💙 Къванч Татлъту- "Aile - Семейство"§ минали и бъдещи проекти, партньори -тема 106

  • 39 198
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 041
За куин мадър няма неразгадани тайни, освен нейните 😂. Но и на тях ще дойде времето. Съдейки по фрагмана явно ще се възмущаваме от сестрата на "тъй обичната ни снаха" и ще четем морал.
Дори и лъжата не мразя толкова колкото лицемерието и двуличието... и хора, които обичат да четат морал без да погледнат себе си. Да видим дали Сойкан ще си позволят да го направят, защото точно те са най малко тези, които имат право да го правят. И най вече мама куин 😎
Девин ще е шокирана, ядосана, наранена, но не мисля че ще обърне гръб на сестра си. Въпреки всичко са сестри.

# 16
  • Мнения: 18 675
Мире, благодаря за превода! и коментара!
Фенче Kissing Heart, с удоволствие те прочетох!!
аз пък намерих това Laughing


Къванч е споделил постера в ИГ

в ТТ има преположения, че ще присъства на филм. фестивал.
дано и утре е активен в ИГ, но с нещо лично! Heart

лека Nature Stars

# 17
  • Мнения: 3 634
Благодаря за фрагмана и превода. Yellow Heart

Аслан е объркан, особено след писмото, но не си признава, кой знае в коя фаза е...
Обвинява Девин и "нейната" психология и мисли, че всичко му е ясно и може сам да се справи.
Още не знае, но скоро ще и стане клиент, трябва Девин малко да му порови в главата и да я подреди.
Докато това стане, да се целуват. Grinning
Хюлия и Ибо в обща акция!
Странно е, че Девин не знае за заниманията на Ямур.
След Ямур ще дойде Джейлян, няма да има празно – заинтересованите действат почти организирано.
Спомням си, че на семейната снимка, която си направиха на сватбата, в левия край бяха застанали Джейлян и зад нея Джихан, а в десния – Хюлия и зад нея Ибо. Откакто Джейлян се появи при Ати си мисля, че Джихан може да се включи, ако се налага защита от Ати. Десният фланг вече действа в екип, Джихан мина терапия и не може винаги да стои безучастен.
Хюлия и поддръжници са още в нападение, но ще дойде и техния ред да дават отговори. 

Засега е далече, но трябва повод, за да видим двамата братя в общи действия.


# 18
  • Мнения: 599
Айренце HeartHeart EyesKiss, благодаря ти за поредната красота!!!

Да си изпишем новата тема в добро здраве и в чудесно настроение Flowers Four Leaf Clover

Благодаря на прекрасните ни преводачки Heart EyesFlowers Bouquet

Благодаря на всички вас, момичета, че споделяте мъдростта си тук Heart Eyes

Да, тази прелест трябва да я сложа и аз Heart


И талантливото ни момиче Heart



Светли Великденски празници на всички Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 041
Аз сериали много рядко гледам вече, но...

Възмутително е това , което се случва в турския тв ефир. Брутална цензура със свалянето на един сериал. Показвал бил насилие върху жени. Противно лицемерие. Половината от турските сериали са пълни с насилие върху жени - физическо, психическо и вербално. Момичета пребивани от бащите си, омъжвани против волята им, жени пребивани от мъжете си, бащи, които продават дъщерите си... Отвратително! Не да ме удари, само ръка да ми вдигне и е отсвирен завинаги. Веднъж вдигнал ще го направи пак, веднъж ударил ще повтори отново. Явно е че шербета е шамар върху лицемерието на религиозно консервативните кръгове, които управляват в Турция.  И че насилието в турските сериали ще продължава стига да не засяга религиозните кръгове.

Волтер е казал:
 “Може да не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив, ще защитавам правото ти да го казваш.”

Киво и Башак са прекрасни заедно. Намерили са се. Сродни души 💕

Този път Аслан трябва да се извинява 😉



# 20
  • Мнения: 3 357
Добро утро Благодаря за споделеното Честит рожден ден Курт Ефе Бъди здрав и щастлив


# 21
  • Мнения: 18 593
Привет на Велика събота, дружки! Hug
Бъдете здрави,изпълнени с топлина и доброта! Благословен да е всеки дом, с мир и любов да са пълни сърцата ви! Heart Flowers Four Leaf Clover

Днес е голям празник за нашата тема, а и не само нашата, на всички почитатели в нета! Преди една година се изпълни не само голямата мечта на Киво и Башак, а и нашата, на неговите фенове! Heart Честит 1 - ви рожден ден, малко слънчице! Бъди жив и здрав и много щастлив, малък Курт Ефе! Бъди достоен наследник на тези добри хора, с големи сърца, нека винаги се гордеят и радват с теб!  Heart
Много ми хареса поздравлението в една руска група във ФБ Heart Eyes
Цитат
Какво добро утро само! Усещането за светла радост от факта, че на този свят се появи едно малко човече, малко слънчице, което донесе щастие на родителите си. 🥰
Такова дългоочаквано чудо - светлокосо и синеоко!
Днес вече става на една годинка.
Сега знаем, че гените на Къванч няма да изчезнат, ще има продължение на живота в това бебе.
Къванч искаше това толкова дълго и силно!
Да растеш здрав и умен за радост на мама и тати!

Мире, Терзи, Ани, Айре, благодаря ви за споделеното! Kiss
Сега да споделя малко усещания за 6 серия:
Първо, установих, че не само Аслан лъже, Девин също го направи Thinking Първо, мисля, че е голяма грешка това, че не казва на Аслан за Джихан, не ми се мисли какво ще се случи, когато той разбере ... Тя си мисли, че ще се справи, ама да видим. Второ, тя каза на Аслан, че дори е забравила, а се оказа, че именно тя е подала молба в съда да и разрешат да запази фамилията си Акън, а не адвоката, както му каза. И Хюлия доста умело се възползва от това. Знаем, че нашето момиче е горда и самодостатъчна жена, постигнала е сама целите си, и въпреки всичко и всички е станала силна и независима! Няма как да позволи на свекърва си да ги манипулира и двамата с Аслан и да я унижава и постъпва правилно, иначе ще стане нещастна като Лейла, разбирам я! И на мен ми иде да и забия един десен прав по самодоволната и физиономия, честна дума! Но, все пак като професионалист би трябвало да постъпва малко по - умело, да не се противопоставя толкова очевадно, а и тя да я пързаля по тънката лайсна, както го прави Хюлия. Да, тя не е манипулаторка като нея, казва си всичко, което и е на сърцето, но трябва да разбере, че на Аслан му е много трудно да е по средата между двете, трудно е, особено е тяхното общество да се кара с майка си. Тя може да е всякаква, но той я обича, неизбежно е, майка му е. Мисля, че той направи нужното, поговори с майка си, помоли я да цени и уважава жена му, но Хюлия си е Хюлия.
Най- голямата грешка и на двамата е, че не разговарят един с друг, крият неща, които не искат другия да знае, а така не се гради доверие. Отделно Джихан и пълни главата с твърдението, че Аслан няма да я защити, че Сойкан  ще я подлудят, че на края тя ще заприлича на него ... Както казах, още ми е много мътен този образ, не зная какво замисля. Фрага за 7 серия ми говори, че той има интерес да ги раздели, пък да видим ...
Аслан също прави огромна грешка, напълно се затвори от всички, от Девин включително. Тя откровено му каза, че й е трудно да говори с него, защото той бяга от нежелани въпроси и постоянно мълчи. Аслан и отговори честно на някои от въпросите й, но, наистина ли беше толкова трудно да и каже, че баща му е оставил писмо преди смъртта си, но той не го е чел и не иска да го чете ? Не ми хареса и това, че принуждавайки я да се извини на всички членове на семейството, я унижи, и то без да разбере същността на кавгата, която Хуля умишлено организира, но както казах, отдавам го на това, че самият той по това време беше в пълно отчаяние. Не го оправдавам, но го разбирам, че му дойдоха в повече постоянните им караници и думите, които чу. Не, че не са верни, ама наистина е гадно да чуеш истината от страничен човек. Аз също никога не бих позволила на ММ да говори против семейството ми. Никой не си избира семейството и заради това трябва да сме толерантни един към друг в това отношение. Трудно е, а връзките се градят от двама души, не само от нея! В същото време свекърва й непрекъснато я притиска, плете интриги, вбесява я, а Аслан, познавайки майка си отлично, унижава Девин пред цялото семейство, великолепно, няма що! И двамата имат силни чувства един към друг, това е сигурно. Но, ако не споделят всичко един на друг, не зная колко време ще издържи любовта им Thinking Надявам се да успеят, иначе историята, която ни разказва Хакан Бономо не би имала смисъл.


Някои се възмутиха, че Аслан е оставил Девин да спи в колата ... ами тя е такава вироглава коза, какво да направи, насила ли да я изкара от колата Smile Пък после го пита как така и е разрешил, а той и отговори, че тя кога е искала разрешение за нещо, много са луди и двамата Stuck Out Tongue Closed Eyes ама са и много сладки! Heart Отново много ми допадна хумора в тази сцена.

Да ви кажа, след думите, които каза пияния Ибо на Хюлия, сериозно започвам да ги подозирам за смъртта на Юсуф ... Тези двамата са имали връзка, преди или след брака и с Юсуф, все още не се знае, но е напълно възможно именно заради Ибо да се е самоубил Юсуф, ясно е, че е бил жестоко нещастен Thinking И аз като Ванчето се чудя дали писмото, което намери Аслан в касата е същото, което му остави баща му Thinking Възможно е да е недоглеждане, но наистина нямаше толкова много капки кръв върху него. Дали Ибо не даде на Атила истинското , а това за Аслан да е фалшиво ? Много беше сигурен, че това писмо ще разтрепери Аслан Thinking А и не мога да си обясня нахлуването в офиса иначе. Но, пък може и да е, за да отиде най-сетне там Аслан, кой знае Thinking Все още нищо не знаем, тепърва ще се разкрива всичко. Нямам търпение да дойде вторник! Извинявайте за чаршафа, който опънах.
Имайте хубав ден, дружки! Hug

Последна редакция: сб, 15 апр 2023, 11:33 от queen_fenka

# 22
  • Мнения: 3 634
Здравейте на Велика събота! Green Heart
В очакване на чудото…

 
Balloon Честит първи рожден ден на Курт Ефе! Balloon
Да е здрав, щастлив, да гледа далече и да лети високо!



Revolving Hearts


Благодаря за споделеното!
Хубави празнични дни! Nature Sunny

# 23
  • Мнения: 2 041
Жив и здрав да е малкия бонбон Ефе 💕  И да радва прекрасните си родители 🍀

Ямур май ще яде бой от този Серхат, може да й е бил сводник. И все пак имам някаква малка надежда, че това момиче ще пожелае да се промени и ще поеме нечия протегната ръка 💓

Аз не се учудвам, че Девин не знае за похожденията на сестра си, защото понякога тези които са ни най близки, се оказва, че са ни най непознати...

# 24
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Привет, момичета!
Благодаря за всичко споделено! 🌸🌸🌸

Чести да е Курт Ефе! 🧿🧿


Да расте здрав за радост на семейството си!
Зная, че страхотните родители, които има, ще го научат на добрина и човечност;
да обича и уважава човек и животно.
Дълъг път да има пред себе си, само добри хора да среща по пътя си!


Мира, благодаря специално за поста ти за насилие, насилници и цензура. 🌸🌸🌸
И на мен това ми е бутонът, който веднъж натиснат, не допуска никаква толерантност.
Не толерирам при никакви обстоятелства и не давам втори шанс.

Юсуф изглежда е удрял децата си също, ударил е и Хюлия в нощта на сватбата.

Без да неглижирам емоционалното му състояние и демоните, с които се е борил, не мога да го оправдая по никакъв начин.

В съзнанието ми е останала реплика от Сблъсък, “проблемът на тази държава/ нация са бащите”.
Може и да не цитирам много точно, но подобно звучеше.

Най- доброто, което един баща може да направи за децата си, е да обича майка им.
Обичаната, ценената и желана жена е всичко, което Хюлия не е.

Тя е достатъчно възрастна и зряла, за да отговаря за действията си, не ѝ търся оправдание, но това е модел, който е изграждала с години.
Огорчение, което е насъбрала и трансформирала в това, което е днес.

Много неизвестни има в триъгълника Хюлия, Юсуф, Ибо.
Юсуф не обича Хюлия, но се противопоставя на майка си и се жени за нея.
Хюлия избира Юсуф, защото той е бил този, който ще застане зад гърба ѝ, той е бил стабилност и сигурност.
Ибо я упреква за този избор, че той именно е причината за теглото, което е теглила.
Сехер описва  Хюлия като измамна, със скрити намерения, Юсуф като глупав и наивен, а Ибо като страхливец.
Също така на Сехер се дължи интригата в сватбената нощ, след която Хюлия получава шамар вместо ласки.
Убягва ми мотивът.

Аслан и Девин нямат модел на стабилно семейство, в което родителите се обичат, целуват се за лека нощ и добро утро, милват се, гледат се.
Макар и да гледат заедно в една посока, напред, не е достатъчно, трябва да започнат да се гледат един друг.
Парчетата от пъзела, които празнината в семействата им е направила, не съвпадат и е необходимо да загладят някои ръбове, да изрежат някои страни, да изградят други, за да ги напаснат.
Аслан му е ред да се извинява, да видим ще чете ли Орхан Вели и за Девин.

# 25
  • Мнения: 18 675
Привет дружки на Велика събота!!



Фенче, Алинка много хубаво сте написали!! Kissing Heart
и от мен....
Hearts Честит 1 рожден ден на малкия Курт Ефе!! Hearts



Да расте здрав и щастлив с прекрасните си родители и много да ги радва!! Flowers Four Leaf Clover

....................

Не успях да изледам цялата серия снощи, но благодаря за интересните коментари-
Фенче, Алинка, Мира, Ваня. Flowers Tulip
Аничка HugHeart
Мира, и аз нямам думи какво се случва в дизи индустрията с въпросния сериал
И то точно нашия канал се бори за справедливост.....
Бирсен беше написала, че това е черен ден в историята на телевизията.
Скрит текст:
.....................
Boğa Boğa ще бъде гледан днес от 21.30


Пожелавам да имаме приятни изненади до края на деня!! Heart Exl

Последна редакция: сб, 15 апр 2023, 15:12 от Airra

# 26
  • Мнения: 2 041
Всеки ден едно и също 😍



Алина съгласна съм. Няма как Хю да може да обича, ако самата тя никога не е била обичана. Шамар в деня на сватбата и след това да родиш 4 деца на този човек. Дори и да е било преди 40 години... Приела е всичко това за даденост и се е учила от Сехер да унижава така както и Сехер е унижавала нея. Хюля е от онези жертви на домашно насилие, които се превръщат един ден също в насилници.

https://m.showtv.com.tr/show-tv-dizi/galeri/503453-aile-7-bolum-fotograflari





Последна редакция: сб, 15 апр 2023, 15:39 от Miraland

# 27
  • Мнения: 18 675
снимки от 7 еп
ще има затопляне Heart Eyes

Heart Eyes


останалите


https://www.youtube.com/watch?v=oLCrXk3usNo&t=1s

# 28
  • AMS
  • Мнения: 6 444

Привет, мили дружки!!!
Айрре, благодаря за новата тема!!!
Благодаря за превода на епизода на
Галка, Фенка, Алиннка, Айррето и Еванджелин!!!
Благодаря за всички преводи, новости и коментари!!!
Честити да е Башак!!!
Здрав и щастлив да расте Курт Ефе!!!
Дружки, карам жесток грип.
Пикът премина, но ... и лапито болно.
Та за това ще съм кратка.
Изгледах епизода в оригинал, прочетох ви, изгледах епизода с превод,
прочетох ви и съм съгласна с повече от коментарите ви.
Изненада ме толкова скорошното показване на Юсуф.
Това отзад с решетките на стъклото, обстановката в кабинета му.
Пак асоциации с Кръстникът.  
И друго има, но за сега два въпроса -
Наистина ли разбрахте, че Хюля стои зад стрелбата на сватбата?
Ибо даде ли писмо от Юсуф на Атила, или само показа своето?



Честита да е и новата премиера на Къванч!!!


Приятни Великденски празници!!!

Последна редакция: сб, 15 апр 2023, 16:42 от * Diva *

# 29
  • Мнения: 1 979
Здравейте!

Дива, да минава бързо и дано се възстановиш подобаващо, че РД те чака през май!
Аз не разбрах това Хюлия да е поръчала стрелбата на сватбата. Може би нещо ми убягва.

Общи условия

Активация на акаунт