С продуктите Frosch почистваме екологично, ефективно и на достъпна цена!

  • 10 226
  • 398
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 4 590
Харесвам повечето продукти на Фрош.
В момента използвам препарата за гладки повърхности с минерали и универсалния почистващ и нямам забележки. Бих пробвала и таблетките за съдомиялна.

# 361
  • SF
  • Мнения: 21 358
Бих заменила препарата за почистване на тоалетната.

# 362
  • Мнения: 983
Препаратите за баня и тоалетна бих заменила.

# 363
  • София
  • Мнения: 272
Ползвала съм препарат за гладки повърхности. Бих заменила всички препарати, които ползвам с тези на Frosch. Но бих ги пробвала преди да го направя.

# 364
  • Мнения: 242
Бих заменила всички припарати ако има алтернативи на Frosch

# 365
  • Мнения: 315
Бих опитала всички препарати на Frosh, специално перилния.

# 366
  • Мнения: 14 703
На първо място бих заменила препаратите за баня и тоалетна.

# 367
  • Мнения: 81
Първо ще заменя прахът за пране, препаратите за баня и верото , а в последствие и всички останали препарати в домът ни . Старая се да бъда "екологично- полезна " , като си събирам боклука разделно и имам компостер в двора.

# 368
  • София
  • Мнения: 2 099
Бих заменила с универсалните и специализирани почистващи препарати на Frosch.

# 369
  • Мнения: 697
Аз вече замених ,препарата за съдове и пране използвам в момента.Мога да кажа,че съм с добри впечатления.Следващия препарат който бих заменила е препарата за тоалетна.

# 370
  • Мнения: 676
Бих заменила препарата за съдове , за почистване на баня , препарата за петна , също и препарата за пране на детски дрехи. С удоволствие бих изпробвала нови продукти Simple Smile

# 371
  • Мнения: 505
Бих заменила абразивните почистващи препарати и тези за почистване на стъкла с продукти  Frosh

# 372
  • Мнения: 88
Бих заменила абсолютно всички продукти за почистване с такива на Frosh, тъй като са безвредни и са произведени с мисъл за околната среда. Признавам, че до момента не съм използвала никой от тези продукти, понеже финансовата страна изиграва основна роля и купувам доста по-евтини продукти. Но винаги съм искала да ги изпробвам, за да направя разликата. Пожелавам си късмет, дано спечеля 😊

# 373
  • Мнения: 5 444
Бих заменила всичко. Simple Smile

# 374
  • Мнения: 5 388
Бих заменила всички с екологично толерантни продукти на Frosch, ще е стъпка към намаляване на замърсяването на отпадните води.

Общи условия

Активация на акаунт