Новите ви книги - 23

  • 74 459
  • 754
  •   1
Отговори
# 630
  • Варна
  • Мнения: 2 039
Малко нови попълнения за дом. библиотека. ☺️

# 631
  • Вестерос
  • Мнения: 38 367
Хвърлила съм око на Анн и аз. Някое издателство я пускат в много красив тираж, но адски скъпа. Задният фон е топ! Имам ги всичките Heart Eyes

# 632
  • Мнения: 2 004
Анн я пускат Ориндж, жестока корица ❤️, ама 60лв. 😕 В тази връзка те правят ли някакви намаления през годината?

Последна редакция: ср, 03 апр 2024, 08:04 от D_e_s_i_t_o

# 633
  • Бургас
  • Мнения: 7 017
Правят, но само онлайн.

# 634
  • Мнения: 135
Анн я пускат Ориндж, жестока корица ❤, ама 60лв. 😕 В тази връзка те правят ли някакви намаления през годината?
Ох, само аз ли намирам за грозно това издание?

# 635
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 809


Дано ми хареса.

# 636
  • Мнения: 4 026
Лолита, от къде се сдоби с нея?

# 637
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 809
От книжен пазар. 57 лв...

# 638
  • Мнения: 1 643
Заболя ме от тази цена, не бих я платила. Дано ти хареса наистина.

# 639
  • Мнения: 119
Така е,но трябва да се има предвид,че е илюстровано издание и е с твърди корици.Няма как да ти е примерно 20лв.Този книга си е за хората,които колекционират такива издания.И аз не бих си я купила(макар че,бих се зарадвала много,ако се сдобия с нея по един или друг начин).Бих искала в бъдеще да мога да си позволя ,да закупя специално издание на книга... Относно самите илюстрации.На мен рисунъка много ми допада,но разбирам,защо на някои може би да не им се харесва много.Много ми приличат,на American McGee's Alice(това е видео игра).Някак си ,внасят доста зловещо настроение.П.С Аз си закупих от „ Сиела“,първите две части от поредицата.Надявам се да издадат и останалите части,а на поради някаква причина да се отказът.Писнало ми е да виждам,как някое издателство почва поредица и не я приключва.

# 640
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 809
Нито е илюстрована, нито е с твърди корици. На всичкото отгоре няма пряка реч. Напомни ми за "Слепота" на Сарамаго.  Етикетът от редовната цена си стои. 17.99. Някъде преди около 20 години.
Да,дано ми хареса. Поръчах я повлияна от вашите мнения. Това беше най-евтината цена. Сега видях,че има по по 45лв.

# 641
# 642
  • Sofia
  • Мнения: 2 529
Galya_Dimitrova, от къде купи "История на красотата"?

# 643
  • Мнения: 10 749
Ох, Ло...тази цена ме втрещи! Абсолютно спекулативна!
Трябваше да я потърсиш от библиотека. Дано да ти хареса. Не е лека за четене. Изисква спокойствие на душата, време и отдаденост. Някакъв вид самота...

# 644
  • Мнения: 1 474
Аз затова не я започнах веднага, нямам необходимата концентрация и време, за да ѝ се посветя.
Представям си я може би за през есента...

Общи условия

Активация на акаунт