Най-лесната работа

  • 5 880
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 38 882
Моята! Отивам, говоря някакви глупости на хората и си тръгвам. 😁Преподавам демек.
Ама докато се науча точно какви глупости да говоря за точно моя профил преподаване, не беше хич лесно.

# 16
  • Мнения: 12 888
Всяко нещо, което ти се отдава, е лесно. Значи да имаш квалификацията, но и природни дадености.
Аз например нямам природни дадености, нито квалификация за копач, но маса народ си изкарват с това прехраната. Simple Smile

Иначе, хигиенистка (чистачка) в някое учреждение може би е лесно и не се изисква физическа сила, нито квалификация.

Все пак не виждам защо някой да не се квалифицира и за същото време да получава повече пари и удовлетворение.

# 17
  • София
  • Мнения: 38 882
Чистачките обикновено ги викат много рано по офисите. Мен лично, това би ми тежало.

# 18
  • Мнения: X
Моята! Отивам, говоря някакви глупости на хората и си тръгвам. 😁Преподавам демек.
Ама докато се науча точно какви глупости да говоря за точно моя профил преподаване, не беше хич лесно.

Какво преподаваш?


Чистачките ходят преди другите служители. В големите фирми наемаха фирма за почистване и тя пращаше служителки. Повечето наистина вършеха нещо.

Работех в една малка фирма в малък офис, където плащаха на една жена да идва два пъти седмично. Ами само местеше по бюрото да се вижда, че е пипано. В кьошетата нямаше следа един парцал да е ударила. Минаваше като лисицата с опашката и готово… така е лесно, ако си съвестен обаче е друго.

# 19
  • София
  • Мнения: 38 882
Английски високи нива и английски специализиран по професии.

# 20
  • Мнения: 15 051
Работех в една малка фирма в малък офис, където плащаха на една жена да идва два пъти седмично. Ами само местеше по бюрото да се вижда, че е пипано. В кьошетата нямаше следа един парцал да е ударила.
И на никого не му правеше впечатление и не е казал? Отделно ,че е неприемливо и непрофесионално точно неща по бюрото да местят. Където съм работила досега, чистят абсолютно всичко, но не пипват плотовете на бюрата.

# 21
  • Мнения: X
Работех в една малка фирма в малък офис, където плащаха на една жена да идва два пъти седмично. Ами само местеше по бюрото да се вижда, че е пипано. В кьошетата нямаше следа един парцал да е ударила.
И на никого не му правеше впечатление и не е казал? Отделно ,че е неприемливо и непрофесионално точно неща по бюрото да местят. Където съм работила досега, чистят абсолютно всичко, но не пипват плотовете на бюрата.

Аз го казвах няколко пъти и много криво ме гледаха и ми обясняваха как жената много чистела и много се стараела! Явно беше близка на някого от фирмата и я бяха взели с протекции. Иначе само на мен ми правеше впечатление, другите си траеха. Колкото пъти казвах, че има проблем, толкова и косо ме режеха, че идеално чистела жената… нямам думи просто.

# 22
  • Мнения: 15 051
Аха, ясно.
Сега на работа имаме чистачка, която държат повече от социални съображения, а не заради чудесно чистене. Идва през деня, ние сме заровени до шия в документи, по два телефона на човек звънят, тя идва и пуска прахосмукачка. Казвали са защо не я махат, не е някакъв мой извод. Не е човек на никого, на шефа му е съвестно.

# 23
  • Мнения: X
Е, да случаи всякакви. Ама истината беше, че си е мръсно… а бяхме с плочки, стигаше да мине с парцала, да мине през тоалетните - 3 на брой. Идваше два пъти седмично.

В големите офиси, в които съм работила е било с мокет и пускаха прахосмукачка всеки делничен ден, като го правеха преди нашето работно време. Плюс бюрата ги бършат, но там сме на hot desking, нямаме нищо свое на бюрата и няма какво да местят.

Английски високи нива и английски специализиран по професии.
яко!

# 24
  • Мнения: 26

Топ! отговаря на всички изисквания!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 325
За мен най-лесната работа е тази, която вършиш с желание, а от постигнатите резултати получаваш удовлетворение. Simple Smile

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 536
Най-лесната е чуждата работа. Около мен масово, ама масово хората говорят как другите нищо не работят и  редовно ми дават примери за този и онзи колко му било лесно. Моя добра приятелка работи отскоро на държавна работа, сложена е там от неин човек. Казва, че на дивана вкъщи е работела повече. Общо взето по цял ден дреме, шефът й само на телефона си стои. Вземат доста добри пари. Мисля, че скоро ще се махне оттам, защото не издържа на тази служба. Лесно е, ама не е за всеки.

# 27
  • София
  • Мнения: 38 882
Аз лично полудявам да седя в някакъв офис и да не правя нищо. Правила съм го. Ставаш, стягаш се, отиваш на работа и цял ден си там като затворник 8 часа.

# 28
  • Мнения: 2 218
На мен ми се вижда много chill да си работиш в пощата, даваш пратки и такива неща

Или в библиотеката Grinning

# 29
  • Мнения: 54 780
В библиотеката да. В пощата не. А и заплатите им са ниски.

Общи условия

Активация на акаунт