Възможно най-изчистено бебешко адаптирано мляко

  • 29 826
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 28
Здравейте, някоя от вас използвала ли е Бебелан и би ли споделила мнение? Като състав ми се струва добре, пише, че е произведено от HOCHDORF Swiss Nutrition AG в Швейцария, но не намирам актуални отзиви.

# 46
  • София/Севлиево
  • Мнения: 12 674
Аз го ползвах 2 години и половина и съм доволна.Малкият сам си го спря.

Общи условия

Активация на акаунт