С много песни и игри минаха рождените ни ДЕКЕМВРИЙСКИ дни

  • 18 013
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
отново
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВАНЕСА


ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ДАРА
ЛЕКА БРЕМЕННОСТ НА НЕЛИ
/съжалявам че пропуснах да ви поздравя вчера/


Момичета Габи изкара много добре и вчера и днес и искаше да се връщаме пак с баба на същите места.
Може ли да ви помоля да ми пратите на мейла снимките с Габи
grigorova_d@mail.bg или desi@rkv.bg

Ванилийка от нас е часовника, много се радвам че ви е харесал.

# 46
  • Мнения: 951
Деска,пратих ти малко снимки...Още веднъж благодарим за добрия избор на подаръка!Супер е!

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=92847   тук съм качила малко снимки

# 47
  • Мнения: 203
Ох, сега сядам след като малките спят и почвам.
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ЙОАНА  bouquet

Благодаря за пожеланията на Калоянче! За награда го оставих да реве цяла вечер на баща му.

Първо на Ванеска и Марк партито беше много хубаво , пак имаше театър, тортите бяха феноменални. Ние си тръгнахме рано за съжаление , защото Калин беше на работа от 8 и в 7 трябваше да върна колата....

ето тук почна моя екшън, защото като паркирах нямаше толкова много коли, но като излизах бяха гъз до гъз, и аз патицата му с патиците що не извиках някой , ами почнах да въртя та нищо не стана освен , че ударих предния мигач у една кола , ако е вашата свиркайте. Embarassed, на нея обаче видим нищо й нямаше. Беше тъмно , бързах, дете ми говореше постянно и...испаднах в паника...КРИСКА БЛАГОДАРЯ ТИ ЧЕ ДОЙДЕ да те прегърна, прибрах се благополучно.  Едни момчета ми помогнаха много. Прибрах се вкъщи Калоян го чувам как плаче от асансьора, Калин закъснява с половин час и още не знае , че ....та така...


Вчера беше една готина лудница , да. Благодаря на организаторките за труда  bouquet Но трябва да измислим нещо, че да може да се видим повече, да си поприказваме. Като да ги вържем за парното например.... Wink

Марси, много ми беше приятно да се запознаем, много сте сладки и двете. Много смела постъпка да тръгнете с автобуса сами Heart Eyes Извиявай , че нарекох Вики , "Марси", но за момент ми изчезна от акъла...

Ванилийка поздравявам те за снимките, много рядко се е случало някоя от нас да направи такива хубави, фокусирани и непринудени снимки, давай още, ти снима много. Микрофона не е наш, ние просто го бяхме довлякли от някъде, мисля че върви към йониката.

# 48
  • Мнения: 6 390
Супееер снимки  Party
Ванилке,
ама на бузанчо как му подържате така бузките ми кажи  Heart Eyes Hug направо да го схрускаш  Grinning Hug

Аз съм още и на онази тема за снимките, в гугъла като напишете - момче и търсите снимки - на първа стр. най долу моля се загледайте, и на 3.стр има доста форумски деца
http://images.google.it/images?q=%D0%BC%D0%BE%D0%BC%D1%87%D0%B5& … ;start=0&sa=N

# 49
  • Мнения: 987
честит рожден ден на ванеса. здраве , усмивки и весело детство.   bdbaloni   Tada

честит имен ден и на батко калоян , на бебе калоян и на йо.    baloni

ние с марто сьщо сме много доволни от срещата. янче , нелка , благодарим ви за добре подготвената пограма   lovekiss  театьрьт наистина беше супер и аз си погледах с удоволствие.
много сьм доволна , че се видях с тези, които познавах вече и с се запознах , с марси и вики ; фастьче и катето - голяма чаровница ; виктория - макар и да не се запознахме официално  Laughing ; аса и виктор;магс и мирка; много сьжалявам , че шоши и ди не можаха да дойдат  Sad надявам се да са добре вече и да се видим другият пьт като идват.
раичка, калоян е супер сладьк   smile3504 ( пу-пу ) . марто само за него ми говори тези дни....прати си моля те адреса , за да му пратя разни бебешки играчки от мартин....
да не забравя , да кажа , че бременните ни янче и деси изглеждаха чудесно ( нелка и ти сьщо - ама още не те вьзприемам като бременееща без коремчето  Embarassed Embarassed Embarassed).
юле, влакьт е трепач. мартин даже спа с него вечерта . от кьде е. сигурно има и други готини неща там...обади се за по кафе тези дни - дават го готино времето. мерси още ведньж и за возенето. мартин беше толкова впечатлен от джипа , че вчера не искаше да се качва на пежото... Mr. Green  тьрсеше си джипа  Joy . прати ми снимките и от РД. на дани ( monika_vasileva   SKYPE ми е това) .
аз този пьт не правих никакви снимки  Embarassed ( 2-3 само) .нещо хич не ми беше снимаческо... Embarassed
права е юлето , че не можахме хич да се видим с тези деца....предлагам другият пьт да се сьберем без деца и мьже , та да може да си побьбрим.... lalalala
неви, не се притеснявай за яна. тя даже ми се разсьрди , че ще трьгвам чак в 14 часа. искаше още от сутринта да ме натири   newsm62  имали програма с баща и.....за вьршене....бе иска да е по самостоятелна вече и сама да взема решения за нещата , които и се случват. ехххх, порасна малкото ми момиченце. малко ми е странно , че почва да се отделя от мене. купих си една книга точно за това - как да оставим децата да пораснат...все се мьча да си спомня как сьм се чуствала на нейната вьзраст и какво не ми е харесвало в постьпките на родителите ми. надявам се , че ще се справя достойно с този преход на порастването...
Ели, направо ме разби с темата за снимките.... newsm12   наистина не знаеш кой " дебне" из пространството и какво се случва сьс снимките ти и с изказванията ти. наистина е малко страшничко.

Последна редакция: пн, 08 яну 2007, 16:36 от minimo

# 50
  • София
  • Мнения: 938
Мили момичета, сърдечно ви благодаря за поздравленията и за това, че дойдохте на рожденния ден. Благодарим за прекрасните подаръци, Ванеса ще ги получава на части  Wink

Бързам да кажа, че снимки от новогодишния купон имам много, ще ги кача утре, както и тези от рожденния ден. Моля също и тези, които снимаха на рожденния ден на Марк и Ванеса да дадат линкове!!!

Ще се включа по-късно пак!

Благодаря още веднъж и се извинявам на мамите и татковците, на които не успях да обърна внимание, толкова бях зашеметена!

# 51
  • Мнения: 6 390
 Хванала съм се в момента да си правя целия албум в Мултиплай личен. И решх да видя кой ме е посещавал последно. Някакъв. Не го познавам. Всички снимки в неговата страница са на сексуална тематика, но погледнете товаSick Май ще изтия абсолютно всичката информация там. Егати болните мозъци.  #2gunfire

# 52
  • София
  • Мнения: 1 062
Привет на всички!

Благодаря ви за пожеланията.

На всички пропуснати - честито!

Ще се включа по-късно с подробности.

# 53
  • Мнения: 2 567
За много години, момичета! Да сте живи и здрави всички в семейството!  Hug
Аз днес от вече съм с нет  Grinning
Още сме болни и двете с Диана, днес ще я водя пак на лекар, дано отминава вече. Съжалявам, че не можахме да дойдем на купона на 6ти. Дано все пак оздравеем преди да тръгнем и да се видим. Съжалявам и, че не получихте всички навреме кукличките... Confused
Отивам да чета какво сте изписали  Hug

# 54
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Шоши вие до кога сте в София? Аз се притеснявам, че ти дължа пари иначе кукличките имам кога да ги подаря.

# 55
  • Мнения: 2 567
Ох, за парите изобщо никой да не се притеснява, по-скоро на мен ми е съвестно ако съм ви провалила коледните и новогодишните подаръци на малчуганите  Cry
Не знам докога сме тук, може би докъм 20.01.

Ауууууу, видях една хубава лентичка, Смайли, добре дошла в отбора, МНОГО се радвам!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Айде, друг няма ли да се престраши?  Wink

# 56
  • Мнения: 1 704
Цвети, аз ще се престраша когато Мира тръгне на училище   Mr. Green
А иначе сериозно – от толкова приказки за бременност и раждане цяла нощ сънувах че съм бременна, ама толкова реално ми беше, че се стреснах и се събудих със сърцебиене като видях двете чертички и опулените очички на бъдещия татко hahaha

И на нас много ни хареса на партито вчера  Heart Eyes След екшъна, който ми спретна дребната на 6-ти се бях подготвила и поизнервила подобаващо, но пък тя ме съжали явно и взе че се кротна доколкото и беше по силите  Crazy     
Извинявам се, че не можах да обърна внимание на абсолютно никой (особено пък на пловдивската агитка), обаче просто нямаше как под напористите опити на щерката да излезе през външната врата и подобаващите на отказа ми рев и сръдни.  Tired Цялата тая лудница в резултат на факта, че сме се сдобили с поредния (и последен засега) гаден зъб.. както винаги в най-подходящия момент.  #Cussing out     

Юле, мерси за готината снимка Дани как я е награбил Мирката, много са сладки.  Hug Е после малко я поступа, ама тя си заслужаваше  Wink.. та с това приключи кратката им афера  Mr. Green

айде давайте снимките

# 57
  • Мнения: 558
Благодаря и аз на всички, които уважиха Ванеса и Марк и нас на партито вчера, надявам се да сте прекарали добре!
Благодарим за страхотните подаръци, и Марк ще ги полу4и на порции, но на самолета, който беше отворен още вчера на партито, както и на едни страшни коли, които той незнайно как надуши че са коли и ги разопакова със замах, не им се размина още снощи и играхме с тях почти до полунощ. Марк беше като полудял, толкова щастлив!

Цяла нощ мисля за тортата на Марк и факта, че остана ненарязана..много тъпо се получи, поне можеше да я сложат на всеки за вкъщи но късно се усетих..Съжалявам много!
Сега имам половин торта, която се чудя какво да правя, още повече, че от утре няма никой вкъщи...
Извинявам се на всички и за моята зашеметеност, както и за лекото закъснение на всички, които бяха там преди нас... Embarassed
Но като се има предвид, че ние навремето си закъсняхме и за сватбата, надявам се, ще ми простите Embarassed
Снимки ще опитам да кача довечера, преди да отлетя утре сутрин за Гърция, чакам с нетърпение и вашите снимки, щото аз не успях май да направя много..

Забравих, от 1вата маса до вратата имаше забравено едно синъо шише- не знам на кой е, но е у нас, надявам се скоро да се видим и ще ви го дам на който е, обадете се, в петък следобед се завръщам.
Целувки от нас с Марк и тати на всички!

Последна редакция: пн, 08 яну 2007, 16:39 от Victoria_R

# 58
  • Мнения: 4 195
Сега имам половин торта, която се чудя какво да правя, още повече, че от утре няма никой вкъщи...


ДА ТИ КАЖА ЛИ КЪДЕ МИ Е ОФИСА Laughing

# 59
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Момичета разбрах се с Шоши утре следобед да мина да взема от тях кукличките и да и ги платя. Поръчали са си освен мен:
фъстъче 4евро
минимо 4евро
криси 4евро
елексир 10евро +2 евро за доставка
маймунка 10 евро + 2 евро за доставка

Кажете как и кога ви е най-удобно да се видим да си ги вземете

Общи условия

Активация на акаунт