Форумът на дъгата

  • 23 425
  • 119
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 774
Къде се намира това коте, има ли някой достъп до апартамента/къщата на Недоволна ?
Светла й памет !

# 91
  • Мнения: 5 317
Светъл път на Ралица /Недоволна /. Много ме натъжи тази вест.

Последна редакция: сб, 02 сеп 2023, 18:26 от cardhu

# 92
  • Мнения: 2 644
Да ѝ е светъл пътя.
Много тъжно.
Съболезнования на близките.

# 93
  • Мнения: 4 603
Да почива в мир, Недоволна. Имах удоволствието веднъж да се срещна с нея. Остави у мен усещането, че е добър, грижовен човек. Дано близките намерят дом на Мъри или сестрата на Недоволна да я вземе.

# 94
  • Мнения: 460
Светла й памет!
Дано е на по-добро място!

Надявам се да се намери решение за котето й. Животните са много привързани към стопаните си. Но ако се намери човек с добро сърце...

# 95
  • Мнения: 54 738
Как на улицата? Sad Тя няма да оцелее, ще я сгази кола... Няма ли начин да се приюти и да се търси кой да я осинови?
Мъчно ми е за Недоволна, но сега и за котето ми стана жал, много беззащитни са домашните любимци...Cry

# 96
  • Мнения: 2 886
Светъл да е пътят на Недоволна!🙏 Ще ни липсва  в котешката тема... Дано за Мъри са се погрижили вече близките или приятелите на стопанката🐾♥️

# 97
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 109
Много, много тъжно... Cry   Дано почива в мир Недоволна, много я харесвах, умерена, скромна и добър човек...
Съболезнования на близките!

# 98
  • Мнения: 6 834
Много тъжно...
Прекрасен събеседник беше Недоволна.
Sad Sad Sad
Срещах я в темите за био зеленчуковата градина, Лидл, котешката тема.
Винаги помагаше със съвет. Много ми е мъчно!
Да почива в мир! Sad

# 99
  • София
  • Мнения: 28 840
Беше на 63 години.  А котката Мъри в момента е сама в жилището и никой не иска поне да я пусне на улицата, защото без вода ще умре. Аз нямам ключове и съм на почивка на морето. От сутринта се опитвам да убедя хората да я пуснат.
В "котешката" тема хора, които са готови да отидат и да се погрижат за Мъри. Дали близките, които имат ключ, ще съдействат за това?

# 100
  • Другата България
  • Мнения: 37 726
Много лошо.
Харесвах потребителката, един от малкото умерени и помагащи с всичко. Спокойна, ведра жена беше. Слънчева. Обичаше да пътува. Никого не обиждаше.
Беше.
Светъл да е пътят й. Винаги ми е мъчно, когато си отиват хубави хора,  дори и непознати.
Жалко!

# 101
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 724
Светъл да е пътят на душата и!
Дано някой да вземе котето.

# 102
  • Мнения: 12 100
Ще липсваш, Недоволна. Светъл път!

# 103
  • Мнения: 402
В котешката тема има желаещи да хранят котето или да го осиновят. Нека спасим Мъри!

# 104
  • Мнения: 15 278
Много тъжно. Пенсионира се скоро.
Светъл да е пътя ти в другите светове, в този ще липсваш.

Общи условия

Активация на акаунт