Права ли съм да се дразня толкова?

  • 6 835
  • 127
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Аз пък казвам да говори и със свеки и със мъжа.

# 61
  • Мнения: 8 917
Не бих се карала - но ВИНАГИ когато е направила нещо, което не трябва бих й я молила с усмивка да не го прави - все един ден ще свикне Peace

# 62
  • Мнения: 3
Напълно си права да се дразниш. На никой не му е приятно някой да му се рави в нещата. Според мен първо трябва да убедиш съпруга си в правотата си, но в никакъв случай не му казвай че непонасяш майка му. Ако трябва изгуби си ключа и смени бравата заради това.

# 63
  • Мнения: 114
Моето мнение е да и кажеш пък ако ще да се сърди и да не ти говори.Ще и мине. Peace

# 64
  • Мнения: 1 422
Ти пък, как може да си разваляш отношенията с мъжа ти заради друг човек. Според мен директно й казваш, че не ти е приятно да влиза и да пипа, когато отсъствате. Ама с такъв смехотворен тон, не с караници. А когато сте вкъщи заключвате вратат и ключът да е отвътре - така ще звъни.

# 65
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Ама разбира се, че не може да си влиза когато си иска! Ами ако Ви намери в интимен момент  Mr. Green
Според мен и кажи, аз имах подобен проблем, първо казах НЯКОЛКО пъти на мъжът ми, ама нали мъжете са разсеяни  Mr. Green та се наложи да поповтарям! После казах и на свеки, очаквах да се дуе, ама не ...  Peace и престана да се меси, да се изтърсва неканена, или да си рови по нещата ни с оправданието, че ни помага  Crossing Arms

# 66
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
рени, дай й 4ервено и я спри! аз бях споко докато не се познавахме след голям скандал! ама от една седмица,на тукашния голям празник се оказа грешка да се сдобря и да  приема да й помагам! сега пак запо4на да ми се ка4ва, да проверява и ми дава наставления и тн! в4ера се ка4вам у нас и я заварвам да 4исти и ближе терасата и да нарежда как да съм я облизвала да няма прашинка! нищо не казах, но бях бясна  цял ден и си го казах на мъжа ми!не оби4ам скандали и забележки, но пак ще я отлюспя тотално, поне да не й давам повод да ме контролира!

# 67
  • Мнения: 920
Да, Рени, права си.
Но ? не е толкова прост. Тя го прави за добро - да ти помогне. Още повече, че живеете заедно и ти помагат за децата.
Имах същия проблем с майка ми - повярвай ми, по-трудно е. Опитах с намеци, с добро, накрая се стигна до сериозен разрив. След това се разбрахме.
Говори с нея - тихо, кротко и твърдо. На мъжа ти не му е лесно. Между чука и наковалнята.
На мен ми помогна и щастливата случайност. Ключалката се развали и се наложи да я сменя. Ех, жалко, но от фирмата дадоха само 3 ключа - за мен и за децата. Дали няма шанс и вашата да се развали Simple Smile

# 68
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Проблемът е, че не заключваме на етажите, а само външната врата на къщата. Когато казах на мъжа ми, че ще започна да заключвам, той се размърмори... това все едно ще означава, че не ги пускаме- сакън!

Ами ако Ви намери в интимен момент  Mr. Green
Така се  запознахме с нея Embarassed Разбрала, че съм при сина й и пристигна да ме види. Това, че ни завари в такъв момент изобщо не я притесни и седна да си говорим ooooh! Аз се бях наметнала с одеало, но ми идваше цялата да се скрия под него Tired Сега като идва сутрин или вечер говори от стълбите за да чуем, че идва Confused

# 69
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Така се  запознахме с нея Embarassed Разбрала, че съм при сина й и пристигна да ме види. Това, че ни завари в такъв момент изобщо не я притесни и седна да си говорим ooooh! Аз се бях наметнала с одеало, но ми идваше цялата да се скрия под него Tired Сега като идва сутрин или вечер говори от стълбите за да чуем, че идва Confused

Леле, ужас... #Crazy

Дано успееш да стигнеш до някакви единомислие с мъжа ти (т.е. той да започне да влиза на честотите на твоите мисли Wink), понеже свекърва ти изглежда трудно нещо или някой може да я притесни / промени...

# 70
  • Мнения: 3 268
Ти пък, как може да си разваляш отношенията с мъжа ти заради друг човек. Според мен директно й казваш, че не ти е приятно да влиза и да пипа, когато отсъствате. Ама с такъв смехотворен тон, не с караници. А когато сте вкъщи заключвате вратат и ключът да е отвътре - така ще звъни.
Да,но тогава мъжът й ще застане зад майка си и тогава Рени ще има проблем.Затова първо трябва да реши проблема с него и да стигнат до консенсус.Тази къща явно е семейна собствености затова и мъжът й е малко в особено положение-хем съм си у нас,хем не съм.

# 71
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.......... Сега като идва сутрин или вечер говори от стълбите за да чуем, че идва Confused

  Ами ако ви се прииска по обедно време  Rolling Eyes

  Рени, слагай ключ, няма друг начин. Без бури и скандали няма да мине, но поне ще си осигуриш спокойствието. Който ще се сърди - ще му мине.

# 72
  • Linz
  • Мнения: 11 619
.......... Сега като идва сутрин или вечер говори от стълбите за да чуем, че идва Confused

  Ами ако ви се прииска по обедно време  Rolling Eyes

Няма начин, съобразяваме се (от 2 год. пак се оказахме под един покрив с тях и забравихме за този "лукс") Confused
Чакам пак някоя издънка и ще подхвана темата вкъщи Thinking

# 73
  • Мнения: 5 103
Не знам как го позволяваш- вмешателство де, няма ли как да живеете  различни къщи newsm78

# 74
  • Мнения: 2 587
Права си да се дразниш.Имах същият проблем с моята свекърва,търпях,търпях и накрая се изпокарахме.Сърди ми се известно време,но й мина и пак започна постаро му.Тогава деиствах малко курвенската.Като му потрябва нещо на моят мъж и не може да го намери го пращах при майка му с думите"Нали тя подрежда и в нашата къща".А тя наистина подреждаше но не помнеше кое къде,и след като мъжът ми на няколко пъти не откриваше това което търсеше й се скара,като я предупреди че ако не престане ще започне да заключва.И сега вече се заключваме  Mr. Green Само че сме в отделни къщи и има възможност.

Общи условия

Активация на акаунт