След Коледа е тук и Новата Година, за всекиго от нас МАРТенче ще има!

  • 17 189
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 467
Аз да се оплача, вече два дни обикаляме да търсим количка и се оказва, че в нашия град точно на едно място има Quinny и то не модела, който ние искаме. Да не говорим, че мястото е Premaman, където по подразбиране са надути цените- 1410 лв. струва Quinny Buzz единствено с чанта и чувалче, като едва ли не изкарват че дори дъждобрана трябва да си платим /води се екстра към количката, а навсякъде пише, че количката се доставя с него/. Остава ми поне резервен вариант кумувете на майкини, които държат най- големия магазин за такива неща тук да се навият да ми поръчат това което искам, или минаваме на вариант Чико триколка с кошче за кола.

Това си е направо обир Stop

# 76
  • Мнения: 1 467
morgause, на първата снимка e Pliko P3 Nacked Modular System, тя включва и трите части в цената си, плюс чантата. Втората мисля, че е Pramette, на която й се обръща летния кош. Аз говоря за друг вариант, при койto летния кош не се сваля, а столчето и зимният кош се монтират върху него. Съответно и се купуват отделно.
Ето това е първата (Плико П3):
http://www.linea58.it/pegperego/page.php?sid=ecdfa26ac5b57748e0c … 00000097&cl=N
А това - втората (Чентро):
http://www.linea58.it/pegperego/page.php?sid=ecdfa26ac5b57748e0c … 00000101&cl=N

Мерси за линковете, сещам се, да, имам каталога с тези колички Peace

# 77
  • Мнения: 1 232
момичета малко да се отклоня от темата за количките,но да попитам софиянки в кой Мол е магазина на Марк и Спенсър?
А пловдивчанки да питам къде се намира склада на Чиполино,но ме ориентирайте де не само като адрес ами и местоположение,щото в града се оправям ама улиците хич не ги знам.
Мини а къде е магазина на Премаман?

# 78
  • София
  • Мнения: 8 306
Аз да се оплача, вече два дни обикаляме да търсим количка и се оказва, че в нашия град точно на едно място има Quinny и то не модела, който ние искаме. Да не говорим, че мястото е Premaman, където по подразбиране са надути цените- 1410 лв. струва Quinny Buzz единствено с чанта и чувалче, като едва ли не изкарват че дори дъждобрана трябва да си платим /води се екстра към количката, а навсякъде пише, че количката се доставя с него/. Остава ми поне резервен вариант кумувете на майкини, които държат най- големия магазин за такива неща тук да се навият да ми поръчат това което искам, или минаваме на вариант Чико триколка с кошче за кола.


Вариант 1: Виж чрез наякой Интенет-магазин те имат отстъпка за големи суми и може да се окаже че ще ти я доставят на същата цена каквато е посочена.
Вариант 2: Директно с вносителите, техния магазин е Бейби нова: http://www.nn-bg.com/bg/shops.html
...може да има вариант за банков превод и да ти я доставят някак си newsm78

Магазин БЕЙБИ НОВА в този специално в събота имаше изложени поне 5-6 разцветки
София, бул. “Пушкин” бл. 34
тел. 02/955 56 21 ,
Магазин БЕЙБИ НОВА - този мисля е малък, поне под думиите на мъжа ми
София, бул. “Христо Ботев” 67 А
тел. 02/980 59 05

mini_79, в Стара Загора са посочени 3 магазина (посочения линк), които продават продуктите на Неделчев.

# 79
  • София
  • Мнения: 8 306
Бимба, ето тук има инфо за Премама: http://www.premaman.com/bg/
Марк и Спенсър е в SCC(София Сити Център) тоно по диагонал на х-л Хемус е (отстранта на НДК след музея земята и хората. Голяма цифромания ... Simple Smile

# 80
  • Мнения: 1 232
Бимба, ето тук има инфо за Премама: http://www.premaman.com/bg/
Марк и Спенсър е в SCC(София Сити Център) тоно по диагонал на х-л Хемус е (отстранта на НДК след музея земята и хората. Голяма цифромания ... Simple Smile
Grinning имаш предвид ,чее дебло като цени ли Grinning,питам заради майка ми много им е фенка,мерси за инфото  bouquetГоляма съм блейка мислех,че в Пловдив има Премама.Абе тъй и тъй съм взела да питам днес си харесах много неща в сайта на Aziz baby,пловдивските мами имате ли идея  в кой  пловдивски магазин имат техен асортимент

# 81
  • Мнения: 2 122
Мама на слънце видях и аз линковете, ама част от магазините вече даже не съществуват.
Бимба, магазина на Премама е в Стара Загора, ако ти се идва насам да ти обяснявам. Аз там направо не искам да влизам де, ама какво да се прави като почти само там се предлагат по- качествени неща. Ще ви кажа за последната покупка- отивам и харесвам халтче, решавам че ще го взема и казвам на продавачката да ми го опакова. Цената на етикета- 59 лева. Отиваме на касата, продавачката почва да го опакова и да му сваля там защитите и хоп- етикета се обръща от другата страна и виждам цена по- ниска с 14 лева от тази на лицевата част. Питам- коя е всъщност реалната цена- ами тази си е първата, почна да мънка и да се оправдава девойката, не ме била лъжела, тя касова бележка щяла да ми даде. Ако съм искала да не го вземам. Да ама аз съм си го харесала и щом съм преценила, че мога да ги дам парите ще си ги дам обяснявам, че оставят неприятно впечатление у клиентите си и че скоро да не се надяват нещо да си купя от техния магазин  #2gunfire колкото и да ми харесват нещата там. Иначе даже клиентска карта ми се води, ама се чувстваш един такъв прецакан, защо всичко трябва да побългарят по дяволите.

# 82
  • Мнения: 924
Момичета случайно видях, че една майка продава това Куини в Продавалника: http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=24164&cat=3 Цената ми се стори доста изгодна  Wink
Зайо Супер е, че си открила лек срещу киселините. Странно е, че е люто и ти действа  newsm78 Аз не кусвам люто, така че ще продължавам да си горя всяка вечер  Cry Направо ми се плаче от гадните киселини  Confused

# 83
  • Мнения: X
Мили пухчета, аз темата за количките я преболедувах май 4-5 месец Wink Четях по цяла нощ мнения от форума, зверех се по интернет-магазините и мъкнех когото сваря тук по бебешките маркети, за да тикаме и да ми вдига количките и столчетата, та да ги пробва на тежина  Stop Накрая харесах Chicco Trio Enjoy със всичките му там кошници, котури и кошове за 850 лв- нищо пара...  Wink Разбира се, още не съм ги отделила, щото...  Rolling Eyes

Бимба, магазинът на Чиполино в Пловдив се нарича бебешка борса Вис Виталис. Намира се на бул. "Шести септември", сайта им е:
http://visvitalisbg.com/Stokova%20_borsa.html
там има и работното време.
Булевардът се намира лесно, ако идвате от София и знаете къде е Панаира: в посока от панаира към центъра /Тримонциум/, след моста на Марица, на първото голямо кръстовище със светофари завивате в ляво. И само направо. Ще минете 2-3 светофара, ще минете Била и кръговото движение, ще излезете на паваж, ще подминете местния Бриколаж и ще го видите магазина. Намира се срещу завод Чайка, в бившия Хладилник /консервен комб./, сега сградата е хотел.
Дано от толкоз обяснения е станало ясно  Wink

# 84
  • Мнения: X
P.S. Aziz baby има в магазините по главната- не мога да кажа,че съм очарована от качеството и моделите за парите, които им искат. Днес случайно попитах за едно тяхно хавлиено гащеризонче за новородено /26 лв/, намерих същата материя в по-хубав цвят, за 13.40 в друг магазин, производство на българската фирма Натали.
От тях имам вече 2 гащеризончета и ватиран комплект, също и няколко чифта шушони- супер са!
www.natali-bg.com

# 85
  • Мнения: 1 232
Мини загрях за Премама-то ама късно,много некоректно от тяхна страна подобно поведение.За идване ми се идва в Стара загора ама едва ли ще ме огрее скоро.
Уйчи благодаря за инфото,аз нещата си ги харесах от сайта,ама то на живо съвсем друго изглежда сигурно.И на мен множко ми се виждат 25 лева за едно гащирезонче-залче,на Натали добре изглеждат нещата ще се озъртам.
Аз не мисля да купувам комплект за изписване,има много ненужни неща,пък и понякога са комплектовани така както не ми харесва,я бодито,я нещо друго не е както трябва newsm78

# 86
  • София
  • Мнения: 8 306
mini_79, не се ядосвай(ако можеш). Аз им харесвам дрешките но нещо ценот 60-90 лв. за бещо което ще се облече 2-3 пъти ми се струва неразумно. Иначе иам неща които само при тях съм намирала(имат добро зареждане на Нуби, и последно се сдонихме със стъпало за малчо което ето е 2/3 от цената на О'к бейби без да им отстъпва) 

Witchie, аз харесах един сукман ана Aziz, и ако не по-малък согурно щеше да ми е първата покупка. Отделно едно оранжево гащиризонче, с много странно закопчаване на гърба. Продавачката ме светна, че това било изобретение на Чико(Т-образно, по-точно като обърнато Т), каза че Захи напоследък масово шиели за новородени такива дрешки.

rosito_m_m, нистина си пада лют хряна аз го пробвах от любопитство на връх НГ. Един от домакините на "купона" се оказа фен-кулинар на суши та той се бе подготвил и ни обясни как се ядял хрян(консервиран бе) се ядял между разлините риби за да ти оправи вкуса. 

#Cussing out #2gunfire Ужас не се нагърмяха тез хора, 1 седмица вече от НГ.

Другата ми болка от днес, много ме свиваше корема, малкия мрънка/дивя вечерта, и то проии положение че днес му осигурихме 2 излизания сутринта на Витоша, следобед до Технополис (не остана ненацъкано копче там Simple Smile, накрая се разпльока в единствената локва, много смешно беше. Казах му че ще къпем малкото прасе, а той милия повтаряше сякаш се отнася за някой съвсем друг) ... дали нямаше ефект и мерсито, с което тати го нахрани след вечеря  newsm78.

Като се замисля след 3 дни влизам в 8ми месец и шубето още повече се засилва.

# 87
  • Мнения: X
Моля ти се, Бимба, и другите мами с първо детенце: кажете ми веднъж завинаги /щото чета кво ли не  #Crazy/- тези хавлиени и поларени гащеризончета се обличат направо върху бодито, или след бодито се слагат и разни ританки, чорапи..., че тогава гащеризончето newsm78
Знам,че ви питахме и в предишна темичка, ама само като ида в някой магазин и продавачките започнат да ми изброяват кое след кое /боди, разни долни дрехи, после горни/ и ....  #Crazy newsm78 Embarassed

# 88
  • София
  • Мнения: 8 306
....- тези хавлиени и поларени гащеризончета се обличат направо върху бодито, или след бодито се слагат и разни ританки, чорапи..., че тогава гащеризончето newsm78...

ами зависи лично аз Полара нещо не го харесвам
(леле изписах почти сама цялата тема Embarassed, на всяка манджа мерудия)може и директно върху бодито ако няма копчета на крачетата, да му духа от там или ако си си в къщи.

Ако знаете какви малки бебешки сукмани и панталони имаше за възраст 0-2 месеца в м-н Бейби нова щях да падна, сукман 1 педя Simple Smileили панталонче с крачол около 7-8 см Simple Smile, е и цените бяха сладки 40-60 лв.

За Марк и Спенсър цените са върховни, нещо ми се въртят едни бодеца 3 бр. за 70-80 лв. Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 07 яну 2007, 23:27 от Мама на слънце

# 89
  • Мнения: 1 232
Моля ти се, Бимба, и другите мами с първо детенце: кажете ми веднъж завинаги /щото чета кво ли не  #Crazy/- тези хавлиени и поларени гащеризончета се обличат направо върху бодито, или след бодито се слагат и разни ританки, чорапи..., че тогава гащеризончето newsm78
Знам,че ви питахме и в предишна темичка, ама само като ида в някой магазин и продавачките започнат да ми изброяват кое след кое /боди, разни долни дрехи, после горни/ и ....  #Crazy newsm78 Embarassed
уйчи може и направо може и ританки отдолу зависи дали е студено и колко е опаковано бебето в количката,бето  големи студове като родим няма да има,ама доверяваш се на собствена преценка.най важното според мен е дрешката да е по състав повече памучна,че тия изкуственяци,не че не се напълних с плюшени гащирезони де.От вис виталис,забравих да кажа накупих някои блузки,ританки горни плюшени жилетчици такива,имат шишета памперси,но връхните им дрехи хич не струват ,а.Мама на слънце,то май мерудийките сме едни и същи ама аз много се кефя,че ви има и има с кого да си споделям,разни нещица,за беба,гледането и дрешките,че наоколо няма много с кого имам няколко приятелки но с по-големи бебенца.За скъпи бебешки дрехи  не говоря,не че не се заглеждам и може би бих купувала ако не гледах така прагматично,комплект повече от 20 лева не купувам,толкова неща имам от Вики почти нови нямат износване бебешките дрехи особено първите 6 месеца.А за Марк и Спенсър питах за дрехи за възрастни,майка ми им е върл фен и си купува от Дубай,ама сега като има и тука ще си ги посещава де, стия бодита к-т 70 лева направо ме преби Joy,е може де ако стандарта ни беше друг като цяло

Общи условия

Активация на акаунт