Отговори
# 750
  • Мнения: 2 689
Това твърдение на важи. През предната ми бременност нямах кисилини. Дискомфорт от притискане на стомаха да, но никакви кисилини. Дъщеря ми се роди с мноооого коса, която така и не опада. Само продължи да расте и изсветля.

# 751
  • Мнения: 276
Моите киселини се облекчиха както казах и преди с омни биотик панда и по-ранно вечеряне. пия го вечер.
иначе и аз имам замаяности и понякога усещам и придърпване от вътрешната дърпане на пъпа. и аз имам задух като лежа, като съм права пък ми тежи.  приятно е, че има с кого да споделя тук. не искам да звуча като мрънкало, но наистина ми е дискомфортно през 90% от времето. Дойдохме на море, на тоя шезлонг нз как да седя, че да ми е удобно. и мъжът помага всеки път да се изправя 😁 а още е 7 ми месец!! 😁

# 752
  • Мнения: 1 409
Аз киселини нямам, но пък започнах да получавам отоци и като цяло се чувствам като плондир. Имам още 2 седмици и половина работа преди отпуска и болничен и явно от седнетето на бюро по цял ден ми се подуват краката. А се разхождам и сутрин, и вечер, и тренирам 2-3 пъти в седмицата, и се храня нисковъглехидратно. Онзи ден се разревах при фризьорката... Grinning Малко ми се струва преувеличено твърдението, че бременността е така красив период от живота на една жена, и на мен дискомфортите ми зачестяват, а има още 10-12 седмици.

# 753
  • Мнения: 700
Ral Rose, нищо вредно няма в газираната вода. Вредни са другите газирани напитки и то заради огромното количество захар и химикалите. Може да си пиеш газирана вода, колкото си поискаш.

Nomadgirl, киселините нямат общо с косата. Като цяло никой симптом няма общо с външните белези на бебето. Simple Smile

# 754
  • Мнения: 393
Аз и за повръщането съм чела същото, че бебето ще има много коса. Аз повръщах почти всеки ден по няколко пъти до петия месец, а след това ме почнаха киселините, които вероятно ще ме мъчат до края. Ако това е вярно, значи бебето трябва да се роди с мнооого коса.

# 755
  • Варна
  • Мнения: 127
И аз съм с отоци, и като цяло съм супер тромава и огромна... красотата по време на бременността определено не е изразена външно и при мен Grinning

# 756
  • Мнения: 393
Вие, момичета ли очаквате? Аз все още не съм тромава, подпухнала и с отоци, но сигурно като стане по-топло и при мен ще се появят от жегата. Засега все още изглеждам прилично и сякаш съм качила предимно на корема, макар че и той все още не е толкова голям, колкото си представях, че ще бъде в седмия месец.

# 757
  • Мнения: 1 409
Ние чакаме момиче, да. Не знам дали това има общо с отоците, ама нали уж девойките крадяли красотата на майките си по време на бременност Grinning

# 758
  • Мнения: 393
Ние чакаме момиче, да. Не знам дали това има общо с отоците, ама нали уж девойките крадяли красотата на майките си по време на бременност Grinning
Да - аз затова попитах, защото и аз така съм чела. Моята майка също казва, че е погрозняла, когато е била бременна с мен и е качила много килограми, имала е петна по лицето и т.н., а с брат ми не е била така. Може и да има нещо вярно.

# 759
  • Мнения: 276
И аз съм с момиченце, не съм качила много кг, кожата ми даже се изчисти и мислихме, че е момче поради тази причина. Според мен, ако съм погрозняла, то е от недоспиване, подуване и тн , не е бебка виновна хахаха

# 760
  • Мнения: 2 120
Много харесвани и от мен имена сте споделили за момче. Направо не знам как ще изберем едно...

Пуснах новата тема, нека да я напълним само с хубави новини. Ако искате да ви добавя на първа страница в списъчето, пишете Simple Smile

Заповядайте: https://www.bg-mamma.com/?topic=1560554.msg46506724#msg46506724

Общи условия

Активация на акаунт