Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 20

  • 48 203
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 727
Правилно ли разбрах или Мотива уж са пропаднали след само 5 месеца? Това не може да е сериозно мнение, съжалявам ...

# 16
  • Мнения: 15
Ох , усещам, че прекалявам, но на епикризи пък, въобще не вярвам.🤣
Няма да давам реални примери, че ще стане роман, но там се пишат пълни измишльотини понякога.
А какво каза д-р Георгиев? Само конкретните импланти ли са причината?
Кой точно модел са вашите Мотива? Ако може и другите момичета да пишат модела.

Не, не за вас, за авторката на статията, която посочих по-горе. Тя стана секретарка на д-р Георгиев много отдавна, сега не знам дали е.

Мотива ergonomix full 375. Д-р Георгиев не коментира изобщо причината за смъкването/може да са приятели с русенския му колега🤣
Консултацията беше с идеята какво той ще направи за да оправи тези гърди.
А относно това дали е сериозно или не ,при мен беше факт.С нулев старт ,без каквото и да било увисване имплантите се смъкнаха.Дали е от тях или от некадърно поставяне нямам представа.

# 17
  • Мнения: 38
Правилно ли разбрах или Мотива уж са пропаднали след само 5 месеца? Това не може да е сериозно мнение, съжалявам ...

При някои явно се получава за съжаление. Аз го бях прочела в един чужд сайт със коментари и снимки https://www.realself.com/reviews/motiva-breast-implants, но бяха 1 или 2 случая и честно казано изобщо не обърнах внимание. Но тук изведнъж се появиха доста момичета с подбен проблем сякаш, и аз тотално вече се обърках към кои импланти да се насоча Sad

# 18
  • София
  • Мнения: 19
Ох , усещам, че прекалявам, но на епикризи пък, въобще не вярвам.🤣
Няма да давам реални примери, че ще стане роман, но там се пишат пълни измишльотини понякога.
А какво каза д-р Георгиев? Само конкретните импланти ли са причината?
Кой точно модел са вашите Мотива? Ако може и другите момичета да пишат модела.

Не, не за вас, за авторката на статията, която посочих по-горе. Тя стана секретарка на д-р Георгиев много отдавна, сега не знам дали е.

Моите са Motiva Ergonomix Round Full 315 cc.

# 19
  • USA
  • Мнения: 7 296
Стоянова,прати ми снимка и размери/марка (400/Мотива)?
Аз също ще се включа.

Кой друг иска на заглавната страница снимка в скрит текст?
Имам 24 часа до последна промяна.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 727
Следя темата от три години, никой не е говорил никога за провисване на импланти и изведнъж се появяват две потребителки в рамките на два дена, при които се е получило точно това. Не разбрах само, оправените след едва пет месеца гърди от Георгиев (доколкото знам трябва да минат минимум шест месеца след първата операция, да не говорим, че резултат се вижда след една година), от някакъв русенски лекар ли са правени?

# 21
  • Мнения: 15
Следя темата от три години, никой не е говорил никога за провисване на импланти и изведнъж се появяват две потребителки в рамките на два дена, при които се е получило точно това. Не разбрах само, оправените след едва пет месеца гърди от Георгиев (доколкото знам трябва да минат минимум шест месеца след първата операция, да не говорим, че резултат се вижда след една година), от някакъв русенски лекар ли са правени?


Да,първите са правени в Русе.По учебник както се изразиха и двамата лекари е необходим срок от поне 6м за зарастване на тъканите и изграждане на нова съединителна тъкан.Но предвид слизането на импланта няма мисъл да се изчаква този срок,особено пък година.Прикачих снимки в предишен пост -може да видите ,не съм си го измислила.Неприятно е да упреквате в умисъл споделеното мнение за недоволни от дадената марка импланти.Тук всеки втори пост хвали д-р Стоянов,явно и това е некоректно.Нали групата е да споделяме мнения.

# 22
  • Мнения: 131
Стоянова,прати ми снимка и размери/марка (400/Мотива)?
Аз също ще се включа.

Кой друг иска на заглавната страница снимка в скрит текст?
Имам 24 часа до последна промяна.

На есен с песен ще предоставя снимка и аз!😻😁

# 23
  • Мнения: 178
Adoralova, в САЩ с кои марки работят хирурзите и имат ли предпочитаня към някоя конкретно?

# 24
  • SF
  • Мнения: 21 167
Какво платихте на д-р Николай Георгиев за корекцията? Интересува ме цена само за корекция.

# 25
  • Мнения: 15
Какво платихте на д-р Николай Георгиев за корекцията? Интересува ме цена само за корекция.

Платих 4900€ като за нова операция-подмени ми старите импланти с нови на Ментор и направи някакво подшиване като застраховка един вид.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 967
Момичета според Вас има ли смисъл да започвам масажи 4 месеца след поставянето на импланти? Бях Ви писала, че 3 месеца имах проблем с едната гърда, защото изпускаше единия конец и ходех на  превръзка всяка седмица.  Но вече всичко е наред от 1 месец, Слава на Бога  Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 19
Какво платихте на д-р Николай Георгиев за корекцията? Интересува ме цена само за корекция.

Платих 4900€ като за нова операция-подмени ми старите импланти с нови на Ментор и направи някакво подшиване като застраховка един вид.

Моите също ще бъдат подменени с Ментор плюс укрепени с мрежи.

# 28
  • Мнения: 48
Без да съм експерт - това с пропадането не става ли поради липса на достатъчно жлеза в комбинация с твърде големи импланти за съответната анатомия? Може и марката да е проблем, не знам. На мен Молов ми каза също, че има такава опасност и затова ми препоръча мрежи. Но пък Стоянов не изрази мнение за такава опасност. Ще видим и Хатър какво ще каже.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus

Ето едни красиви гърди, според моите разбирания:

Общи условия

Активация на акаунт