Майски бебета - 2023 - 3 тема

  • 13 520
  • 118
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 72
Мойте болки в кръста се оказаха камъче в бъбреците,сега пия лекарства и ако не излезе ще трябва да вляза в болница,надявам се да го изкарам  и болките да спрат,много е неприятно наистина

# 31
  • Мнения: 298
Здравейте,
Аз идвам от темата за Априлските бебчета. Терминът ми беше за 29.04,но започнах да преносвам. На 01.05 в 21:00ч започнаха контракциите, така изкарах до сутринта на 02.05, когато вече бяха станали на 5 мин и отидохме до болницата, така вече втори ден съм в болницата и имам ужасни болки, а разкритието си стои 2 см. Някой знае ли как може бързо да направя разкритие? Разходките и стъпалата явно не помагат, защото вчера цял ден ме караха да обикалям из болницата...

# 32
  • Мнения: 324
Здравей, може да пробваш някоя от тези пози, които да подпомогнат раждането.

https://parentacademy.bg/pozi-za-rajdane/

Пожелавам успех и днес да се похвалиш със здраво бебче. 🥰

# 33
  • Мнения: 298
Здравей, може да пробваш някоя от тези пози, които да подпомогнат раждането.

https://parentacademy.bg/pozi-za-rajdane/

Пожелавам успех и днес да се похвалиш със здраво бебче. 🥰
Благодаря ти! 🤗

# 34
  • Мнения: 96
Дами, в 38. седмица ни замериха 3 кг., обиколка на главата 10 см. (води се голяма на този етап). Ако не тръгна да раждам преди това, следващата седмица съм на преглед и пак ще се мерим и АГ ще каже какво ще правим. Принципно на този етап от бременността замерванията няма как да бъдат съвсем точни. Някоя мама била ли е в такава ситуация? Назначиха ли ви секцио?

За капак ми се поду носната лигавица, както бях в първия триместър и ми се спи, както тогава.

# 35
  • Мнения: 324
Ох, и на мен ми назначиха секцио за 17. Много искам бебето да се роди нормално, но за съжаление не иска да слезе, доктора се притеснява, че е твърде високо и няма как да се роди нормално. От две седмици не спирам да изкачвам стълби и да правя по няколко километра на ден и нищо.

# 36
  • Мнения: 386
Аз се отчитам с бебе 4050 гр, 51 см, 26/04. Вече сме вкъщи и се адаптираме ☺️ Възстановявам се от секциото. Представях си го по тежко, но въпреки това си предпочитам естественото..
Успех на всички!

# 37
  • Мнения: 298
И аз родих, но секцио.
51см.,3,300кг. юнак 💙
Не получих разкритие, а като ми озтелоха водите бяха закени и лекаря прибегне до операция. Слава на бога бебчо не се нагълтал.

# 38
  • Мнения: 324
Честито на новите мами и малките бебчета, да са живи и здрави. ❤️🥰 Бързо възстановяване момичета. 🌸

# 39
  • Мнения: 166
Честити рожбички ❤️Да сте живи и здрави ❤️Бързо възстановяване, и изписване ви желая 🌹

# 40
  • Мнения: 686
Здравейте мамчета, аз съм от юнските мами. Пиша тук, за да ви каже че моя син се роди със секцио на 2 май в 34 г.с и тежи 2550 кг. Сега е малко в кувиоз, защото имал някаква инфекция на дробчетата. Разгънати са му иначе. Не е спаднал много само 30 гр. Много бил гладен, колкото му давали толкова изпивали. Казва се Борислав, а на мен операцията ми е малко по голяма, защото ми е отстранена матката. Боли повече от нормалното секцио и ще си постоя около 10 дена.

# 41
  • Мнения: 45
Честито на всички мами!
Защо ти е отстранена матката?

# 42
  • Мнения: 1 651
Честито на всички! Вие и бебетата бъдете много здрави.

Наталия, аз също родих в 34г.с. и бебето беше с инфекция на дробчетата, но за две седмици се оправи и го изписаха. Борислав също ще се справи. На теб - бързо възстановяване пожелавам.

# 43
  • Мнения: 324
Момичета, когато ви дадоха направлението за хоспитализация, получихте ли пакет с документи с изследванията? Моя доктор ми даде само направление и каза че обменната карта не е задължителна, а в интернет навсякъде чета че трябва да има.

# 44
  • Мнения: 166
Всички документи, имам аз. Даже и копие от последната микробиология ми дадоха 😁Не съм запозната, дали обменната карта е задължителна, но я имам.

Общи условия

Активация на акаунт