвоизливи даже, но след като лежах в болница и ме оправиха, се оказа, че за тази възраст (дори до 16 и 17 години) е съвсем нормално да се случват такива закъснения, организмът все още се нагажда към тези промени. А и освен това помисли хубаво дали не си пазила някакви диети напоследък, те също страшно много се отразяват на цикъла. Но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО отиди на лекар, щом учиш в друг град там няма кой да разбере, че си била на гинеколог. Успех мила  Wink

# 18
  • Мнения: 434
Bellz, Трябва да знаеш, че тестовете за бременност не винаги са верни.. на мнозина от нас ни се е случвало отрицателен тест и бременност.
Аз самата през цялата си бременност, която за съжаление прекъсна в третия месец.. не съм виждала положителен тест... Така, че или иди на кръвен или иди на лекар... Може да се окаже, че не си бременна, а имаш сериозен проблем с яйчниците.. или някаква раничка на шийката или какво ли не.. НЕ СЕ ПОДЦЕНЯВАЙ.. може да си изпатиш..
Пожелавам всичко да е ОК  Hug

# 19
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравей мила! Няма да повтарям съвета да отидеш на лекар. Може да е нередовен цикъл, може да е сериозен проблем, може да е много неща. Тъй като казваш, че имаш месец и нещо закъснение, преспокойно можеш да отидеш на гинеколог и да поискаш коремен ехограф (предполагам, че се притесняваш от вагиналния ехограф), при такова закъснение, ако има бременност ще се види ясно.  Thinking
Оттам нататък вие с приятеля ти решавате какво ще правите.
Също искам да ти кажа, че ако от страх пред родителите ти решиш да направиш аборт, трябва да знаеш, че ако нямаш навършени 18 год, не могат да ти го направят без съгласието на родител.  Naughty

Стискам палци всичко да бъде наред, и ако няма бременност, да се окаже просто закъснение, или "игра" на хормоните, тъй като си в такава възраст.  Hug  Peace

# 20
Вие сте страхотни,момичета! Hug Hug Hug Hug Hug Благодаря за подкрепата и съветите(ще ви послушам!).  love001  love001  love001 

# 21
Между другото, мили момичета, да ви питам ако някоя от вас живее в Търново, може ли да ме  насочи към някой специалист,ако може жена,че ще ме е срам при мъж... Благодаря предварително. Целувам ви всичките!

# 22
Благодаря ви момичета за подкрепата Hug Hug Hug, доиде ми и съм радостна но мисля все пак да ида на гинеколог!   love001  love001  love001 

# 23
  • Мнения: 171
Bellz , радвам се, че ти е дошло и отиди на лекар  Peace
Някой ден ще имаш хубаво, сладко бебе - пожелавам ти го! Но сега е още раничко  Wink

# 24
  • Мнения: 2 591
браво! Wink понякога проблемите се решават от самосебе си...

но все пак не е лошо да се опиташ да поговориш с майка си!

Общи условия

Активация на акаунт