За розовата вода

  • 143 650
  • 420
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 160
тъкмо се чудех къде да споделя поизтупаното от праха старо добро впечатление от розовата вода...преди няколко дни забелязвайки,че лосиона ми за почистване на околоочен грим за пореден път е привършване,бях пред дилемата дали да повторя стария,да търся нов или...и изведнъж се сетих за една евентуално добра алтернатива,за която четох скоро.
  "Това е натурален двуфазен продукт от жожоба и розова вода. Две чудесни съставки - уникалното масло и най-добрата флорална вода са обединени в едно. Така те могат да отстранят всеки грим и макиаж, независимо дали те са водо- или маслоустойчиви! Почиства деликатно кожата в дълбочина, отстранява замърсяванията. Не дразни очите, а жожобата нежно подхранва миглите. Осигурява на кожата свежест и комфорт. Преди употреба енергично се разклаща!"-това е описанието на фабричния такъв продукт,по чиито способ реших да действам и аз!!!
Реших да пробвам нещо,ама наистина натурално и то взе,че свърши-поне на мен-идеална работа!!!това е споменатия тук в много стари постове лосион за почистване на грим-масло от жожоба и розова вода.като по съвет на фармацевтката го смесих в съотношение 1:5.И "ООО ЧУДО",дори и силно напластената спирала се почисти без много търкане с 2 тампончета...чудех се да вярвам ли,но сама виждах резултата.действието и на двете съставки даже поотделно като последваща нощна грижа се оказа чудесно.измиване с неутрален продукт,тонизиране само с р.вода и вместо нощен крем 5 капки от маслото.а на сутринта кожата ми толкова бистра,че тутакси взех решението голяма част от арсенала за поддържане на лицето да го прехвъля в темите за размяна..
  и такааа...малко дълъг пост се получи,надявам се да ме извините и все пак ще съм доволна,ако моят опит ви помогне...

Абсолютно подкрепям мнението! Правила съм си лосион с розова вода и кайсиево масло, обаче...Перфектно почиства кожата от замърсявания и грим...Но! Подпухват ми клепачите! Вероятно не съм спазила съотношението, "на око" слагах и може би затова.
Последната ми розова вода беше на Биофреш, но я изхвърлих пълна...Миришеше ми странно - на къдрин...Сега ще си купя друга. Или може би направо спрей!

За премахване на лунички знам, че ягодите помагат - като се маже лицето с тях...Не знам доколко е ефективно, поне така съм чела...Друго - на Боди-Д имат избелваща серия...Може да се пробва с някой техен продукт. Аз си взех матиращ крем и мултиактивен серум от серията Пирин Дрийм и съм възхитена просто! Особено от серума...Мимическите бръчки са някак по-изгладени...

# 361
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Много се радвам,че има и други фенки на нат.продукти като мен  smile3525.това са линковете на информацията,по която се водих в търсене на желания двуфазен естествен продукт.пък другите рецепти и идеи добавях после.и мисля,че тези масла за мен са най-добри,а розовата вода я сменям.при мен има видим ефект-най-вече по преценка на домашните ми "критици",от режима,който сама си съставих и спазвам от 10 дни.уморих се от ползване и отчайване от почти всякакъв клас бяла козметика Twisted Evil.включих разбира се и чудодейната поне за мен маска с хума и любимата ни розова вода с разни екстри Party.аз съм с мазна кожа,но мисля,че всичко е приспособимо със съответните масла и за други типове кожа.ако се интересува някой да ми пише на лични,а пък ако има желаещи мога и тук да постна информацията  bouquet

http://www.ikarov.eu/losion-elena.html
http://www.ikarov.eu/jojoba-maslo.html
http://www.ikarov.eu/lice-shia.html

# 362
  • Мнения: 892
Irina Popova, ще бъде полезно да споделиш какво се отразява добре на мазната ти кожа, може би в темата за мазна кожа:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=708160.0;topicrefid=4
За мен лично ще бъде полезно  Hug  bouquet

Аз също съм фен на розовата вода, отразява се чудесно на чувствителната ми кожа  Peace

# 363
  • Sofia
  • Мнения: 26 643
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose може ли да се приготви в домашни условия,някоя от вас пробвала ли е или е трудно....

# 364
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose може ли да се приготви в домашни условия,някоя от вас пробвала ли е или е трудно....
За кое по-точно питаш newsm78?????

# 365
  • Sofia
  • Мнения: 26 643
за розова вода Wink

# 366
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Ако ти се занимава-пробвай се!!!!Друго няма да кажа като отговор на въпроса ти!Аз предпочитам да си купя хубава,готова на доказана марка Peace

# 367
  • Sofia
  • Мнения: 26 643
не се отварят....но аз си намерих рецепти,едната е трудоемка,по-лесната ще пробвам...

Иначе до сега съм си купувала и ще купувам,но ми е интересно дали нещо ще се получи от опита ми...

На дъщеря ми добре се отразява на акнето,а на мен ми харесва за освежаване на лицето и шията,особено през лятото

# 368
  • Мнения: 33
тъкмо се чудех къде да споделя поизтупаното от праха старо добро впечатление от розовата вода...преди няколко дни забелязвайки,че лосиона ми за почистване на околоочен грим за пореден път е привършване,бях пред дилемата дали да повторя стария,да търся нов или...и изведнъж се сетих за една евентуално добра алтернатива,за която четох скоро.
  "Това е натурален двуфазен продукт от жожоба и розова вода. Две чудесни съставки - уникалното масло и най-добрата флорална вода са обединени в едно. Така те могат да отстранят всеки грим и макиаж, независимо дали те са водо- или маслоустойчиви! Почиства деликатно кожата в дълбочина, отстранява замърсяванията. Не дразни очите, а жожобата нежно подхранва миглите. Осигурява на кожата свежест и комфорт. Преди употреба енергично се разклаща!"-това е описанието на фабричния такъв продукт,по чиито способ реших да действам и аз!!!
Реших да пробвам нещо,ама наистина натурално и то взе,че свърши-поне на мен-идеална работа!!!това е споменатия тук в много стари постове лосион за почистване на грим-масло от жожоба и розова вода.като по съвет на фармацевтката го смесих в съотношение 1:5.И "ООО ЧУДО",дори и силно напластената спирала се почисти без много търкане с 2 тампончета...чудех се да вярвам ли,но сама виждах резултата.действието и на двете съставки даже поотделно като последваща нощна грижа се оказа чудесно.измиване с неутрален продукт,тонизиране само с р.вода и вместо нощен крем 5 капки от маслото.а на сутринта кожата ми толкова бистра,че тутакси взех решението голяма част от арсенала за поддържане на лицето да го прехвъля в темите за размяна..
  и такааа...малко дълъг пост се получи,надявам се да ме извините и все пак ще съм доволна,ако моят опит ви помогне...

Абсолютно подкрепям мнението! Правила съм си лосион с розова вода и кайсиево масло, обаче...Перфектно почиства кожата от замърсявания и грим...Но! Подпухват ми клепачите! Вероятно не съм спазила съотношението, "на око" слагах и може би затова.
Последната ми розова вода беше на Биофреш, но я изхвърлих пълна...Миришеше ми странно - на къдрин...Сега ще си купя друга. Или може би направо спрей!

За премахване на лунички знам, че ягодите помагат - като се маже лицето с тях...Не знам доколко е ефективно, поне така съм чела...Друго - на Боди-Д имат избелваща серия...Може да се пробва с някой техен продукт. Аз си взех матиращ крем и мултиактивен серум от серията Пирин Дрийм и съм възхитена просто! Особено от серума...Мимическите бръчки са някак по-изгладени...

Артемида, коя вода на биофреш си ползвала? Аз си купих тяхна от серията Rose of Bulgaria (реално най- евтината им, която пък е супер) и съм доволна от водата, а и флаконът от 230 мл е мн. удобен. До сега не бях ползвала розова вода, но има разлика в свежестта на лицето ми и тя е забележима.

# 369
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Ох,откакто имам розова вода със спрей пръскам не само лицето,но и цялото тяло и сега в жегите е невероятно приятно

# 370
  • Мнения: 992
Ползвах няколко месеца розовата вода на Карлово, ето тази:
Скрит текст:

Сменях я защото прочетох тук, че на Агива била по-добра, в състава има само това уж-Rose Damascena flower aqua.

Като ми свърши обаче смятам да си взема тази от Зоя:

И лосиона с розова вода  и жожоба е просто страхотен. Втория път го направих с масло от гроздови семена и розова вода.

# 371
  • Мнения: 160
И аз тази си купих:
https://www.google.bg/search?q=biofresh+rozova+voda&client=f … arian%3B348%3B348
Хвърлих я...Имам сега една на Милва, но в състава има алкохол и ми изсушава кожата.
Ще си купя от Зоя и ще видим как ще ми се отрази.

# 372
  • Бургас
  • Мнения: 10 835
И аз сега съм с такава вода,но и моята ще пътува в кофата.Ужасна капачка.В чудо се виждам всеки път когато я отварям.Ще чакам отзиви за розовата вода от Зоя.

# 373
  • Мнения: 160
И аз сега съм с такава вода,но и моята ще пътува в кофата.Ужасна капачка.В чудо се виждам всеки път когато я отварям.Ще чакам отзиви за розовата вода от Зоя.
Доколкото знам има много доволни Simple Smile Ще си взема и с бяла роза, лайка.Предполагам, че техните са с изчистен състав, пък не са кой-знае колко по-скъпи от тези, които се продават по аптеките и магазините. Аз ще си взема от спрейчетата по 100мл, за проба Simple Smile

# 374
  • При децата ми
  • Мнения: 6 173
И аз сега съм с такава вода,но и моята ще пътува в кофата.Ужасна капачка.В чудо се виждам всеки път когато я отварям.Ще чакам отзиви за розовата вода от Зоя.
Доколкото знам има много доволни Simple Smile Ще си взема и с бяла роза, лайка.Предполагам, че техните са с изчистен състав, пък не са кой-знае колко по-скъпи от тези, които се продават по аптеките и магазините. Аз ще си взема от спрейчетата по 100мл, за проба Simple Smile

Аз съм от доволните от тази вода! Купувам я за трети или четвърти път. Състава е изчистен и цената ме устройва напълно! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт