Естетични процедури за лице и тяло – 50 тема

  • 58 305
  • 757
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 3 777
Алена, една от съфорумките беше написала че, хиалуродиазата разгражда и колагена, имаш ли такива наблюдения? Това звучи доста обезпокоително

Криси, може би не се изразих правилно, че бързах. Хиалуронидазата разгражда и хиалуроновата киселина, която се намира естествено в организма. Ензимът разгражда всичко, не може да разгради избирателно само филърът, който е поставен и е мигрирал например или се е капсулирал.

При мен се беше капсулирал, в 3 много видими топчета от вътрешната страна на устната. Въпреки, че ми поставяха миниатюрни количества само в тях и то на три пъти, забелязах че моите естествени устни спихнаха. Не си въобразявам, защото имам снимки точно от този период, в едър план и без грим, правени по друг повод, които пазя и положението е зле. Сравнявам със снимки отпреди всякакъв филър.

Никого не плаша с процедурата, понякога се налага, както при мен, но се подгответе, че може да има и такъв ефект. Иначе при мен също нямаше болка, дискомфорт или алергична реакция.

# 616
  • Мнения: 829
Два пъти съм правила разграждане, няма страшно. Направете тест за алергии преди това на ръката. Ако няма реакция, всичко е точно. Не боли и без упойка го правих.
За Morpheus искам, но пък всички казват, че много боли. Сега през летния сезон удачно ли е да се прави такава процедура?

# 617
  • Мнения: 2 878
А боли ли от самото вещество, когато се инжектира?

Морфеус си боли, няма да лъжа. Иначе, по-скоро е процедура за края на лятото или да не ходите на басейни/плаж поне 3 седмици след нея

# 618
  • Мнения: 829
Не, не боли, абсолютно никакъв проблем не съм имала.

# 619
  • Мнения: 116
Здравейте, красавици! Имам нужда от съвет относно  поставяне на ботокс в челото за първи път. Алтернативите ми са д-р Ванеска и препоръчан от нея "бейби ботокс" и д-р Михайлов с препоръчани 64 единици. От една страна ме е доста страх като за първи път как ще реагирам, да не се бетонирам или да не ми падне клепач, изобщо някаква неприятна реакция, но от друга се изкушавам от целеното повдигане на веждите, което д-р Михайлов ми обяснява, пък и евентуално по-дълготраен ефект. Нямам някакви драматични бръчки все още, но от слънцето много свивам очите и гневната, другите си мимики съзнателно ограничавам (все вдигах вежди и се дивях преди). Какво бихте ме посъветвали вие? Дано не ми е много тъп въпросът Simple Smile Благодаря!

# 620
  • Мнения: 100
Здравейте, дами. Утре имам записан час за скин бустер. Въпросът ми е какво бихте избрали? Prophilo или Restylane?
Много ме блазни в Профилото, че има само десет точки на инжектиране и съответно малък риск от отоци, подутини, синини и т.н. Кожата ми е дехидратирана, без никакъв блясък, повехнала като цяло. На 37 години съм.

# 621
  • Мнения: 12 993
От Рестилайн нямах никави синини и отоци, светна ми лицето, но пък не съм пробвала другият продукт и не знам как действа.

# 622
  • Мнения: 2 878
Аз така бях със Сайфа, обаче някъде след ковид, според мен му промениха състава и никакъв ефект няма вече. А ми правеше порцеланова кожа. Мисля и аз да мина на Рестилейн. Колко време е горе долу ефектъ

# 623
  • Мнения: 100
От Рестилайн нямах никави синини и отоци, светна ми лицето, но пък не съм пробвала другият продукт и не знам как действа.

А склонна ли сте към синини принципно?

# 624
  • Мнения: 12 993
Ами имало е случаи, ако ми засегнат съд нещо . Смуча Арника преди и след и съм ок. Този път нямах нищо, въпреки че имах кървене по време на процедура и лекартата каза, че ще посинея може би.

# 625
  • Sofia
  • Мнения: 4 705
Много харесвам работата на д-р Михайлов, но конкретно  ботокс предпочитам да ми сложат по - малко и да се направи ретуш след две седмици. Според скромния ми опит, д-р Михайлов бетонира положението от раз и за тази манипулация предпочитам друг лекар.

# 626
  • Мнения: 418
Аз след злочестият ми опит с ботокс и постигнат ефект на опечалена жена, никога повече няма да позволя да ми сложат голямо количество наведнъж.Ако трябва и три пъти ще ходя на ретуш.

# 627
  • USA
  • Мнения: 7 318
При кой си правите Skin booster с Рестилейн,колко мл са ви нужни и само 1 процедура ли е достатъчна?
Предполагам,че става въпрос за цялото лице,а не само участъци?

# 628
  • Мнения: 559
Здравейте, дами. Утре имам записан час за скин бустер. Въпросът ми е какво бихте избрали? Prophilo или Restylane?
Много ме блазни в Профилото, че има само десет точки на инжектиране и съответно малък риск от отоци, подутини, синини и т.н. Кожата ми е дехидратирана, без никакъв блясък, повехнала като цяло. На 37 години съм.
Никакви негативни ефекти нямах от Prophilo, само подутини, които изчезват за няколко часа. Правих 2 процедури по протокол, през месец. Ефект - нула.

# 629
  • Мнения: 2 878
Ботокс винаги се слага първо в малки дози и след това се ретушира. Лекарите които изповядват бетониране от раз, за мен не са естети и са доста назад във времето в новите тенденции.
Да не говорим, че освен неестетичните ефекти, има и куп странични реакции, като главоболие, натиск, виене на свят, свличане и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт