ОКТОМВРИйче мъничко в коремчето расте, очакваме пола да се разбере 💓👶💙"

  • 29 973
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 117
Само ние ли правим колкото си правехме преди🤔 Момичета,ако нямате “проблемна бременност” и нямате изрична забрана- не се лишавайте от това,на бебето нищо му няма.Не говоря за някакви креватни гимнастики и маратони,ама то си е човещинка🫣

# 31
  • Мнения: 15
Ние също от самото начало на бременноста ми си правим секс, смисъл след консултация с АГ, тъй като ми е първа бременност и нямах представа позволено ли е, не е ли.. вредно и т.н.
Тя също потвърди, че няма никакъв проблем освен ако нещо с бременноста не е ок.
Не, че правенето е както преди, много по-рядко. Просто нямам кой знае какво желание и не се чувствам добре особено вечер. До сега съм повърнала само два пъти, но вечер съм имала винаги най-големи позиви ..
чувствам се подута .. и да не забравям главоболието, което ме измъчва през ден 😞

# 32
  • Мнения: 297
Аз още съм със сериозни неразположения сутрин и зверска умора вечер, след работа, уикендите не мога да компенсирам липсите на енергия и в общи линии - не ставам за любовни изживявания. ММ проявява разбиране, но на мен ми е гузно. И все пак - не знам дали ако се впуснем в ласки, дали няма да стане измъчено и в общи линии чакам да отмине кофти периодът.😅

За последно тази сутрин бях с повръщане, а утре влизам в 15 г.с. Не съм качила и 100 грама, но пък коремчето ми започна да расте видимо, особено вечер. ☺

# 33
  • Мнения: 70
Момичета, имам един по - деликатен въпрос и той е сънувате ли? Аз доста често сънувам и то един път нещо гадно, другия път еротичен сън, но май еротичните сънища преобладават😂
От както разбрах за бременността спряхме да сме интимни, мъжа си остава задоволен, а мен кучета ме яли😆 Знам, че бременността си върви добре, но все още ме е страх. Някоя престраши ли се вече или всички ще чакаме да минат деветте месеца?😆

Аз сънувам по няколко различни съня на вечер-тъжни, весели(скоро плаках на сън, защото беше свършила бисквитената торта 🤷🏻‍♀️), често еротични, страшни и т.н.т. Е не всяка вечер да минавам през всички "жанрове", но със сигурност по няколко сънища имам.
Относно секса не правихме до около 10г.с. ама аз не издържам и ставам нервна и си правим по около 2,3 пъти в седмицата.😅

# 34
  • Мнения: 164
И ние до сега чат пат си правим секс, но ако при мен има желание, защото и на нас не ни се иска измъчена работа. Малко е егоистично, но мъжът ми не се оплаква.
Но до сега не е било много често защото на мен ми идва музата по нощите или много рано сутрин и не мога да го събудя Grinning
Той пък основно вечер е на линия, а аз лягам рано от умора.

А еротичните сънища бяха основно в началото, много им се кефех Joy

Другите ми сънища са много безсмислени.
Но имах един страшен, че губя бебето, точно преди да прокървя миналата седмица. Направо си изкарах акъла Confounded

# 35
  • Мнения: 25
Моят мъж мрънка. От време на време чувам някакво мърморене под нос, че това не било живот или "Ти дори не си попитала" 😩. Доста време се въздържахме заради полипа и защото мен ме е страх. Вече съм в 16та седмица и вчера дадох зелена светлина, но по два пъти в седмицата смятам, че е добро решение. АГ не е против, но пък първата, при която ходих за установяване на бременността забрани. Нямаше проблем. А за сънищата - сънувам. Но в началото май беше доста по активно. И еротичните сънища се появяват от време на време 😁

# 36
  • Мнения: 17
И аз сънувам много и то предимно еротични или страшни сънища. Никога преди това не съм имала еротични сънища, но сигурно е защото и ние не сме правили секс откакто разбрах, че съм бременна. В началото на бременността всичките ми сънища бяха толкова реални, че през деня се питах, дали случката е реална или е от сън 🤯

# 37
  • Мнения: 31
Здравейте момичета! Следя ви от началото, но все не смеех да се включа. Това ми е втора бременност, имам едно момче на 6г. Вече съм в 12г.с., днес бях на първата фетална морфология, казаха че всичко с бебето е наред, и 80% момче 💙. И реших, че е време да се запиша и аз в темата 🙂.
За сънищата и аз много сънувам и все са много реални. За секса - не бяхме правили от началото на бременността, и преди 10 дни реших, че е време и 2 дни след това прокървих. Не казаха дали е от това, но плацентата е още много ниско и пак сме с въздържание.

# 38
  • Мнения: 106
Аз и преди много сънувах, обаче сега са едни сънища, хем повечето пъти страшни глупости, хем толкова наситени с емоции, че почти всяка сутрин се стряскам.

# 39
  • Мнения: 25
Здравейте момичета,
На мен тепърва ми предстои да направя фетална морфология, тъй като ранната я пропуснах. Мисля да я направя в майчин дом, поради това, че там ми се води женската консултация. Тъй като съм е 16 г.с и няколко дни, дали ще може я направя сега или трябва да изчакам?
И малко по-различен въпрос, защото не намирам тема, в която бих могла да се включа, ще сключим с таткото брак, как трябва да уведомя работодателя, може ли с удостоверение от общината с вече актуалните имена, тъй като не ми се иска да си давам чак свидетелството за сключен брак.
Много ще съм Ви благодарна да отговорите ❤
А по повод сънищата, в началото бяха много откачени, сега пак си сънувам, но се нормализираха.

# 40
  • Мнения: 2 621
По повод брака-след сключването има срок 1 месец да си подновиш личната карта.Така, че като я смениш с новата, ще дадеш на работодателя копие и готово.
За феталната-втората се прави 18-23 г.с ппц.Така, че записвай си час така или иначе докато ти дадат ще стане време 😃

# 41
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 345
Те ТРЗ ще си видят в НОИ инфото, няма нужда от специално уведомление. Ако трябва устно за смяна на баджове или друго, в случай че има такива.

# 42
  • Мнения: 319
Момичета,
Мога ли да пия червена боровинка?
Сагата с моята урина продължава Grinning
Имам урати и от там постоянното чувство, че ми се пишка.
АГ каза, че всичко е наред и ще се видим на 3 май, ама аз патката пак не питах дали мога да пия нещо освен вода.

# 43
  • Мнения: 1 858
Момичета,
Мога ли да пия червена боровинка?
Сагата с моята урина продължава Grinning
Имам урати и от там постоянното чувство, че ми се пишка.
АГ каза, че всичко е наред и ще се видим на 3 май, ама аз патката пак не питах дали мога да пия нещо освен вода.

Мисля, че може. Уточнявам, че и аз не съм питала АГ, но намерих листовките на някои препарати с червена боровинка и пишеше, че може да се приемат от бременни. Имам Уринал от преди и пия от два дни, че и аз не мога да изляза от тоалетната...
Аз имах малко количество бактерии и ми изписаха Монурал 2 прахчета през 7 дни, снощи изпих второто и днес сякаш е малко по-добре.

# 44
  • Мнения: 25
По повод брака-след сключването има срок 1 месец да си подновиш личната карта.Така, че като я смениш с новата, ще дадеш на работодателя копие и готово.
За феталната-втората се прави 18-23 г.с ппц.Така, че записвай си час така или иначе докато ти дадат ще стане време 😃

Много, много благодаря ❤

Общи условия

Активация на акаунт