С много песни и игри минаха рождените ни ДЕКЕМВРИЙСКИ дни

  • 18 016
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 493
Копирам си мнението от миналата тема за да виси тук на 1ва страница. Мира на пере също може би няма да може да дойде, но пък ще дойде една нейна приятелка Ани също с декемврийче.
Марци жалко за вас Sad

ФИНАЛЕН ВАРИАНТ ЗА ПАРТИТО
ВНИМАНИЕ ПРОЧЕТИ!!


На 06.01.2007 (събота) в Бирария Дондуковъ на бул. Дондуков N14 (ето линка в бгмапс) от 16ч. Ще има Деси (клоунката) облечена като Снежанка. Ще направи театър на малките "Житената питка" в коледен вариант. По нейните думи е мн по-интересно от Снежковците и тя ме убеди да е това. Накрая децата изяждат питката Twisted Evil или нещо такова. Накрая на купона всеки бърка в чувала и вади каквото намери. Деси поиска 50 лв, но ми се струва, че ако продължим повече от час е редно да й дадем още някакви – поне да са 60лв (ако сме доволни разбира се). Подаръците да са до 10 лв. унискес. Всеки си поръчва на място каквото си иска за ядене и пиене.

За всички, които са поръчали куклички на Шоши: днес ми писа, че Ди е болна (бронхит) и е на АБ. Ще се наложи да пропуснат партито за съжаление. Помоли ме да се свържете с нея на телефон 0889 381682 (поне от този номер ми писа) за да се разберете кой как ще си ги получи кукличките.

# 16
  • Мнения: 951
Ние тръгваме след малко,ще вземем Монка с Марто,дано поспят в колата,че Дани така се налудува с едни батковци и каки!До скоро!

# 17
  • Мнения: 951
НЕЛИИИИИИ    bouquet   bouquet   bouquet СТРАХОТНА НОВИНА!!!Ще разправяш!
Малката лейди Ди да се оправя!Дано вече е по-добре,защото нали от няколко дена е на АБ

# 18
  • Мнения: 4 195
Нели твоята бременост ми е първата хубава новина за 2007 - все така да ми върви - на такива новини. Желая ти от сърце много спокойна, много лека и много щастлива бременност - и съвсем сериозно, моля те, чакам новина че ще е момче - защото просто прекалявате с тези моми Heart Eyes Heart Eyes
Честит имен ден и на Дарата, да и е живо и здраво името и все толкова енергия да ви носи.
Още веднъж извинявайте, че днес няма да се видим, но утре във феите със сигурност.
Обичам ви и весело изкарване на купона Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 3 663
Смайлито, честитоооо!
Най-хубавата и лека бременност ти желая!    bouquet

# 20
  • Мнения: 166
Първо да честитя на Смайли голямата новина!
ЧЕСТИТО, НЕЛИ, ЛЕКА И БЕЗПРОБЛЕМНА И ЕДНО СЛАДКИШЧЕ ЧАКАМЕ СЛЕД СЕДЕМ МЕСЕЦА!
ЗДРАВИЧКА И ВЕСЕЛКА С ИМЕТО СИ ДА Е МАЛКАТА ДАРА! МНОГО УСМИВКИ ВИ ЖЕЛАЯ И НА ДВЕЧКИТЕ!

Ще ме прощавате за закъснението /мислех, че партито е от 17.00часа  Embarassed/.
Пожелавам щур купон и весели игри на нашите Декемврийчета! Мамите също да се забавляват покрай бонбоните си!
Честито на патерица на порасналия Марки! Здраво и весело да расте мъжлето!
Фъстъчке, наистина това е била Катето! Ще ти дърпам ушите, че си го крила досега това красиво дете! Hug

# 21
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Прибрахме се към 21ч, съвсем нормално. Вики слушка много в автобуса, не заспа защото беше много превъзбудена, но не спря да ми приказва за Снежанката и  Дарата, Катето, Габи, Ванеска, Мая и Марто. Явно те са и направили най-силно впечатление.
Аз също изкарах страхотно, радвам се че се запознах с всички вас. Laughing
И изобщо не съжалявам за решението си да тръгнем самички с автобуса. Laughing

# 22
  • Мнения: 558
Привет и от нас,
Марси, така и не успяхме да се запознаем... В тази малка лудница, която настана, не успяхме май много да се видим и поговорим, жалко но иначе беше хубаво да се съберем!
Смайли, в суматохата забравих да честитя именния ден на Дарата, така че честито тук, много лека бременност желая и прекрасно бебче!
Ванилийка, и с теб не успяхме да се запознаем лично, добре че поне те разпознах от снимките!Още веднъж сори за напоритостта на Марк към часовника..
Тук качих снимките, които успях да направя днес, има и един албум от 3.01- няколко снимки от обедното парти вкъщи и от следобедното парти на Катето, които си дръпнах от нейните.
http://www.snimka.bg/profile.php
Хайде, чакаме ви утре на партито на Ванеска и Марк!

# 23
  • Мнения: 203
НЕЛИ Heart Eyes Честито мила, ей сега влезнах и видях..... Боже, много се радвам за вас!!!  Hug Ако знаех днес щях поне да те прегърна и да ти честитя....
Желая ти най-силно живо и здраво бебче на есен:) Лека бременност и всичко да е наред покрай вас. Поздрави на Румен от нас:)

# 24
  • София
  • Мнения: 3 663
И Виктор се превъзбуди, страхотен рев му дръпна като се прибрахме. Поне бързо заспа, спи вече 3 часа.

Виктория, албума не се отваря.

# 25
  • Мнения: 6 390
Хайде пишете още  Hug чета с голямо вълнение такива постинги като последните  Wink Hug
Толкова се радвам за децата, и благородно  ви завиждам за днес  Blush Hug Hug Hug
И снимкиииииии

# 26
  • София
  • Мнения: 3 663
А, да ooooh!

Много се радвам, че се запознах наживо с Марси, Минимо и Ванилийка. Страхотни сте, а децата са малки бижута  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 772
Раичке, аз прибрах една зелена палка (?) за ксилофон, мисля, че е от вашия подарък, да знаеш, ще я нося утре, ако ще можете да дойдете!

И аз съм много доволна от паритто, щастлива съм, че се запознахме и с доста нови декемврийчета, за които само бяхме слушали, макар че наистина и аз не успях изобщо достатъчно да си поговоря с повечето от мамите...ето, напр. на пловдивската компания не успях почти никакво внимание да обърна, ама, Юле и Мони, надявам се вие (а и всички де) да сте доволни и да сте се прибрали благополучно!
Юле, кажи наистина как се развива твоят племенник? има ли си вече име? той в пловдив ли е? ти успя ли да го видиш вече?
Мони, а Яна как прие факта, че не идва с вас? може би вече й харесва да се откъсва от мама някой път, дори да остава при други роднини?

И, разбира се, много тенкс отново на организаторките ни бременелки Янче и Смайли!!! Следващия път да успеят да съберат два пъти повече декемврийчета!  Laughing

Ели, ето специално за теб, пълен списък на присъствалите дечковци (снимки след малко) в азбучен ред:
Борко (+бебе Калоян)
Ванеса
Виктор (на Аса)
Виктория (на Чоча)
Виктория (на Марци)
Габи
Дани
Дара
Диана (на Елена_мл)
Катето
Марк
Марто
Мая
Мира (на Магс)
Рая (на Изкушение)
Сава
май това бяха...

ЧИД и на ЛС на Ангелчето! и на всички други именици, ако имате такива около себе си!

Последна редакция: сб, 06 яну 2007, 23:10 от Маймунка

# 28
  • Мнения: 6 390
На мен пак не ми се отварят снимките  newsm78 на Рали този път  Blush

# 29
  • Мнения: 772
Eli, и на мен не ми се отварят снимките на Пали...
но и аз качих 10-ина - за най-нетърпеливите, докато се появят по-майсторските, че нашите нещо не отразяват толкова достойно събитието... имаме и още някои, но съм доста уморена сега.
Ето линк, кажете, ако не става:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=92605

Общи условия

Активация на акаунт