Сполучливи имитации на маркови парфюми - 50

  • 47 591
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 476
D - frag, малко повече за Гарсоните? "Средна хубост" не ми звучи обнадеждаващо, а бях набелязала два от тях.

# 676
  • Мнения: 200
Благодаря на D-frag за презентацията.
Обожавам ябълката на Килиан. Ще пробвам и тази на Гиза.
Това ми е в момента най-любима ароматна композиция и с него отнасям най-много комплименти.. само Марфа на Мемо успява да го надвие, но не ми е толкова свеж.
Тази сочна хрупкава ябълка се комбинира толкова добре с брендито, което за мен е смесено идеално с ананас и ванилия. За мен е комбинация за цялата година и за сега 😁😁😁

# 677
  • Варна
  • Мнения: 501
D - frag, малко повече за Гарсоните? "Средна хубост" не ми звучи обнадеждаващо, а бях набелязала два от тях.
На първо четене....ъъъ мирисане по-скоро, не са толкова интересни, поне за мен. Може би юли ще отскоча да си допълня още някои неща и ще ги тествам на листчета или кожата на място по-обстойно. Може да греша, но в момента не бих ги препоръчал за сляпа покупка, дори кедровия.

# 678
  • Мнения: 106
Някой знае ли дали има списък на кого са имитации парфюмите за коса на Refan?

https://www.refan.bg/catalog/refan-parfyumi-za-kosa.1762

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 381
Момичета, днес в мазазина за Заг ми казаха, че са спрели Покривните градини . Вярно ли е това?
Можете ли да ли да споделите  от къде  може да се поръча онлайн.

# 680
  • Deutschland
  • Мнения: 5 568
Питай ги на лично съобщение в страницата им във Фб или в Инстаграм. Тези пък не се спряха да спират хубавите парфюми.
На Рефан Градините също са хубави.

# 681
  • Sofia
  • Мнения: 1 216
И аз един час умувах и рових по каталога какво да поръчам от Гиза за да допълня към Ябълковото бренди на Килиан, то пък не може да се поръча.

# 682
  • Мнения: 1 910
И аз един час умувах и рових по каталога какво да поръчам от Гиза за да допълня към Ябълковото бренди на Килиан, то пък не може да се поръча.

Кое и защо не може да се поръча от Гиза?
Мисля и аз да поръчам нещо тези дни пък да видим.

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 381
Питай ги на лично съобщение в страницата им във Фб или в Инстаграм. Тези пък не се спряха да спират хубавите парфюми.
На Рефан Градините също са хубави.
Фрау С, може ли да споделиш кой номер са, в таблицата на първа страница не ми излизат .
А ако знаете друга фирма със сполучлива имитация  на Покривните градини , ще съм щастлива да ги пробвам.

# 684
  • Мнения: 9 578
Здравейте! Случайно някой да знае лосионите на Севънтийн с бляскави частици на кои парфюми отговарят?  Единствено за два намерих на кои са имитации, а ми е неудобно да ги мириша всичките в магазина на място , че са бая Laughing Единия го ползвам от 100 години, но тази ми идва много тежък и ми "бие" парфюмите направо. Също така се интересувам от добра имитация с хубава трайност на класическия Si . Благодаря предварително Purple Heart

# 685
  • Sofia
  • Мнения: 1 216
И аз един час умувах и рових по каталога какво да поръчам от Гиза за да допълня към Ябълковото бренди на Килиан, то пък не може да се поръча.

Кое и защо не може да се поръча от Гиза?
Мисля и аз да поръчам нещо тези дни пък да видим.
Kilian Apple brendy, има го в каталога, но не излиза в търсачката нито по име нито по номер. Много се ядосах, и без това ми е тегаво сайта за поръчки.

# 686
  • Deutschland
  • Мнения: 5 568
Имала съм Покривните градини много отдавна и не помня кой номер са били. Имаше магазинче на Пешеходния мост в Пловдив, отдавна е затворен мисля, та може да е преди повече от 5 години било. От там е купуван. Пазя от тогава и едно шише с Ескейп на Рефан, с три капки вътре, но аромата не е мръднал. Божествен парфюм, нищо че е ретро.

# 687
  • Мнения: 688
Аз във физически магазин съм я търсила много и навсякъде я няма...За какво да ви лъжа... Чак оригинал си купих заради това.... От къде ще я имат другите щом в централата я нямат и не се произвежда отдавна????
не е спрян, купих го от онлайн магазин ноември месяц

# 688
  • Deutschland
  • Мнения: 5 568
Малката черна рокля е спрян на Заг. На Рефан капсулован е страхотен. Не знам колко капки му слагат, но трайността е от сутрин до вечер.

# 689
  • Мнения: 1 984
Аз лично два пъти говорих с централен офис на Рефан и хората най-учтиво ми обясниха,че Черната рокля на Герлен е СПРЯНА отдавна.... Не знам защо продължавате да твърдите обратното без доказателства. Моля,дайте ми линк към онлайн магазин или посочете физически такъв ,от който може даде купи....
Сега поръчах на Парфен,които също го нямаха УЖ и ще видя какъв боклук ще дойде.....

Последна редакция: пн, 26 юни 2023, 09:05 от the_demon

Общи условия

Активация на акаунт