Разширени вени- кой, как се бори с проблема? - тема 4

  • 13 827
  • 173
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 13
Момичета,  някой с минифлебектомия? И да е имал подутина на някоя от дупчиците. При мен на една е подуто, одебелено и леко болезнено.


Нямам подутини, нито болка. Минаха почти 3 седмици - от мини флебектомията. Почти нямам синини . Само от слеротерапията още вените ми са по тъмни.... дано скоро минат, станаха твърди ...

Последна редакция: пн, 08 апр 2024, 23:56 от RRaadosstt

# 166
  • Мнения: 118
Момичета,  някой с минифлебектомия? И да е имал подутина на някоя от дупчиците. При мен на една е подуто, одебелено и леко болезнено.


Нямам подутини, нито болка. Минаха почти 3 седмици - от мини флебектомията. Почти нямам синини . Само от слеротерапията още вените ми са по тъмни.... дано скоро минат, станаха твърди ...
Здравейте,  след колко време махнахте лепенките и се къпахте свободно. Аз увивам с фолио крака, днес е девети ден от флебектомията.

# 167
  • Мнения: 13
Момичета,  някой с минифлебектомия? И да е имал подутина на някоя от дупчиците. При мен на една е подуто, одебелено и леко болезнено.


Нямам подутини, нито болка. Минаха почти 3 седмици - от мини флебектомията. Почти нямам синини . Само от слеротерапията още вените ми са по тъмни.... дано скоро минат, станаха твърди ...
Здравейте,  след колко време махнахте лепенките и се къпахте свободно. Аз увивам с фолио крака, днес е девети ден от флебектомията.


На 7 ден ми ги магнаха. След 7ми ден веднага се изкъпах. Има големи лепенки в аптеката с водна защита. С тях се къпах от ден 2. Не пропускат и са страхотни. Кога ще ви ги махат знаете ли ?

# 168
  • Мнения: 38
Здравейте! Аз също съм след лазерна аблация и минифлебектомия преди месец и половина. Интересуваме кога тенът на третирането вени се изравнява с останалата част (стоят леко кафяви)

# 169
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
Ще избледнеят.

Някой да е мазал вени или спукани капиляри с Йодасепт или друго подобно мазило с йод?
Гледам в нета разни клипчета,че помагало 🤔

# 170
  • София
  • Мнения: 1 365
Утре съм на доплер за пръв път. Нужна ли е някаква специална подготовка? Предполагам не трябва да мажа краката с нищо.

# 171
# 172
  • Мнения: 1
Здравейте! Отскоро имам проблем с вените и ми изписаха компресионни чорапи, останах доволна от ефекта, изчезва ми боката, отока,..но имам някакъв проблем и мисля че е от тях...започнах да чувствам задух и нещо като налягане в главата в сърцето...и сега не ги нося...трябва да питам лекаря какво се случва
Някой имал ли е подобни усещания като ги сложи? Благодаря😊

# 173
  • Мнения: 211
Здравейте!
Другия месец ще ми правят склеротерапия, а 6 дни след това имам кратко служебно пътуване. Ще мога ли да шофирам?
Ще попитам и лекаря при първа възможност, но ако някой може да сподели личен опит, ще съм благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт